REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

prośba

 ania

22.07.2003 13:41

Koleżanki pomóżcie. Wiem, że niektóre z was chodzą do gabinetu Krys- lok na Światowida. Mozecie mi zdradzic ile kosztuje strzyżenie niedługich włosów i podac mi ich numer telefonu. Nie chciałabym sie umawiać w ciemno.

# małgorzata

22.07.2003 15:33

cze Aniu , juz mowie tel. 4660079 jak zadzwonisz to oni Ci wszystko powiedzą i doradza na miejscu. Polecam

# ania tymczasowo

22.07.2003 15:50

wielkie dzieki

REKLAMA

# łysy

23.07.2003 08:39

wredna reklama :-))))))))

# reklamodawca

23.07.2003 20:51

Trudno co robic reklama tez musi byc!

# jack73

25.07.2003 09:30

zaraz nam sie to forum przerodzi w cos podobnego do badziewia w polsacie. czesc aniu, czesc gosiu, wiesz nowy szampon kupilam ble ble ble obrzydlistwo

REKLAMA

# awanturnica

25.07.2003 15:18

A jak faceci mówią:Cześć Franek, cześć Gienek, nowy samochód kupiłem ble, ble, ble, to niby jest w porządku? Wszystko zależy od punktu odniesienia a poza tym w naszym cudnym kraju mamy podobno swobodę myśli, przekonań i wypowiedzi. Ale oczywiście dopóki jakiś ważniak nie stwierdzi, że ma monopol na sprawy mądre i mądrzejsze.

# jack73

30.07.2003 09:58

nie zrozumialas mojej wypowiedzi

# awanturnica

30.07.2003 14:31

To proszę o dalsze wyjaśnienia, bo nie chciałabym powiedzieć tego samego o Tobie, jack 73.

REKLAMA

# ania - tymczasowo

30.07.2003 14:55

do jack73
Rany, spytalam sie tylko o numer do fryzjera bo do późna pracuję i nie mam kiedy tam zajrzeć, a chciałam się jakoś umówić. Stanowi to dla was jakiś problem?? Wiem, że ktoś z forum korzystał z usług tego salonu i dlatego się o to zapytałam tutaj. Na onecie się miałam zaptyać, zadzwonić do polsatu (który widzę niektórzy namiętne oglądają)? Jak to wszytsko ludziom przeszkadza. Włącz się do jakiejś merytorycznej dyskusji i nie zawracaj sobie głowy sprawami ani i gosi

# jack73

31.07.2003 16:49

to zebym mial jednak ja ostatnie slowo wiec pisze: ostatnieslowo

# aniula

31.07.2003 17:34

o ja głupia cipa

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe