REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nowoczesna myjnia

26.10.2015 20:53 jantew
Szukasz nowoczesnej myjni? Zależy ci na profesjonalnej obsłudze ? Zajrzyj na stronę http://www.profesjonalnemyjki.pl Najnowsze technologie czyszczące!
11.07.2017 13:07 #Malekit
A nie niszczą one lakieru? Bo ostatnio cały lakier na myjni sobie zharatałem i nie wiem co z tym teraz zrobić :(
12.07.2017 14:52 #Baranek 77
hmmm, lipa. To może kup sobie jakąś pastę polerską. Albo zobacz tutaj jak czyścić lakier glinką. Może to pomoże.
12.07.2017 15:32 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
17.08.2017 13:40 myjnia-tir
Ja mogę polecić Wam tę myjnię: http://www.myjnia-tir.com.pl/
Jeżdżę tam od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Bardzo dobrze znają się na swojej robocie.
17.08.2017 15:02 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,
30.08.2017 22:39 #lucynkowa
ja tam wolę kupic sobie porządne środki , te z Detail King są bardzo dobre http://maszynyparowe.com. Srodki do auto detailingu więc mozna samemu ładnie auto doczyścić
31.08.2017 08:49 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
24.10.2017 11:57 denis10
Dla mnie korzystanie z usług myjni samochodowych to oczędność czasu, więc gdy tylko jestem w pobliżu, a moje auto nie jest pierwszej świeżości to zawsze tam jadę
24.10.2017 20:13 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

31/1203 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

Zdrowie i Uroda
 Profesjonalne usługi masażu kręgosłupa w domu pacjenta oraz w gabinecie. Przede wszystkim oferuję solidny masaż kręgosłupa ,mocny masaż sportowy, Skuteczna terapia punktów spustowych www.vitamasaz.pl Specjalistyczny masaż na rwę kulszową. Dojeżdżam do pacjenta 7 dni w tygodniu . Inne masaże : masaż relaksacyjny masaż bańką chińską masaż rewitalizujący masaż ciążowy na zlecenie lekarskie Ceny zabiegów są uzależnione od rodzaju masażu. Zapraszam serdecznie dyplomowany terapeuta/masażysta Rezerwacja 530 878 844

2-pokojowe sprzedam
 Jasne,rozkładowe,ciche mieszkanie / 49,6m2, wys.2,75m / na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym /brak windy/. Lokal jest dwustronny. W skład wchodzą dwa pokoje,widna kuchnia,łazienka. Na podłodze dębowy parkiet, okna PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek z cegły z 1955 roku ogrodzony a wejście na teren wewnętrzny "patio"zabezpiecza brama /domofon/. Budynek ocieplony,po remoncie dachu. Klatka schodowa po remoncie-wymienione okna i drzwi wejściowe.W najbliższej okolicy przychodnia, szkoła,przedszkole.sklepy, dworzec PKP,PKS. Mieszkanie posiada odrębną własność KW. Mieszkanie do generalnego remontu. Cena do negocjacji. SPRZEDAŻ TYLKO BEZPOŚREDNIO!!!!

Gastronomia
 Relax Qultura zaprasza pon-son 10.00-18.00. Kanapki, obiady i organizacja wydarzeń na zamówienie. ul. Marymoncka 34, teren AWF. Napisz klub@awfrelax.pl Zadzwoń 505121102 FB awfrelax

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie