REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Tor Żerań FSO, ryk silników i palenia gum.

# cezarek13

15.11.2015 19:38

Witam.Mieszkam na Bródnie i jestem przerażony sąsiedztwem wyżej wymienionego toru.Zastanawiam się kto dał pozwolenie na takie imprezy motoryzacyjne w centrum miasta.Ryczące silniki słychać w mieszkaniu przy zamkniętych oknach od rana do północy.Nawet nie chcę myśleć jak to będzie wiosną i latem kiedy będą otwarte okna.Tym bardziej że Tor się rozwija i imprez przybywa : https://www.facebook.com/TorZeranFso/ Jutro jadę na Policję złożyć wniosek o zakłócenie spokoju publicznego a następnie do Wydziału Ochrony Środowiska .Mieszkańcom którym też przeszkadza ten hałas radzę zrobić tak samo.Jeżeli nic nie zrobimy to będziemy skazani na ten hałas do końca życia.

# Bródno

17.11.2015 14:07

Niestety takie są uroki miasta, ciszy trzeba szukać gdzie indziej.

# wieśmak

17.11.2015 15:16

Co innego naturalny hałas miejski, a co innego samochody których silniki i opony słychać w promieniu kilometra.

REKLAMA

# Brd

17.11.2015 15:44

Proponuje stopery oraz leczenie na głowę. Niech się dobrze bawią, na torze, chyba że wolisz żeby pod blokiem Ci takie rajdy urządzali?

# Oburzony

17.11.2015 18:43

Niech tam szaleja a nie na ulicach tez mieszkam blisko ale przynajmniej spokojny jestem o dziecko ktore wraca ze szkoly

# Christine

17.11.2015 23:57

Z odległości kilometra? - Te ryki ja słyszę bardzo dobrze z odległości ponad 2 km. - W sumie dobrze, że tam sobie jeżdżą, ale w tygodniu mogliby skończyć przed 22:00.

REKLAMA

# Cezarek13

18.11.2015 07:16

Właśnie się dowiedziałem że w mieszkaniu powinienem chodzić w stoperach albo wyprowadzić się na wieś .Podajcie jeszcze numer konta to będę wam robił przelewy na paliwko.

# Artur

19.11.2015 08:52

Cezarek, powiem krótko. SŁOMA Z BUTÓW i wypad na swoją wieś jak sie nie pooba.
Tor na Zeraniu istnieje od wczenych lat 50-tych a w czaie dzialania FSO działał przez 24 godziny/dobę, jezeli nie byl używany przez kierowców, sprawdzających samochody schodzące z taśmy to przezez kierowców testowych, testujących tłumiki, ogumienie , silniki.
Sprowadzi się taki słoik do Warszawy i szuka ciszy.. No niektórym ludziom już na łby padło...

# Robert

19.11.2015 14:32

#Artur napisał(a) 19.11.2015 08:52
Cezarek, powiem krótko. SŁOMA Z BUTÓW i wypad na swoją wieś jak sie nie pooba.
Tor na Zeraniu istnieje od wczenych lat 50-tych a w czaie dzialania FSO działał przez 24 godziny/dobę, jezeli nie byl używany przez kierowców, sprawdzających samochody schodzące z taśmy to przezez kierowców testowych, testujących tłumiki, ogumienie , silniki.
Sprowadzi się taki słoik do Warszawy i szuka ciszy.. No niektórym ludziom już na łby padło...
Trzeba być samemu burakiem w słoiku w by sięgać po takie argumenty i doradzać ludziom stopery.
Sam byś gościu nie chciał mieszkać przy takim ryczącym i śmierdzącym gumą miejscu, pojeździsz, posmrodzisz i wrócisz do cichego domu i się wkurzysz jak ci w bloku sąsiad odpali muzę po 22 to szlag cię trafi - wtedy też taki będziesz wielkomiejski i wyluzowany ???.
Dlaczego maniacy wyścigów mogą to tylko robić w weekendy ??? dlaczego nie mogą tego robić w normalniejszych godzinach a nie uszczęśliwiać okolicę paleniem gum/driftem do późnych godzin nocnych w weekendy ??? Nie można tego ucywilizować trochę ????
Co do FSO - to osiedle było tu prawie 20 lat wcześniej niż FSO i tor... a kierowcy testowali auta ale nigdy ale to nigdy nie było takiego hałasu i tyle palonej gumy.

REKLAMA

# Irek

19.11.2015 14:34

#Artur napisał(a) 19.11.2015 08:52
Cezarek, powiem krótko. SŁOMA Z BUTÓW i wypad na swoją wieś jak sie nie pooba.
Tor na Zeraniu istnieje od wczenych lat 50-tych a w czaie dzialania FSO działał przez 24 godziny/dobę, jezeli nie byl używany przez kierowców, sprawdzających samochody schodzące z taśmy to przezez kierowców testowych, testujących tłumiki, ogumienie , silniki.
Sprowadzi się taki słoik do Warszawy i szuka ciszy.. No niektórym ludziom już na łby padło...
Skąd takie bajki o torze FSO wyczytałeś - jakieś legendy w puszczy ci pobratymcy szeptali ???
24h na dobę był otwarty a kierowcy driftowali polonezami i dużymi fiatami - no weź nie rozwalaj mnie - bredzisz by postawić na swoim

# asd

26.06.2016 19:56

Zgadzam się - hałas słychać nawet na Kępie Potockiej i to jest jawna kpina, a argumenty o "słoikach" wyjeżdżaniu na wieś bo "tu jest miasto" i tym podobne są śmiechu warte i nie ma sensu z nimi dyskutować, bo to nie argumenty tylko zwykłe śmieci.
Liga walki z hałasem: http://www.lwzh.org.pl/

# Karolina 70

27.06.2016 17:40

Dla relaksu zapraszam w okolice lotniska na Bemowie gdy do w/w atrakcji dochodzi weekendowy megafon. Tor za 9-tką był fabrycznym torem prób nowych modeli i ujeżdżania seryjnych,wypuszczanych świat od M20 poczynając do końca. Do testów silników i części były hamownie i kabiny później na terenie OBR Waszyngtona. Kawał pięknej historii z typowo postkomuszym zakończeniem. FSO nie ma ale dyrekcja podobno w komplecie czeka na kolejne wyzwania.

REKLAMA

# Karolina 70+

27.06.2016 17:41

Dla relaksu zapraszam w okolice lotniska na Bemowie gdy do w/w atrakcji dochodzi weekendowy megafon. Tor za 9-tką był fabrycznym torem prób nowych modeli i ujeżdżania seryjnych,wypuszczanych świat od M20 poczynając do końca. Do testów silników i części były hamownie i kabiny później na terenie OBR Waszyngtona. Kawał pięknej historii z typowo postkomuszym zakończeniem. FSO nie ma ale dyrekcja podobno w komplecie czeka na kolejne wyzwania.

# MaricnB

13.08.2016 14:12

Te hałasy to jakaś masakra. Ktos wie jak tego gowna sie pozbyc? W masie sila nie moze garstka motomaniakow terroryzowac pol miasta.

# W-arszawiak

13.08.2016 22:06

Czy ktoś ma wiedzę, jak się konkretnie za ten hałas wziąć? Mój pra pra dziadek sprowadził się do Warszawy w XVIIIw. więc argumenty o słoikach itp. darujcie, bo 99% z was jest krócej w Wa-wie niż moja rodzina.
Zarówno na Żoliborzu jak i na Targówku/Bródnie słychać tor FSO NIESAMOWICIE. Zaczęło się kilka lat temu, ale jest coraz gorzej. Ja również sam tuninguję swoje auta, ale trzeba być zakutym łbem i debilem, żeby argumentować, żeby ktoś, kto mieszka od dziesiątków lat w jakimś miejscu nagle miał zacząć z przyjemnością słuchać RYKU aut tak głośnego, jakby auta jeździły tuż obok po ulicy. Albo wyprowadzał się z ulubionego miasta? Trzeba mieć przeżarty od marychy i % łęb, żeby pier%%%ć takie bzdury. Sam się wyprowadź, bo to ty i tobie podobni zaczęliście tu przeszkadzać.
Jak sformalizować wniosek do miasta o postawienie ekranów dźwiękoszczelnych?
Nie jestem przeciwny torom, wyścigom itp. Jestem też przeciw bezmyślnie budowanym osiedlom w Lublinie czy Poznaniu tuż przy torze, a potem narzekaniu na hałas. Z torem FSO jest na odwrót. Nie może być tak, że tysiące ludzi mieszkający na osiedlach istniejących dłużej niż tor FSO albo nigdy nie doświadczających takich hałasów z tytułu jego działalności nagle zaczynają być terroryzowani hałasem przez grupkę debili, których jedynym argumentem jest kolejny terrorystyczny chwyt: Bo jak nie to będziemy wam smrodzić i hałasować na ulicy.
Jesteście terrorystami niczym nie różniącymi się od IS i im podobnym. Chcecie robić, co wam się podoba i macie gdzieś innych. Bawi cie to prostaku? Oby miasto zrozumiało, że was jest garstka. A pozostali to nie tylko emeryci, sam jestem młodą oosbą. A poza tym emeryci też mają prawo do spokoju tam, gdzie mieszkają od 50 lat
Więc jak taki wniosek sformalizować?

REKLAMA

# bleee

14.08.2016 17:46

W okolicach łabiszyńskiej też słychać ich doskonale. Ile to decybeli ??Wczoraj była impreza Warsaw Night Racing: Drag & Drift Challenge #2. Takie tory to raczej poza miastem powinny być. Jak stać ich na pałowanie silników na jazde w kółko macieju na najwyższych obrotach to może i 15km za Warszawe by podjechali. Ale tu trzeba dziękować HGW za wydanie pozwoleń itd. W końcu ona Targówka nie lubi bo w wyborach samorządowych tutaj przegrała jej partia więc jakaś zemsta musi być

# CgW

18.09.2016 17:45

l19-letnia pasażerka motocykla zginęła na torze na Żeraniu. 17.09.2016

# Jaro

08.12.2016 13:29

Jak czytam te dziecinne argumenty to śmiać się chce - owszem tor faktycznie istnieje od lat 50- tych z tym że testowane tam samochody miały fabryczne wydechy i nikt nie palił tam "gum". Odbywały się tam zwykłe testowe przejazdy a nie rżnięcie do odcięcia zapłonu na sportowych lub modyfikowanych układach wydechowych. Pisząc ten tekst siedzę przy zamkniętych oknach z uwagi na niską temperaturę i słyszę wycie przy ulicy Rembielińskiej na Bródnie.

REKLAMA

# lek

22.05.2017 00:58

Szczesliwy koniec tego burdelu na 4 kolkach, chalas smrod itd, paszla won na wioche

# cezarek13

23.05.2017 09:48

Zamykam temat :))
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA