REKLAMA

Białołęka

handel »

 

Nowy Rossmann na Białołęce. Promocje na otwarcie

  29 kwietnia 2024

alt='Nowy Rossmann na Białołęce. Promocje na otwarcie'
materiały prasowe

W białołęckim kompleksie handlowym Marywilska 44 nie brakuje sklepów z kosmetykami, artykułami higienicznymi i produktami do pielęgnacji ciała, ale od przybytku głowa nie boli. Już tylko godziny pozostały do otwarcia znanej sieciówki - drogerii Rossmann.

REKLAMA

Rossmann zajmie lokal o powierzchni 450 m2, trwają ostatnie prace aranżacyjne. Na dzień otwarcia przygotowano specjalne promocje.

Rossmann wzbogaci ofertę CH Marywilska 44

Rossmann jest jedną z trzech marek, o której polscy konsumenci słyszeli najwięcej pozytywnych opinii w 2023 roku - wynika z badania YouGov BrandIndex, przeprowadzonego przez agencję badawczą Inquiry. Jak pomóc dziecku w utrzymaniu porządku w swoim pokoju? Jak pomóc dziecku w utrzymaniu porządku w swoim pokoju?
Porozrzucane dookoła zabawki, klocki, książki i inne bibeloty - to niestety częsta codzienność niejednego pokoju dziecięcego. Utrzymanie porządku może być wyzwaniem nie tylko dla dzieci, ale też rodziców. W centrum handlowym MARYWILSKA 44 na Białołęce znaleźliśmy kilka pomysłów, które pomogą osiągnąć ten cel. Podpowiadamy!
Ankietowani odpowiadali na dwa pytania, m.in.: "O których markach słyszałeś coś pozytywnego/negatywnego w ciągu ostatnich dwóch tygodni?". Najwięcej pozytywnych opinii zebrało Allegro (48 proc. netto - po odjęciu odpowiedzi negatywnych oraz neutralnych, w których nie padła nazwa marki), kolejny był Lidl (35,5 proc.) oraz Rossmann (32,5 proc.). Miejsca poza podium zajęły: BLIK, Biedronka, E.Wedel, McDonald's, Pepco, Toyota oraz Winiary. Badanie przeprowadzono w okresie styczeń - grudzień 2023 roku. Wzięło w nim udział ponad 9 tys. ankietowanych.

Zapraszamy na zakupy

Gdzie szukać Rossmanna na Marywilskiej?

Otwarcie drogerii Rossmann w kompleksie handlowym Marywilska 44 zaplanowane jest na 30 kwietnia. Sieciówkę znajdziemy nieopodal głównego wejścia, pomiędzy sklepami Romax Drzwi Podłogi i Łazienki a Galerią Dobrych Mebli. W sąsiedztwie tych sklepów znajdziemy jeszcze: Jysk, Media Ekspert, Żabkę, Black Red White, Salon z Dywanami, ProRowery czy Action.

MB

.
 

REKLAMA

Komentarze (6)

# Hehehehe

05.05.2024 09:31

Wydarzenie na miarę biedastęki. Otwarcie sieciowego sklepu w blaszanej budzie.
Zupełnie jak otwarcie gieesu w Pierdziszewie Dolnym.

# Bialomeka

11.05.2024 11:40

Na bialomece otworzą tysięczny sklep, który już jest. No i od ra otworzą to otworzą, naprawdę trzeba pisać na ten temat artykuły? Serio? Aż takie ważne wydarzenie w patodzielnicy?

# Bialomeka

11.05.2024 11:41

I tak mieszknancy nie pójdą bo mało kto z dzielnicy korzysta z takich "luksosow"

REKLAMA

# April

12.05.2024 05:55

Był rossman i już go nie ma.

# Zlikwidować terror

15.05.2024 20:10

Wystrzałowe ceny i produkty, nie ma co. Zlikwidujcie korty tenioswe ze Światowida 56!!

# Nie chcemy Światowida 56!

19.05.2024 11:40

Promowanie konsumpcjonizmu. Kiedy w końcu promowanie ciszy i spokoju dla okolicznych bloków Światowida 56!!dlaczego Światowida 56, które jest połączone z sp 344 adres erazma z zakroczymia 15 ma adres Światowida 56!!???a nie erazma z zakroczymia 17!??????

REKLAMA

więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe