REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 matt

11.03.2015 21:29

Jak najbardziej za! Z chęcią zobaczę kto pracuje a kto przysypia na tych sesjach...

# radny P

11.03.2015 21:35

Doświadczenia dzielnic, które już transmitują mówią jasno: nie warto transmitować dla maksymalnie kilkudziesięciu osób.

# Adamecki

11.03.2015 21:38

Bez sensu. 99% mieszkańców nie będzie tego oglądać.

REKLAMA

# Nie

11.03.2015 22:22

Zmarnowana kasa!!!!! Nie!!!!

# rather

11.03.2015 23:11

Na pewno nie będę oglądać. Myślę, że szkoda na to pieniędzy. Wystarczą mi informacje w BIP. I tak nie mam czasu ich wszystkich przeglądać, ale jak chcę coś znaleźć to wystarczy

# transparentny

12.03.2015 00:00

nie tylko sesji - nagrywane i dostepne online powinny być też obrady komisji.

REKLAMA

# Misia

12.03.2015 06:32

jeszcze nie zwariowałam

# gosc

12.03.2015 07:54

zmarnowana kasa? - a jaki to jest koszt w skali roku? bierny radny to zmarnowana kasa

 matt

12.03.2015 08:34

#gosc napisał(a) 12.03.2015 07:54
zmarnowana kasa? - a jaki to jest koszt w skali roku? bierny radny to zmarnowana kasa
Prawda!

REKLAMA

# lutek

12.03.2015 18:48

o jakich wy pieniądzach dyskutujecie nie słyszałem waszych zali gdy wygasałt projekty pozwoleń na rondo koło ratusza i ze plany tego ronda z projektami które kosztują tyle ze codziennie można by było oglądać prace ratusza i ich urzedników poszły do kosza gdzie był wasz opór ze tak rządzi nami tapartia która nie chce jawności

# myszka

16.03.2015 18:49

Jestem jak najbardziej za !!!

# Sprzeciw

16.03.2015 18:54

A ja przeciw

REKLAMA

# bucksik

17.03.2015 21:57

Nie zdziwię się jeśli przetarg na obsługę wideo wygra ktoś związany z PIS. Chętnych będzie może 50 na miesiąc. Warto chociażby spojrzeć na ilość osób oglądających oficjalne reportaże z działalności Tuska w Brukseli. 100-200 osób. Z całej Europy!

 emillka

25.03.2015 18:44

A kto będzie miał czas to oglądać?;]

# gość

07.07.2015 15:23

dziś o godz. 17. kolejna sesja - sesja nadzwyczajna poświęcona Zielonej Białołęce http://www.bialoleka.waw.pl/ sesja-10 -viii_sesja_rady_dzielnicy _bialoleka_m.html

REKLAMA

# Lew II

02.05.2016 12:10

Wg informacji http://www.bialoleka.waw.pl/ sesja-21-xx_sesja_rady_dzielnicy_ bialoleka_m_st.html właśnie trwa sesja Rady Dzielnicy - czemu nie ma transmisji online?

# Magdalena W

02.05.2016 14:17

Ponieważ nie ma kwoty, wiec sesja się nie odbywa, tylko 9 osób się pojawiło, a rada ustawowo liczy 23 osoby.

# Lew II

02.05.2016 14:29

dzięki za wyjaśnienie :) ładnie się pracuje w tej naszej radzie...

REKLAMA

# profesor

03.05.2016 20:55

nie ma kwoty?
moglibyśmy mówić po polsku?

# O co chodzi?

04.05.2016 09:57

Czemu radni PO nie przyszli na sesję którą zgodnie z procedurą zorganizowała p. Majchrzak, również z PO?

# Lew II

04.05.2016 10:31

zorganizowała bo musiała, wniosek o zwołanie sesji złożyła grupa radnych, a że temat niewygodny dla PO to Ci ją zbojkotowali.
W ostatnim czasie ta rada (o ile się w ogóle spotka) to nie dyskutuje o bolączkach dzielnicy tylko trwa przepychanka o stołki.
Drodzy Państwo zacznijcie rozmawiać, wątpię byśmy co niektóre "sławne" nazwiska ponownie wybrali na reprezentantów mieszkańców w radzie, ale do cholery zostały jeszcze 3 lata, więc dogadajcie się a nie w kółko nowe sensacje.
Do PIS, a zwłaszcza do radnego Klimiuka - jedyny problem jaki widzicie to odwoływanie radnych? radny Madziar - zwykły sprzedawca mieszkań na Wilanowie - pewnie jego pracodawca do czasu tej "afery" nawet nie wiedział, że zatrudnia radnego. Osobiście uważam, że radny, który nie napisał ŻADNEJ interpelacji, ani nie wyszedł z żadną inicjatywą powinien sam zrezygnować - to tylko "nazwisko" do głosowania zgodnie z intencja swojej partii, a nie społecznik do pracy na rzecz mieszkańców. Jakim cudem ten radny jest w ogóle w radzie?
Do PO - długo jeszcze będziecie chować głowy w piasek i udawać, że nic się nie dzieje? nie sądzicie, ze radny Roszak powinien złożyć wyjaśnienia?
Do spadochroniarzy z PO - poza plażą Korowaja to jakoś Was nie widać
Do niezależnych - brawo! świetna praca na rzecz mieszkańców!

# gość

09.05.2016 10:33

Sesje się nie odbywają, bo nie ma quorum. Posiedzenia komisji też nie, bo nie ma quorum.
To co się dzieje na Białołęce to jawna KPINA!!!

# Elżbieta K

09.05.2016 13:25

A jaka komisja sie nie odbyla? bo nie kojarzę

# gość

09.05.2016 13:40

http://bip.warszawa.pl/ Menu_podmiotowe/dzielnice/Bialoleka/ Rada_2014_2018/Komisje/ Posiedzenia_komisji/ Komisja_planu_i_budzetu/ 2016-05-05.htm

 tarantula01

10.05.2016 00:26

I stało się, to, czego się http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/dzielnice/Bialoleka/Rada_2014_2018/Komisje/Posiedzenia_komisji/Komisja_planu_i_budzetu/2016-04-20.htm
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

10.05.2016 00:26

I stało się, to, czego się http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/dzielnice/Bialoleka/Rada_2014_2018/Komisje/Posiedzenia_komisji/Komisja_planu_i_budzetu/2016-04-20.htm
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# gość

10.05.2016 08:05

a nie można usunąć radnych z komisji jeśli się na niej notorycznie nie pojawiają? np.: decyzją administracyjną?

 Taltos2

10.05.2016 08:30

Panie Tumaszu,
to proszę napisać, na ilu posiedzeniach Komisji się Pan pojawił - podpisał listę i BRAŁ udział w obradach.

# Kowalczyka

10.05.2016 09:28

Tak to powinno działać - radny nie spełnia swojej funkcji - nie przychodzi na komisje, nie pisze interpelacji, nie zajmuje się sprawami mieszkanców - nie jest radnym tylko okupantem stanowiska. Które przypominam jest opłacane z naszych podatków. Nie ma tu znaczenia przynależność partyjna. jeżeli ktoś nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, nie nadaje się do tej pracy i nie powinien jej wykonywać.
W tej kadencji mamy 22 radnych! Ilu z nich jest w stanie wymienić nawet z nazwiska osoba która nie śledzi tego co się dzieje w samorządzie? Ja staram się być na bieżąco a mimo to osoba p. Madziara nie była mi zupełnie znana do czasu afery deweloperskiej. Nawet nie wiem jak człowiek wygląda ani czym się zajmuje. P. Roszak i p. Łącka też właściwie nie wiem co robią skoro nie biorą udziału w komisjach, nie piszą interpelacji
#Lew II napisał(a) 04.05.2016 10:31
Osobiście uważam, że radny, który nie napisał ŻADNEJ interpelacji, ani nie wyszedł z żadną inicjatywą powinien sam zrezygnować - to tylko "nazwisko" do głosowania zgodnie z intencja swojej partii, a nie społecznik do pracy na rzecz mieszkańców. Jakim cudem ten radny jest w ogóle w radzie?

# sympatyczka BJK

10.05.2016 10:09

Szkoda, że tak mało się Pan interesuje dzielnica, bo akurat Pani Radna Łącka, jest działaczką inicjatywy Białołęką jest kobietą, proszę sobie wejśc np na facebooka i zobaczyć ile ta inicjatywa robi różnego rodzaju działań mających na celu aktywizację kobiet Białołęki (spotkania, warsztaty, piknik, wydarzenia sportowe), nie ma praktycznie tygodnia czy meisiaca, ażeby nie było jakiegoś eventu organizowanego przez BJK. Jedni radni się realizują w pisaniu interpelacji, a inni w czynnym organizowaniu czasu dla mieszkanców dzilenicy. Pozdrawiam serdecznie

# Lew II

10.05.2016 10:20

a niektórzy nie robią nic - p. Madziar

# z Dąbrówki

11.05.2016 18:55

Za nicnierobienie, po wyborach nie ma kary. weryfikacja dopiero za 4 lata. Dlatego trzeba patrzeć kto jak pracuje na stołek. Internet daje ogromne możliwości, tylko więcej ludzi musi się wysilić i skorzystać.

 tarantula01

12.05.2016 07:11

Na 22 posiedzenia komisji, byłem obecny 21 razy.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

12.05.2016 07:11

Na 22 posiedzenia komisji, byłem obecny 21 razy.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# Kowalczyka

13.05.2016 09:38

Bardzo mnie cieszy że są akcje aktywizujące panie mieszkające na Białołęce ale bądźmy szczerzy, to jest bardziej zabawa, rozrywka, kultura czy jak kto zwał. Moje pytanie tyczyło spraw dzielnicowych czyli co robi radna Łącka? Jest w 3 komisjach, inwestycji, ochrony środowiska, planu i budżetu no to chyba musi się czymś zajmować? Nie słyszałem niestety o żadnej istotniejszej sprawie dzielnicowej w jej wykonaniu W 2015 napisała 5 interpelacji w tym roku 4 więc limit zaraz się wyczerpie.
Takie samo pytanie postawic warto dla radnych Roszaka, Madziara, Rogulskiej, Świtalskiej, Tyburca (!) i innych. Czy ci ludzie się zajmują poza zasiadaniem w komisjach i przegłosowywaniem swoich spraw na sesjach z racji posiadania większości w radzie?

# POważne sprawy

15.05.2016 15:36

Świtalska znana tez jako Dmuchana Lala zajmuje się arcyważnymi sprawami:
cytuje: Pani radna z klubu Platforma Obywatelska RP zadała pytanie ws zamieszczenie fotografii gadżetu seksualnego na oficjalnej stronie FB Urzędu Dzielnicy Białołęka. Przewodnicząca komisji Oświaty, Kultury i Sportu w piśmie zadała m.in. pytania czy wobec tej osoby zostały wyciągnięte konsekwencje służbowe oraz czy pracownik zgłosił do ZTM o natychmiastowe usunięcie zabawki.
Pani burmistrz Białołęki napisała, że post zamieścił kierownik referatu promocji i komunikacji społecznej wydziału organizacyjnego i jednocześnie rzecznik prasowy w dzielnicy pani Marzena Gawkowska. Zapewniła również, że post nie miał na celu obrażania kogokolwiek i że nikt nie poczuł się urażony, zatem wobec autora nie zostaną wyciągnięte żadne konsekwencje.

# Białołęka to łąka nie kobieta!

21.05.2016 21:58

#sympatyczka BJK napisał(a) 10.05.2016 10:09
Szkoda, że tak mało się Pan interesuje dzielnica, bo akurat Pani Radna Łącka, jest działaczką inicjatywy Białołęką jest kobietą, proszę sobie wejśc np na facebooka i zobaczyć ile ta inicjatywa robi różnego rodzaju działań mających na celu aktywizację kobiet Białołęki (spotkania, warsztaty, piknik, wydarzenia sportowe), nie ma praktycznie tygodnia czy meisiaca, ażeby nie było jakiegoś eventu organizowanego przez BJK. Jedni radni się realizują w pisaniu interpelacji, a inni w czynnym organizowaniu czasu dla mieszkanców dzilenicy. Pozdrawiam serdecznie
Strasznie głupie hasło BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄ. Białołęka kojarzy mi się z łąkami, polami, a nie kobietami. Długie słuchanie feministycznych haseł powoduje nieodwracalne zmiany. Proszę na siebie uważać.
To bardzo chwalebne, że Pani Radna organizuje czas różnym paniom. To zasługuje na pochwałę, ale... prawda jest taka, że nie po to są radni. Może ta pani powinna zostać kierownikiem domu kultury, organizatorem imprez dla mieszkańców, nawet finansowanych przez miasto. Za rada dzielnicy ma konkretne zadania. I tu niestety jest totalna klapa. Ci ludzie, których Państwo i ja także wybraliśmy, po prostu nie potrafią stanąć na wysokości zadania i pracować na rzecz mieszkańców. Oni są partyjniakami, karierowiczami, wreszcie krzykaczami i awanturnikami. Większość z nich się totalnie skompromitowała.
W przyszłych wyborach powinniśmy mieć zakodowane z tyłu głowy: na tych ludzi już nie głosujemy! Na wszystkich, bez względu na partię. Byłeś radnym w tej kadencji? Ośmieszyłeś się i na Was nie głosujemy.
Dosyć tych krzyków, wyrywania mikrofonów, paraliżu rady. Zmiana burmistrzów dzielnicy co pół roku.
Jeśli wybierzemy ponownie tych samych ludzi to nie ma więcej porad. Po prostu jesteśmy tak głupi, że na takich radnych zasługujemy i na cały ten burdel w ratuszu także.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe