REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Jeep

06.12.2016 11:30

Używane samochody coraz tańsze niejednokrotnie w cenie średniej klasy roweru Giant czy Kross.
To urzędnicy dali ciała z miejscami parkingowymi. To nie wina kierowców. Każdy chce mieć teraz samochód - i bardzo dobrze. Nie wyobrażam sobie życia bez auta ....

# laqw

06.12.2016 13:44

"Nie każdy musi mieć samochód" pada komentarz. Ja odpowiadam: "nie każdy mieszkaniec Bielan mający samochód nie musi parkować obok miejsca swojego zamieszkania". I nara mieszkańcy Bielan, jak chcieliście metra to ok, ale ze wszystkimi tego konsekwencjami.

# Słd

06.12.2016 15:09

Tak! doić za wszystko. jelenie same się o to proszą, jak widać w komentarzach. za wyjście domu też można brać kasę od frajerów, żeby tłumu na mieście za dużego nie było

REKLAMA

# Jeep

06.12.2016 15:17

Najbardziej śmieszą mnie teksty typu "Nie każdy musi mieć samochód"
Jeśli ktoś chce być życiowym minimalistą i najlepiej nic nie mieć to jego sprawa. Samochody są dla ludzi a jeżeli kogoś nie stać to po prostu tego samochodu nie ma.
Ja jestem mieszkańcem właśnie okolic Metra Młociny i nie stękam. Urzędnicy dali ciała po całości i tyle.
Najpierw się buduje wielopoziomowe parkingi a potem Metro.
Jeśli dla urzędasów ważniejsza jest zgoda na budowę Galerii Młociny zamiast budowy parkingu to sorry Batory. Błędne koło.

# M.W

06.12.2016 16:26

Na przy agorze 26a rowniez nie ma miejsc, nie dosc ze nowy blok z jednej strony, popgradzane osiedla a z dwojka malych dzieci w tym niepelnosprawne ale nikt sie tym nie przejmuje, musze parkowac pod agora .Chore.Mieszkancy przy agorze 26a wogole juz nie maja miejsc calkowicie. JAK byl parking to musial powstac nowy blok o trawa poogradzana

# Jeep

06.12.2016 17:18

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wprowadzenie strefy płatnego parkowania, bo skoro stać cię na samochód,
opłatę OC, która wzrosła obecnie 50% to i na opłatę za parkowanie się znajdzie parę groszy.
A jak nie to postawili piękny, nowy P+R dla rowerów .

REKLAMA

# Jeep

06.12.2016 17:24

#Jeep napisał(a) 06.12.2016 17:18
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wprowadzenie strefy płatnego parkowania, bo skoro stać cię na samochód,
opłatę OC, która wzrosła obecnie 50% to i na opłatę za parkowanie się znajdzie parę groszy.
A jak nie to postawili piękny, nowy P+R dla rowerów .
Głupoty piszesz totalne. OC nie wzrosło o 50%. Może tylko dla świeżych kierowców.
Mi wyliczyli raptem 80zł więcej niż rok temu - za silnik 3,7

# Jeep

06.12.2016 17:53

Według danych rankomat.pl: w czerwcu tego roku średnia najniższa cena OC była o 46,04% wyższa w stosunku do średniej najniższej ceny OC z czerwca ubiegłego roku.
To nie są moje wymysły ...
A ty zapłaciłęś tyle na razie, ponieważ zameldowany jesteś w Psiej Wólce, dlatego tak mało.

# madzik

06.12.2016 18:06

tylko strefa płatnego parkowani uratuje Bielany przez zastawieniem szrotami przyjezdzającymi i dalsza degradacją zieleni i powietrza

REKLAMA

# Jeep

06.12.2016 18:18

#Jeep napisał(a) 06.12.2016 17:53
Według danych rankomat.pl: w czerwcu tego roku średnia najniższa cena OC była o 46,04% wyższa w stosunku do średniej najniższej ceny OC z czerwca ubiegłego roku.
To nie są moje wymysły ...
A ty zapłaciłęś tyle na razie, ponieważ zameldowany jesteś w Psiej Wólce, dlatego tak mało.
Akurat się tutaj mylisz gdyż jestem zameldowany od dawien dawna w Warszawie...hehe i to na Bielanach...
Towarzystwo Ubezpieczeniowe LINK4 wyliczyło 80zł więcej za OC w stosunku do poprzedniej polisy. Oczywiście przy płatności jednorazowej. Na raty może by było trochę więcej.
Rankingi jakiegoś rankomatu mnie nie interesują a zwłaszcza dane statystyczne wzięte z d...py

# ABC

06.12.2016 18:40

Warszawa to miasto emigrantow i rejestracja nie ma tu znaczenia - nie oznacza ze to obcy. Firmy tez rejestrują poza Warszawa a tylko mało myślący uważają ze jak obca rejestracja to napływowy. Brak parkingów jest problemem a auta świadczą ze jest potencjał rozwoju miasta.

# Jeep

06.12.2016 18:43

Ja jestem za tym, żeby towarzystwo przyjezdne płaciło za parkowanie na tym terenie i tyle.
Kogo stać niech jeżdzi .

REKLAMA

 eRDe

06.12.2016 21:34

Przydałaby się strefa płatnego parkowania na Bielanach. Goście z Tarchomina mają tramwaj co 5 minut niech korzystają, są tam też autobusy, też kursujące często.
Miasto dało ciała po całej linii i z Bielan zrobiło ściek komunikacyjny i parking.

 cycu

06.12.2016 22:25

Chytrość, pazerność i bezmyślność włodarzy naszej gminy przekracza wszelkie granice, a przede wszystkim brak wyobraźni ...
Wydali pozwolenie na budowę galerii zamiast do momentu uregulowania struktury drogowej przynajmniej TMP zorganizować w tym miejscu parking po prostu. Sytuacja drastycznie oczywiście pogorszy się za dwa lata w momencie otwarcia galerii, bo dojdą jeszcze samochody dostawcze, pojazdy pracowników i klientów
czyli jakieś ponad 1000 aut dziennie ....
Dziękujemy !!!!

# Jeep

06.12.2016 22:41

Ktoś teraz wypoczywa na Dominikanie za przychylną decyzję budowy Galerii ...

REKLAMA

# Słd

07.12.2016 10:56

#Jeep napisał(a) 06.12.2016 17:18
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wprowadzenie strefy płatnego parkowania, bo skoro stać cię na samochód,
opłatę OC, która wzrosła obecnie 50% to i na opłatę za parkowanie się znajdzie parę groszy.
A jak nie to postawili piękny, nowy P+R dla rowerów .

Misiu pluszowy, odpieprzy ty się łaskawie od mojej kieszeni i nie mów mi, czy powinno mnie stać na kolejny haracz. Ja też mogę wymyślić, że skoro stać Cię na mieszkanie w Warszawie, to można Ci dorzucić jakąś kretyńską opłatę, bo miasto nie potrafi rozwiązać problemu, ale łapę po kasę chętnie wyciągnie

# SŁD

07.12.2016 10:56

#Jeep napisał(a) 06.12.2016 17:18
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wprowadzenie strefy płatnego parkowania, bo skoro stać cię na samochód,
opłatę OC, która wzrosła obecnie 50% to i na opłatę za parkowanie się znajdzie parę groszy.
A jak nie to postawili piękny, nowy P+R dla rowerów .

Misiu pluszowy, odczep ty się łaskawie od mojej kieszeni i nie mów mi, czy powinno mnie stać na kolejny haracz. Ja też mogę wymyślić, że skoro stać Cię na mieszkanie w Warszawie, to można Ci dorzucić jakąś kretyńską opłatę, bo miasto nie potrafi rozwiązać problemu, ale łapę po kasę chętnie wyciągnie

# Słd

07.12.2016 11:36

#Jeep napisał(a) 06.12.2016 17:18
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wprowadzenie strefy płatnego parkowania, bo skoro stać cię na samochód,
opłatę OC, która wzrosła obecnie 50% to i na opłatę za parkowanie się znajdzie parę groszy.
A jak nie to postawili piękny, nowy P+R dla rowerów .

Misiu pluszowy, odczep ty się łaskawie od mojej kieszeni i nie mów mi, czy powinno mnie stać na kolejny haracz. Ja też mogę wymyślić, że skoro stać Cię na mieszkanie w Warszawie, to można Ci dorzucić jakąś idiotyczną opłatę, bo miasto nie potrafi rozwiązać problemu, ale łapę po kasę chętnie wyciągnie

REKLAMA

# I tyle w temacie

07.12.2016 22:26

Nie ma takiego parkingu na świecie, którego nie dałoby się zapchać do pełna samochodami. Gdyby wybudować dwa razy większy P&R (kto za to zapłaci?), to i tak okazałby się za mały. A mieszkańcy Bielan POwinni swoje samochody trzymać w garażach. POwinna obowiązywać zasada "Nie masz miejsca do parkowania, nie kupujesz samochodu".

 eRDe

08.12.2016 09:06

#I tyle w temacie napisał(a) 07.12.2016 22:26
A mieszkańcy Bielan POwinni swoje samochody trzymać w garażach.

Najpierw niech może tarchomin i okolice zostawią swoje samochody w garażach:) Wszak zawsze głosują na temat konieczności posiadania garażu.

# zbielan

08.12.2016 09:14

#I tyle w temacie napisał(a) 07.12.2016 22:26
Nie ma takiego parkingu na świecie, którego nie dałoby się zapchać do pełna samochodami. Gdyby wybudować dwa razy większy P&R (kto za to zapłaci?), to i tak okazałby się za mały. A mieszkańcy Bielan POwinni swoje samochody trzymać w garażach. POwinna obowiązywać zasada "Nie masz miejsca do parkowania, nie kupujesz samochodu".

Powinna obowiązywać zasada nie masz gdzie zaparkować przy metrze przyjedź autobusem lub tramwajem, np. Białołęka ma bardzo dobry dojazd komunikacją do metra, po co się pchać samochodem. Zostawcie je w garażach u siebie.

REKLAMA

# jestemza

08.12.2016 09:47

Takie forumowe dyskusje są pozbawione totalnie sensu - ci co dzisiaj zostawiają swoje graty gdzie popadnie zawsze będą mieli wytłumaczenie dla swojej ignorancji i bezczelności: a to winni włodarze, a to kupcie sobie garaże, a to nie będzie mi ktoś mówił co mam ze swoją kasą robić, a to sami rozwiązujcie sobie problemy, a jak nie ma miejsca to trawnik też dobry itd. Trudno też sądzić aby ktoś taki stwierdził: płatne parkowanie świetnie, jestem za, przesiądę się do komunikacji więc to pomoże rozładować korki. Wzdłuż każdej linii metra dyskusja nie powinna dotyczyć czy wprowadzać strefę płatnego parkowania tylko kiedy i na jak dużym terenie. Bo to czy mieszkańcy np. Tarchomina rzeczywiście wykorzystują tramwaj do przesiadek widać codziennie po korku na pobliskim moście. Tak samo nieuczciwe jest budowanie parkingów z naszych podatków dla przyjezdnych z okolic Warszawy - proszę sobie poszukać w internecie jakie szkoły, domy kultury, baseny itd. w tych miasteczkach się buduje (a o jakich my warszawiacy możemy tylko pomarzyć) za pieniądze które powinny iść właśnie na poprawienie komunikacji ze stolicą. Po co oni mają wydawać kasę na tramwaje, szybkie autobusy itp. skoro Warszawa i tak wszystkich przyjmie, miejsca parkingowe im wybuduje, a tych co się nie zmieszczą gościnie powciska ludziom pod chałupy?

# r17

09.12.2016 23:31

Lata jeszcze upłynął zanim zmieni się podejście, że samochód to coś w rodzaju luksusu. Na byle co stać dziś prawie każdego a tu nadal, że to "minimalizm" nie posiadać. Ja mam to prawda. Czasami ułatwia życie. Ale nie będę do tego dorabiał teorii o mojej wyższości nad kimś kto potrafi się obyć bez.
A co do parkowania. To jest gdzie to pakuje nie ma to jest problem. Na Młociny zjeżdża sporo komunikacji z różnych rejonów i nie ma potrzeby aby każdy musiał samochodem. Bo tworzenie nowych parkingów jak ten na 155 samochodów to jakaś fikcja. Dla nieszkańców wkurzające, że kolejna zieleń do zaorania a dla przyjeżdżających nic to nie zmienia, bo 155 miejsc to jeden autobus. To tak jakby nic nie zbudować.

# Dante

06.03.2017 19:20

teraz zaczeli parkować na dantego 7 i na metro wawrzyszew .

REKLAMA

# Dex

07.03.2017 16:18

Holowania obecnie w całej Warszawie , a wszystko od momentu kiedy straży miejskiej zabrano fotoradary.
Cała Warszawa zalana metalowymi słupkami żeby samochody nie mogły parkować , a wiecie ile jeden słupek kosztuje ?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024