REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# swed

19.04.2018 11:48

Zastanawiające jest to że przy obecnych problemach lokalowych dla szkół i przedszkoli władze dzielnicy i miasto nie korzystają z budowy bazującej na kontenerach. W ten sposób tymczasowo tj na kilka lat można rozładować nadmiar uczniów. Przecież jest mnóstwo terenów na których można takie budynki postawić.

# _mieszkaniec

20.04.2018 09:00

@swed - to moze od razu kazmy dzieciom uczyc sie w namiotach? A zimą można przeciez postawic iglo...
Jesli chodzi o TYMCZASOWE rozwiązania, to najem lokali mógłby być OK, tylko pewnie jest jakieś durne prawo, ktore tego zabrania. Może to właśnie należałoby zmienić. Jeśli chodzi o rozwiązaia DOCELOWE, to te szkoły muszą po prostu powstać...

# swed

20.04.2018 11:33

@_mieszkaniec: nie demonizuj i nie strasz ludzi namiotami. Rozwiązanie o którym myślę są od wielu lat stosowane choćby w Skandynawii (w USA też ale tamtych rozwiązań bym nie rekomendował bo to architektoniczne pokraki) i nie powiesz mi że klimat należy tam do specjalnie przyjaznych.
Zamiast bić pianę i planować na lata wprzód należy rozwiązywać problemy tu i teraz. Mam dziecko w wieku przedszkolnym i w nosie mam czekanie aż rozładują górkę z mojego rocznika.
Pierwszy z brzegu przykład budownicta masz tutaj:
http://tiny.pl/g2fvj

REKLAMA

# rodzic_2011

24.04.2018 10:16

Władze powinny pomyśleć o kolejnej szkole przy ulicy Głębockiej. Obecna szkoła 356 jest przeludniona do granic możliwości. Priorytetem powinny być szkoły,przedszkola, parki, baseny, ulice a nie kolejne bloki. Gdzie dzieci z nowych osiedli będą chodzić do szkoły, jak do nich dojeżdżać?

# z ZB

24.04.2018 10:58

Nie nie, nie szkoły. Będą osiedla. Nie bez powodu deweloperzy zatrudniają radnych PO.

# Ciekawski

24.04.2018 18:00

Skoro szkołę w której ma się uczyć około 1000 dzieci nazywamy gigantem, to jak nazwać szkołę nr 356 przy ul.Głębockiej w której uczy się obecnie ponad 1400 dzieci?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break