REKLAMA

Białołęka

wypoczynek »

 

Zrób laurkę dla Matki Ziemi i zgarnij nagrodę

  1 maja 2024

alt='Zrób laurkę dla Matki Ziemi i zgarnij nagrodę'
źródło: Facebook/Marywilska 44

Centrum handlowe Marywilska 44 ogłosiło konkurs plastyczny dla najmłodszych mieszkańców Warszawy i okolic. Jego wyniki poznamy 26 maja na terenie kompleksu, podczas ciekawie zapowiadającego się wydarzenia promującego postawy proekologiczne i prozdrowotne w codziennym życiu. Zapowiadane są atrakcyjne nagrody!

REKLAMA

Kompleks handlowy Marywilska 44 zachęca najmłodszych mieszkańców Warszawy i okolic do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Laurka dla Matki Ziemi". Stanowi on integralną część wydarzenia promującego postawy proekologiczne i prozdrowotne w codziennym życiu pod hasłem "Moda na EKO z Marywilską 44", zaplanowanego na 26 maja na terenie kompleksu.

- Celem, który przyświecał nam przy tworzeniu wydarzenia, jest szeroko pojęte szczerzenie zdrowego trybu życia, świadomości ekologicznej i wpływu, jaki w codziennym życiu możemy mieć na przyszłość naszej planety. Jak pomóc dziecku w utrzymaniu porządku w swoim pokoju? Jak pomóc dziecku w utrzymaniu porządku w swoim pokoju?
Porozrzucane dookoła zabawki, klocki, książki i inne bibeloty - to niestety częsta codzienność niejednego pokoju dziecięcego. Utrzymanie porządku może być wyzwaniem nie tylko dla dzieci, ale też rodziców. W centrum handlowym MARYWILSKA 44 na Białołęce znaleźliśmy kilka pomysłów, które pomogą osiągnąć ten cel. Podpowiadamy!
Poczuwając się do obowiązku dbałości o Ziemię i podnoszenia jakości życia wierzymy, że najlepszą formą szerzenia świadomości ekologicznej jest nauka przez zabawę - przyznają organizatorzy.

Bohema House i finaliści V edycji "Mam talent"

- Planowane na 26 maja wydarzenie realizowane będzie z partnerami instytucjonalnymi oraz biznesowymi. Przewidziane są różnorodne atrakcje utrzymane w konwencji eko, m.in.: występy artystyczne i wokalne wybitnych artystów Bohema House (repertuar nawiązujący do ochrony środowiska), warsztaty, gry i zabawy zręcznościowe pod okiem cenionych ekologicznych animatorów z fundacji Chlorofil. Będzie także okazja do wzięcia udziału w warsztatach artystycznych z finalistami V edycji "Mam Talent" - Recycling Band, w trakcie których dzieci będą mogły zobaczyć, jak dać nowe, lepsze życie odpadom i zmienić je w muzyczne instrumenty. Zwieńczeniem tych warsztatów będzie wspólne koncertowanie z zaproszonym zespołem.

Zapraszamy na zakupy

Dzieci nauczą się recyklingu

W planie imprezy są także zbiórki elektrośmieci we współpracy firmą Byś i odzieży używanej z Vive Profit, w ramach programu Game4planet (w zamian sadzonki w podziękowaniu).

- Zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach promujących aktywność fizyczną w każdym wieku. W strefie zdrowia będą rozmowy i zajęcia połączone z zajęciami sportowymi, które poprowadzi wielokrotny mistrz świata, Europy i Polski w nordic walkingu (dodatkowo zajęcia jogi i zdrowy kręgosłup) oraz nawiązująca do tematyki eko strefa zabaw dla najmłodszych, połączona z nauką sortowania i recyclingu - wyliczają organizatorzy majowej imprezy. We współpracy ze Stowarzyszeniem Polska Ekologia oraz Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego zadbano także o obecność producentów certyfikowanej ekologicznej i regionalnej żywności wraz z pokazami kulinarnymi, warsztatami i degustacją.

REKLAMA

Jak wziąć udział w konkursie?

Podczas wydarzenia nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dla najmłodszych "Laurka dla Matki Ziemi" wraz z wręczeniem nagród i wyróżnień dla jego uczestników indywidualnych i instytucjonalnych. Założeniem konkursu jest jak najszersza promocja zachowań proekologicznych poprzez wykonanie prac rysunkowych, w dowolnej technice na kartce papieru A3 lub A4 zgodnie z tematem konkursu, tj. przestawiające idee i pomysły, jak dbać o planetę i o swoje najbliższe otoczenie. Chętni muszą się jednak pospieszyć! Na prace plastyczne (z opisem: imię i nazwisko, przedszkole/szkoła, oddział/klasa) organizatorzy konkursu czekają do 6 maja. Dla zwycięzców - atrakcyjne nagrody! Prace należy kierować pod adresem: Marywilska 44 sp. z o.o., ul. Marywilska 44 - biuro zarządu, 03-042 Warszawa, z dopiskiem: Konkurs: "Laurka dla Matki Ziemi".

JR

.
 

REKLAMA

Komentarze (5)

# Monikaaa

11.05.2024 15:22

Może w końcu ktoś zajmie się tym hałasem z bosu na Białołęce? Dracym się Agape! Cały dzień mecze Agape z krzykiem ich i ich rodziców oraz dzieciaków z okolicznych wiosek i ich rodziców! Cały dzień na zakładkę od rana do po 22 walenie tenisem! Krzyki agape codzień popołudniami, i całą sobotę od rana! Mieszkańcy bialomeki też chcą spokój! Mieszkańcy bialomeki potrzebują ciszy i spokoju! Nie każdy żyje patopilka i patotenisem. To co się tu wyprawia nie ma nic wspólnego ani z piłką ani z tenisem, tylko z patologia!!!!

# Zlikwidować terror

15.05.2024 20:10

Zlikwidujcie korty tenisowe ze Światowida 56

# Piekło na Światowida 56

19.05.2024 11:35

Wy tu o laurach do matki ziemi, a na Światowida 56 jest piekło. Te korty ze Światowida 56 trzeba zlikwidować w końcu! takie coś nie zabudowane nie powinno w ogóle mieć miejsca przy blokach!!!!!!!!!! Takie coś powinno być z dala, gdzies w parku, daleko od bloków!! Niedziela jest od odpoczynku, a nie od siedzenia w krzykach i rabaniach od 7 rano!!!!!!!!!

REKLAMA

# Chcemy ciszy i spokoju

19.05.2024 11:36

No żeby tu mieszkał burmistrz, albo któryś z zastępców od razu by zlikwidowali!!! A, że same sprzątaczki i budowlance to przecież wszytko można!!! Takiej sprzątaczce nue wytłumaczysz, że człowiek potrzebuje ciszy i spokoju bo wiecznie te sprzątaczki pracują w krzykach w szkole!!!

# Nie chcemy Światowida 56!

19.05.2024 11:38

Cisza i spokój, a nie korty na Światowida 56! Rabanie od rana do wieczora, 7 dni w tygodniu!!! A burmistrz, albo dyrektor wyleguje się na hamaczku w swoim ogródku na Bemowie albo Brwinowie!!!!!
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy