REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jarmark "cudów"

# Kasia

19.05.2003 09:25

Wczoraj wybrałam się do Fortu Piontek na "Jarmark cudów", na który zapraszały porozklejane wszędzie w okolicy plakaty. Cudów nie było. Była natomiast część artystycznaprzy pominająca raczej występy jakiejś podrzędnej kapeli weselnej, obrzydliwe piwo, zimna karkówka, surówki bez smaku i do tego pieczywo sprzed tygodnia. Szkoda, bo na terenie takiego obiektu mogłyby być organizowane naprawdę ciekawe imprezy. Zastanawiam się, czym w przyszłości właściciele chcą przyciągnąć ludzi. Niektóre pomieszczenia na terenie Fortu świecą pustkami, nie ma tam bezpośredniego połączenia z Tarchominem, z którego być może przyjeżdżaliby chętni na piwko, o ile byłoby lepsze. Ta inwestycja była dobrym pomysłem, ale chyba niestety chybionym. Mam nadzieję, że coś się w przyszłości poprawi. Jako że mieszkam niedaleko, chętnie wpadałabym tam ze znajomymi. Teraz im nie polecam, niestety.

# xxx

20.05.2003 18:41

Niestety sie z Toba nie zgadzam!Bylam takze w Forcie Piatek i byla swietna impreza.Cudy byly, bo je widzialam!Piwo bylo swieze i zimniutkie, a karkowka i kielbaski byly gorace i bardzo smaczne!Tak samo: jest polaczenie, a zawsze tez mozna zrobic cos innego, np. wezwac taksowke!Poza tym: w sklepach w Forcie Patek sa bardzo mile sprzedawczynie i mieso, oraz wedliny w 'Swojaku' sa swiezutkie!Tak samo klub, ktory takze znajduje sie w tym Forcie jest bardzo fajny.Mozna pograc w bilarda itd.W Forcie miesci sie takze: apteka, cukiernia, kiosk, hotel, jubiler...Radzilabym tego nie sluchac i jesli chcecie to mozecie sami zobaczyc i stwierdzic czy Wam sie tu podoba!

# Kasia

21.05.2003 09:56

Jeśli chodzi o sam Fort, sklepiki i inne punkty, które znajdują się tam na stałe, całkowicie się zgadzam. Też robię tam zakupy i jestem zadowolona. Niestety co do jarmarku, nie zmienię zdania. Jeśli trafiłaś na ciepłe i świeże jedzenie, miałaś szczęście.
Połączenia z Tarchominem nie ma, chyba że z niewygodną przesiadką, która zniechęca do przyjazdu na Modlińską, a taksówki nie należą do zbyt taniego środka transportu; zwłaszcza gdyby ktoś miał ochotę wpadać np. do knajpki częściej. Sama musisz przyznać, że tłumów w Forcie nie widać, raczej pustki i żałuję tego, bo to przyjemne miejsce, z pomysłem.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break