REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nowoczesna myjnia

26.10.2015 20:53 jantew
Szukasz nowoczesnej myjni? Zależy ci na profesjonalnej obsłudze ? Zajrzyj na stronę http://www.profesjonalnemyjki.pl Najnowsze technologie czyszczące!
11.07.2017 13:07 #Malekit
A nie niszczą one lakieru? Bo ostatnio cały lakier na myjni sobie zharatałem i nie wiem co z tym teraz zrobić :(
12.07.2017 14:52 #Baranek 77
hmmm, lipa. To może kup sobie jakąś pastę polerską. Albo zobacz tutaj jak czyścić lakier glinką. Może to pomoże.
12.07.2017 15:32 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
17.08.2017 13:40 myjnia-tir
Ja mogę polecić Wam tę myjnię: http://www.myjnia-tir.com.pl/
Jeżdżę tam od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Bardzo dobrze znają się na swojej robocie.
17.08.2017 15:02 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,
30.08.2017 22:39 #lucynkowa
ja tam wolę kupic sobie porządne środki , te z Detail King są bardzo dobre http://maszynyparowe.com. Srodki do auto detailingu więc mozna samemu ładnie auto doczyścić
31.08.2017 08:49 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

20/1179 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 zapraszam na masaże relaksacyjne - mau - ri - bańką chińska - sportowe rozluźniające mięśnie - dla kobiet w ciąży oferta jest skierowana dla osób w każdym wieku , oferuje indywidualne profesjonalne z pasja podejście zapraszam :) wiecej informacji zapraszam do kontaku telefonicznego magda

Finanse
 Pożyczka gotówkowa Ratkomat 100% przez Internet. Szybka pożyczka bez wychodzenia z domu dla każdego do 10000 zł z 24-miesięcznym okresem spłaty: www.get-money.pl/chwilowki

Lokal użytkowy sprzedam
 Sprzedam lokal 137 m2 na Mokotowie -okolice Domaniewskiej. Obecnie funkcjonuje tam Apteka. Media ,internet ,2 wejscia, nowo wymienione okna.

Różne
 Gitara - pedagog, nauczyciel szkoły muzycznej (klasa gitary) z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym popartym własnym autorskim programem nauczania indywidualnego i w grupach muzycznych. Udzielam lekcji prywatnych w zakresie gry na gitarze klasycznej i akustycznej. W skład zajęć wchodzi: - nauka gry z wszelkimi jej elementami - doskonalenie nabytych już umiejętności - gatunki i style muzyczne - nauka czytania nut oraz tabów gitarowych - skale muzyczne w tym pentatonika - budowa akordów oraz ich wykorzystanie w grze - niezbędne podstawy z teorii muzyki - inne w razie potrzeby lub na życzenie ucznia Każdego ucznia traktuję indywidualnie. Moje motto pedagogiczne to: ,,Nauczaj tak jakbyś chciał żeby ciebie nauczano,, Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Materiały do nauki udostępniam gratis. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na przygodę z muzyką niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie