REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 Do rzeczy

22.11.2016 13:30

Nie no, super!!! O co chodzi? Ktoś nie ma rozeznania, czy chce dowalić Tarchominowi i Nowodworom. Dla niezorientowanych:
1. Dojazd na Młociny generalnie tylko "2"
2. Likwidacja "17" (Czyżby już teraz przepustowość linii tramwajowej była niewystarczająca, i drugi tramwaj się nie mieści? Jeżeli tak, to co będzie, gdy przedłużą linię do Modlińskiej ?!)
3. Likwidacja 509! Czyli na Pragę, Grochów, Gocław pojedziemy albo własnym samochodem, albo męcząc się, w przesiadkach.
4. Chory "rejs" 518! Po co komu 518 na kawałku Strumykowej, pytam się, po co?. Tylko więcej smrodu w okolicy i wydłużenie przejazdu o kilka minut. Ze Strumykowej ludzie spoko chodzą piechotą do Światowida od kilkunastu lat. Po co ta pętelka (Światowida, Ordonówny, Strumykowa i znów do Światowida).

 Vieslas

22.11.2016 13:41, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 22.11.2016 13:43

Nikt nie chce zlikwidować 509, 17 ani 126 i 186.
To, co widnieje na stronie, obejmuje wyłącznie linie, których będą dotyczyć ewentualne zmiany.
Co do zmiany trasy 101 oraz likwidacji E-8, słusznie.
Uważam natomiast, że skracanie 518 do Marymontu jest bez sensu. Jeśli stoi w korkach, głównie na Świętokrzyskiej, to należy skierować autobus na pierwotną trasę, a więc Nowodwory - Pl. Trzech Krzyży, lub wycofać ze Świętokrzyskiej i puścić od Krakowskiego Przedmieścia Królewską i Placem Grzybowskim do Emilii Plater.

 Do rzeczy

22.11.2016 13:46

Vieslas napisał 22.11.2016 13:41
Nikt nie chce zlikwidować 509, 17 ani 126 i 186.
To, co widnieje na stronie, obejmuje wyłącznie linie, których będą dotyczyć ewentualne zmiany.
Co do zmiany trasy 101 oraz likwidacji E-8, słusznie.
Uważam natomiast, że skracanie 518 do Marymontu jest bez sensu. Jeśli stoi w korkach, głównie na Świętokrzyskiej, to należy skierować autobus na pierwotną trasę, a więc Nowodwory - Pl. Trzech Krzyży, lub wycofać ze Świętokrzyskiej i puścić od Krakowskiego Przedmieścia Królewską i Placem Grzybowskim do Emilii Plater.
A, to sorry. Źle zrozumiałem. Dzięki za szybkie sprostowanie, bo byłem w agonii :). W takim razie aktualna pozostaje tylko moja uwaga o zygzakach 518.

REKLAMA

 Strumykowa

22.11.2016 15:23

No tak, ja też nie widzę większego uzasadnienia dla tego rajdu 518 Strumykową. To tylko wydłuży podróż wsiadającym na pętli. Już bez tego 518 jest okropnym "wałęsaczem". Nam na Strumykowej raczej ten autobus też nie jest potrzeby, tak jak do tej pory dojdziemy piechotą do tramwaju na Światowida bez problemu... Tak jak wcześniej dochodziliśmy do autobusu na Światowida....

 Jolla

22.11.2016 16:17

Głupota z tą likwidacją 509! Czyli na Pragę, Grochów, Gocław pojedziemy albo własnym samochodem, albo męcząc się, w przesiadkach.

 Nala

30.11.2016 12:05

A może konsultacje na Żeraniu? Np. na Leszczynowej

REKLAMA

 dfhh

10.12.2016 09:43

Dziwi mnie lenistwo i niefrasobliwość moich znajomych...
Brałem udział w konsultacjach. Zgłosiłem kilka - moim zdaniem - kompleksowych rozwiązań z rejonu Tarchomina i Nowodworów...
Kilku moich znajomych planowało iść, ale nie poszło.
Rozumiem jeszcze tych, zapracowanych, ganiających praca-sklep-przedszkole-szkoła-dom. Nie rozumiem natomiast tych spędzających leniwie czas na przyjemnościach i narzekających na komunikację. Nie przeczytają dobrze nawet propozycji zmian - nie znają szczegółów, mówią co im się wydaje, mieszają fakty. Mówią, że 'oni' jakoś to przecież wymyślą, że będzie dobrze. Dziwi mnie taka beztroska, lenistwo, a później narzekanie.
Konsultacje w tym rejonie już się skończyły (trwają jeszcze tylko na ZB), więc najwygodniejsza forma dialogu nie została przez nich nie wykorzystana...
A konsultacje odbywały się i w dwóch miejscach, i w niedzielę, i w dzień powszedni wieczorem... było kilku konsultantów, znających poszczególne rejony i trasy - ZTM się postarało.
Ja jestem dość zadowolony z atmosfery współpracy z konsultantami. Zobaczymy co z nich ostatecznie wyniknie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA