REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# lideksynubeka

12.11.2014 20:47

"tanie i dostępne miejsca w żłobkach i przedszkolach dla wszystkich maluchów"
a co do cholery zrobiliście przez ostatnie 7 lat!!!Jedną szkołę i 1 przedszkole.Takie tempo to sprawdziłoby się w Zielonce,gdzie przybywa 4 mieszkańców na rok.
Basen to jeden(1) udało wam się.Zlikwidować.
O metrze przez litość nie wspomnę.
A oprócz tego dość szybko zapomnieliście jaką partię reprezentowaliście przez ostanie 7 lat.Partię POsrańców i przewalaczy

# sdfdf

12.11.2014 22:39

O matko to zachłanne dziecko w za dużym garniturze się puszy! Żenadka! Jak mają mnie wałkować to przynajmniej dorośli! :-)))

# Magda

13.11.2014 12:31

Po prostu NIE sprawdzili się w praktyce. Tym panom już dziękujemy, jako mieszkanka Bemowa (od prawie 40 lat, ale jako " zachłanne dziecko w za dużym garniturze" nie sądzę żebyś pamiętał te czasu) nie mam zamiaru oglądać waszych gęb na Bemowie!!! I nie ja jedna!

REKLAMA

# Lukasz

13.11.2014 20:44

jesli chodzi o przedzkola to duzo zrobili - 2 lata temu córka nie dostała sie do przedszkola, p. Dąbrowski w ciagu 2 mies zorganizował oddzial przedszkola w gimnazjum. Za to macie mój głos!

# wers

15.11.2014 21:56

Teraz , przed wyborami , posrańcy są w stanie obiecać wszystko. Nawet darmową ciepłą wodę w kranie.

# edik

17.11.2014 07:57

Też tak myślę, że starych po-wców trzeba się pozbyć z Bemowa. Trzeba przewietrzyć urząd, także z innych partii.

REKLAMA

# Katarzyna

17.11.2014 11:31

Brakuje żłobków. Jestem młodą mamą, która żałuje, że tu mieszka. Jak na tak młodą dzielnicę gdzie jest sporo dzieciaczków nie ma zapewnionej infrastruktury. Imprezy, koncerty za to organizowane były z przesadą. Takie mydlenie oczu.

# Niedladzieciwgarniturach

17.11.2014 19:35

Jeżeli chodzi o przedszkola dużo zrobili - kpina. W jedynym przedszkolu dla alergików na ul. Irzykowskiego - zlikwidowali klasę zerową. Dziecko z alergią musiało szukać "zerówki". W rejonie SP 82 (podobno szkoły integracyjnej) jej nie przyjęli bo jak tłumaczyła "pani dyrektor" nie ma w zerówkach obowiązku rejonizacji. Pan burmistrz nawet nie raczył odpisać na moje prośby. Gratuluję Towarzystwu Wzajemnej Adoracji poczucia humoru.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA