REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# skafanderek

28.04.2015 05:17

Super wiadomość dla mnie jako rowerzysty - będzie bezpieczniej, jako ojca dzieci - będą bezpieczniejsze, jako kierowcy - mniej rowerów na drodze - płynniejszy ruch.
Szkoda, że nie zamieściliście Państwo mapy.
A czy coś więcej o "zaawansowanych" pracach na temat tych zaawansowanych prac na północy - chodzi o to co już jest wybudowane czy o nowe odcinki?

# Żubr

28.04.2015 09:58

"Tej zimy bezpiecznie przejedziemy rowerem" - to tylko ja nie jeżdzę zimą na rowerze? Przypuszczałem, że jakiś dziwny jestem...

# tandem

28.04.2015 15:41

Dziękuję Panie Dominiku za rzetelny artykuł,który przedstawia bemowską rzeczywistość rowerzystów.Te papraki spod szyldu Dąbrowskiego nic nie robiły latami(no poza PR w BemowoNews).Dopiero teraz Budżet Partycypacyjny dał szansę mieszkańcom!
Ciągle brakuję przedszkoli,szkół bibliotek,przychodni i szpitala, a i z dwa parki by się przydały(Jelonki Południowe i Chrzanów) i kilka zielonych skwerów-ale nie takich pomalowanych zieloną farbą po jezdni(beznadziejny pomysł papraków od Dąbrowskiego) a z drzewami,najlepiej przesadzonymi(Górce)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA