REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Rtyu

23.08.2018 21:26

Mieszkam na bielanach ale rodzić bedę na pewno gdzie indziej. Lekarz powinien leczyć a nie zabijać.

# Dziadek.

25.08.2018 19:52

Od wielu lat ten przybytek zwany szpitalem jest w czołówkach różnych rankingów. Od kilkudziesięciu lat,cała moja rodzina ( rodzice, teściowie, dzieci) wiedzą, że należy omijać go szerokim łukiem. Pracujący tam tzw lekarze, oraz tzw pielęgniarki są niegrzeczni, niekulturalni, bez empatii. Najczęsciej szkodzą a nie pomagają. Mamy tylko złe doświadczenia z personelem tego szpitala. Trochę lepiej jest, gdy tzw lekarze przyjmują prywatnie. Oczywiście w państwowych gabinetach z państwowym sprzętem. A skąd taka przychylność mediów? To już domyślćie się sami. Będąc kierownikiem dużego sklepu, miałem wątpliwą przyjemność udzielania wywiadu. Tzw dziennikarzowi. To był spontaniczny reportaż. Na zamówienie.

# rex

26.08.2018 19:32

Jak umierać, to tylko na Bielanach.Oczywiście w bielańskiej umieralni, zwanej szpitalem. JAK NAJDALEJ OD TEJ TRUPIARNI

REKLAMA

# Magda1984

01.09.2018 02:58

Urodzilam 2 na Bielanach, roznica miedzy dziecmi to 6 lat I widzilam mega zmiane na plus. Przy 2 dziecku to bylo prawdzowe rodzenie po ludzku, rodzina byla blisko mnie, polozna przy mnie byla caly czas, pomagala oddychac, masowala plecy, otaczala opieka I otucha ( nie oplacona). Lekarze swietni I mili. Po co pisac o zabijaniu plodow I szykanowac...poczytajcie o trudnych przypadkach profesora I jego zespolu...czasem taka decyzja to jedyne rozwiazanie. Wspieram z calego serca!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe