REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie przechować rzeczy na czas remontu?

25.08.2019 14:44 sZyMon
Hej, przeprowadzam się na Bemowo ale nie mogę wnieść wszystkich rzeczy na raz do nowego mieszkania, wie ktoś może czy są w Warszawie do wynajęcia jakieś komórki lokatorskie czy coś?
05.09.2019 16:12 #Yoko
sZyMon napisał 25.08.2019 14:44

Hej, przeprowadzam się na Bemowo ale nie mogę wnieść wszystkich rzeczy na raz do nowego mieszkania, wie ktoś może czy są w Warszawie do wynajęcia jakieś komórki lokatorskie czy coś?
A sprawdzałeś w Less Mess? Mają tam małe pomieszczenia, wszystko monitorowane, sucho i bezpieczne :)
05.09.2019 20:30 #kraczyk2
drogo strasznie, mało komfortowo, nie opłaca się, popytaj w administracji, za grosze wynajmują fajne pomieszczenia
08.09.2019 13:16 #Milenka12
Też mam w Less i wcale nie trak drogo. Wiadomo że najtaniej by było w piwnicy, ale tam mają chociaż monitoring i nikt tego nie ukradnie więc coś za coś. Z ceną się zawsze da coś zrobić i dogadać.
12.09.2019 18:41 #Marlena
Również korzystałam z Less Mess i polecam każdemu!
REKLAMA
13.09.2019 15:36 #Arieletka
drogo strasznie, mało komfortowo, nie opłaca się, popytaj w administracji, za grosze wynajmują fajne pomieszczenia
20.09.2019 14:33 #Beti
#Marlena napisał(a) 12.09.2019 18:41

Również korzystałam z Less Mess i polecam każdemu!
Czy długo korzystasz już z Less Mess? Właśnie założyłam rezerwację online i przymierzam się do podpisania umowy.
20.09.2019 18:40 #lornetka
wygląda na to, że bida z tym less !!!! wysyp nachalnej taniej reklamy na darmowym zresztą portalu utwierdził mnie w przekonaniu że nie opłaca się tam nic przechowywać !!!!

1/2471 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 Magnes neodymowy do łowienia w wodzie UM 65x45 siła ~ 230 KG Przedmiotem oferty jest magnes neodymowy z uchwytem, wykonany z dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych obecnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe zamocowane są w nierdzewnej obudowie, do których mocowane są ucha z oczkiem do liny. Nasze rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez umieszczenie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc obudowy czynnej co daje dwukrotnie większą moc przez co zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (studni). Zależnie od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Dostępne uchwyty z magnesem o udźwigu od ~ 180 kg do ~ 1080 kg. Więcej informacji na naszej stronie internetowej https://magnesy-neodymowe.pl telefon: +48 22 499 98 98 e-mail: bok@dhit.pl

Oddam za darmo
 Wraz z koleżankami założyłyśmy Klub Sexu, dzięki temu rejestrując się dołączasz do mojej i moich koleżanek klubu! Pokazy Nago, Sex Randki, Dyskretne Spotkania, zabawy przez kamerkę i wiele więcej czego zapragniesz. Setki dziewczyn z całej Polski (po prostu wpisujesz swoje miasto a strona wyszukuje Ci chętne dziewczyny z Twojej okolicy!:) sexklub.pl Każda dziewczyna na naszym portalu jest dokładnie weryfikowana dzięki czemu masz pewność, że to REALNE osoby, które tak jak ty szukaja seksu, DYSKRETNYCH spotkań, dobrej zabawy i mega wrażeń :) Zapraszamy zarejestruj się Dołącz do Nas i przekonaj się sam :) +21 http://sexklub.pl

Kupię samochód
 Skup aut Warszawa za gotówkę - 7 dni w tygodniu Skupujemy auta: - osobowe, - busy, - dostawcze, - zabytkowe, - uszkodzone mechanicznie i powypadkowe. Nie prowadzimy kasacji pojazdów! Pisz, dzwoń o każdej porze. Posiadamy własny transport. Nie szukamy okazji! Płacimy realne ceny - za lepsze auta płacimy więcej! Gotówka i umowa od ręki. Dodatkowo zwrot opłaconego ubezpieczenia OC! Dojazd gratis - Warszawa i okolice! 571-460-990 www.skupautwaw.pl

Antyki
 Książki i starocie kupię dojazd 511-512-711

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA