REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Bob

21.06.2015 00:01

Należy rygorystycznie egzekwować prawo. Kierowca, który traktuje ul. Kondratowicza jako dwupasmową drogę ekspresową i porusza się po niej z prędkością ok. 100 km/h jest obecnie bezkarny. Codziennie widzę takich szaleńców pędzących z taką prędkością ul. Kondratowicza przez skrzyżowanie z Łabiszyńską i szlak mnie trafia, że ja jako obywatel nic z tym nie mogę zrobić.

# Jan

23.06.2015 22:45

A gdzie stróże prawa. Po pensję to pewnie przychodzą, ale obowiązki - to nie ma komu wykonywać.

# iska

23.06.2015 22:48

Kierowcow trzeba wychowywac poprzez mandaty. W Polsce nie ma innego sposobu, zwłaszcza małolaty wydaje im sie ze mogą być bezkarni - często się udaje, brak monitoringu, brak wyłapywania. Policja i straż mają to gdzieś

REKLAMA

# abrakadabra

24.06.2015 08:52

do Anna Malarczyk-
własnie dlatego dochodzi do potrąceń pieszych na przejściach - piesi po prostu wdzierają się nagle na przejście zupełnie nie myśląc o tym, ze samochód nie zatrzyma się na odcinku o dł. 1 m! Trochę rozumu piesi! Kazdy chce iść chodnikiem i dochodząc do rpzejscia nawet nie zatrzymać się tylko od razu na ulicę, bo każdemu się należy, bo to przejscie. A stanie się coś, jak się chwile postoi i zbierze się kilka osób a nie każdy osobno?
Najlepszym tego przykladem jest rondo Starzyskiego, jadąc z mostu grańskiego dolem między przystankiem tramwajowym pod wiaduktem a autobusowym jest przejście i tam piesi chodzą, za przeproszenie, jak świete krowy, jeden za drugim, a sznur samochodów w korku stoi aż od mostu. Nie można chwile poczekać???

# Matiq

24.06.2015 21:37

Do abrakadabra- Co ty powiesz jak nagle wdzierają na jezdnię codziennie przechodzenia z dzieckiem w wózku i nawet jak pada deszcz czy śnieg stoję po parę minut i nikt nie przepusci cwaniaczku wozisz dupe w aucie i się madrujesz.

# abrakadabra

25.06.2015 08:21

Matig-
sam jesteś cwaniaczek, szukajacy wytłumaczenia dla swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Ja jestem i pieszym i jeżdże komuniakcja publiczną, a tylko czasem autem i dobrze widzę, jak piesi się zachowują - jak swiete krowy, idzie taki jeden z drugim do przejścia i nawet się nie zatrzymuje tylko od razu na pasy! Taka jest prawda, ze kazdemu wszystko się należy! Ja nie mówię, ze kierowcy sa inni - też im się zawsze wszystko należy, ale pisi też nie są lepsi, zatem zwalanie cąłej winy na kierowców jest mocno przesadzone!

REKLAMA

# kierowca

04.07.2015 10:52

#Matiq
to se kup cieniasie samochód i nie fizoluj.........na przyjazd do warszawki starczyło tylko sianka ?

 Taka_karma

07.07.2015 20:38

#kierowca napisał(a) 04.07.2015 10:52
#Matiq
to se kup cieniasie samochód i nie fizoluj.........na przyjazd do warszawki starczyło tylko sianka ?
Człowieku takimi tekstami to wystawisz sobie świadectwo.

# Dusia

03.03.2021 09:21

Musimy mieć oprócz pasów i świateł również http://www.ksk-dev.com/produkty/przycisk-dla-pieszych-ksk-p01, które są przyjazne dla niepełnosprawnych i osób starszych, czyli wyposażone w sygnały dźwiękowe oraz wydłużające czas przejścia na pasach. Kto jest za?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break