REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wiatr północny

# karolj

30.07.2003 21:29

Mieszkam na Odkrytej i capi niemiłosiernie przy tym wietrze, cholera wieczorem nie da sie wysiedziec przez tą "czajkę", a oni mowia ze wszystko jest ok. Cholerne szambo. Wczoraj, a dzis jeszcze gorzej.
pzdr
Karol

# beatas

30.07.2003 22:42

A ja mieszkam na Myśliborskiej i u nas też tak śmierdzi,że wytrzymać się nie da.Słyszałam,że mieli założyć jakieś zawory,ale w związku z połączeniem gmin trzeba czekać na przydział funduszy.

# Vladymir

30.07.2003 23:33

Capie tak, że spać nie mozna. Ludzie, wylewajcie do kanalizacji czystsze ścieki, to nie będzie tak walić gównem !!!

REKLAMA

# historyk-wyjątkowo

31.07.2003 00:15

No tak, ludzie sr...., a potem się dziwią,że śmierdzi- jak napisał klasyk-szambiarz

# Basia

31.07.2003 08:59

Chyba dobrze wiesz Historyku że nie w tym problem. Do mnie ten smród nie dociera, ale czułam go ostatnio jak byłam w Selgrosie. Współczuję ludziom którzy tam mieszkają, chociaż tak na prawdę to po prostu się im dziwię że kupili tam mieszkanie. Ale tak to bywa - najpierw kupuje się mieszkanie - potem ogląda okolice i okazuje się że śmierdzi Czajka, nie ma autobusów, itp.

# Monia

31.07.2003 09:10

A ja mieszkam na Ciołkosza i nic nie czuję, może mam węch przytępiony. Za to Polfa czasem daje nieźle.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe