REKLAMA
REKLAMA

14.06.2013 18:15 #sasiadka
A u mnie od ponad 30 lat tradycja swiatecznych zakupow, sernik i makowiec nie ma sobie rownych
16.06.2013 21:14 #Paula
Dojeżdżać samochodem do Pallady z ursusa żeby zamówić torty na rożne okazje. Polecam
15.05.2015 12:18 #ewela
Najgorsza cukiernia jaka może być. Tort zamówiony 5 dni wcześniej, weselny! Nie dość że przyjechał z 2 godzinnym opóźnieniem to jeszcze komunijny. Zostaliśmy bez tortu a pani w cukierni powiedziała ze nie jest w stanie mi pomóc bo nie ma właściciela.
24.11.2015 03:24 Mandlesz
Nie znam tej cukierni. My tylko zamawiamy torty w cukierni Camargo. Są fenomenalni, a ja jestem ich wiernym klientem. Ceny nie straszą.
22.02.2016 09:31 #dorota
Baaaaaaardzo nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zamówiłam tort śmietankowy na jasnym biszkopcie a otrzymałam na ciemnym. Pomijając ten fakt tort był nasączony maksymalną ilością alkoholu która po 10 minutach wypłynęła z tortu zalewając całe ubranie. Tortu nie dało się jeść ponieważ alkohol był dominujący, a przecież to miał być tort śmietankowy a nie ciasto zalane spirytusem. MASAKRA-NIE POLECAM TEJ CUKIERNI
05.08.2016 15:44 #Dorota
A ja zamawiam torty w tej cukierni od 30 lat i jestem zachwycona smakiem i wykonaniem artystycznym każdego tortu. Polecam też ciasteczka fit z ziarna mi które kupujesz dzieciom na przekąskę.
11.02.2017 16:09 #iza
Jestem bardzo zadowolona. torty na wszystkie rodzinne okazje zamawiam od dawna w Palladzie. Zawsze pyszne. oprócz tortów polecam inne wypieki. Moją słabością są rożki orzechowe w czekoladzie. bardzo smakują mi serniki. Polecam !!!!!!
29.03.2017 19:47 #Magda_13
W tamtym roku, przez przypadek, kupiłam na Wielkanoc sernik i mazurka z Pallady. Palce lizać. W tym roku zamówiłam wcześniej i teraz z niecierpliwością czekam. Ten sernik jest przepyszny. Gorąco polecam!
30.03.2017 08:39 #trash
spam, spam
12.04.2017 19:09 #radzio
zamówiłem u nich tort ze świnką Peppą. Dziecko było zachwycone. W smaku też był rewelacyjny i wcale nie czuć było alkoholu. Ciasta też mają pyszne. Szczególnie polecam sernik krakowski. Lepszego sernika nie jadłem.

60/777 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie