REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Jacks

23.05.2012 11:29

Zacisze to wg. HGW nie Warszawa więc tak nie wygląda wspieranie sportu w Warszawie a jedynie na Pradze. Kluby w Warszawie mają się lepiej...

# mroczek

23.05.2012 14:49

Od 10 lat nie ma woli rozwiązania problemu finansowania dla małych klubów sportowych i stowarzyszeń. Radni są na smyczy Biura Sportu, a urzędnikom taki system pasuje, bo "są potrzebni". Przy czym bardziej wkurzająca jest postawa radnych, bo to oni są wybrani i oni mieli w swoich programach DOBRO SPORTU i DOBRO DZIECI I MŁODZIEŻY.

# były działacz

06.06.2012 12:43

Taki sam temat wałkowałem kilka lat temu na Białołęce, gdzie boiska i hale były we władaniu Białołęckiego Ośrodka Sportu. Dwie szkoły z dużymi halami i boiskami w ramach godzin WF i SKS nie wykorzystywały w pełni obiektów ( miały je w dyspozycji do godz.18.00), ale ze względu na to, że zarządzającym obiektami był i jest nadal BOS nie mogły udostępnić niewykorzystanych godzin bezpłatnie dla dzieci z klubu. PO 18.00 wynajem kosztował i to grube pieniądze na które nas nie było stać.
W pewnym momencie usłyszałem od burmistrza, że nie powinniśmy przyjmować dzieci do grup piłkarskich skoro nie jesteśmy w stanie zapewnić im miejsc treningowych.
Na forum Białołęki jest o tym również dużo komentarzy.
W okresie zimowym zaproponowano dla dzieci 7 i 8 letnich wynajęcie hal sportowych po godzinie 20.00. Godzin starczyłoby dla dwóch grup, a miałem ich siedem.
Ani UD, ani dyrektor BOS-u nie był w stanie załatwić sprawy.
Ostatecznie uderzyłem do Radia dla Ciebie. Pojawili się dziennikarze, zrobiło się głośno i nagle udało się cudownie znaleźć miejsce do treningów.
Urzędnicy i politycy najbardziej się boją dziennikarzy i z moich doświadczeń wynika, że jest to jedyna możliwość załatwienia spraw niemożliwych.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy