REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Robert

06.03.2018 19:13

Jak zwykle w takich sytuacjach nie podają nazwy operatora supermarketu. Na pewno nie Biedronka, Netto, Lidl... Obstawiam DEALZ lub Promo Market

# Marika

06.03.2018 20:52

WOW! Jestem pod wrażeniem! Kolejna, grzechu warta "galeria". Zgodnie z hasłem "Legionowo Porusza" - groteską :/

# J.P.S.

07.03.2018 18:04

Na Piaskach (i w ogóle w Legionowie) jest jeszcze trochę miejsc, w które można wcisnąć jakiś nikomu niepotrzebny 'bunkier', zwłaszcza jeśli wcześniej w tym celu wytnie się parę drzew. Do dzieła, Wodzu Romanie, twój lud w ciebie wierzy. Duce ha sempre raggione!

REKLAMA

# Robert

07.03.2018 18:14

Najbardziej skorzysta "Carska", zapewne dzienne obroty będą trzy cztery razy wyższe...Po zakupach na obiadek, piwko, lody

# mucha nie siada

07.03.2018 20:48

Legionowo Porusza - ROZMACHEM! W naszym mieście stawia się taaakie GALERIE, że ho ho! Galeria Północna, Złote Tarasy, czy jakaś tam Arkadia się nie umywa! No i po co nam kino??? Jak kino - patrząc na poczynania naszych władz - obserwujemy na co dzień ;-)

# jaco

08.03.2018 09:17

Miałem okazję przejeżdżać ulicami Bukowca i nie zauważyłem ruchu na budowie Galerii Bukowiec? Czy coś się stało?

REKLAMA

# eva

22.03.2018 10:54

a niedaleko za wiaduktem leży sobie odłogiem wielki plac - nowe wysypisko śmieci w Legionowie, zapraszamy.
podobno ktoś się cieszy, że plac nie generuje długów.a może by tak odkupić ten teren i zrobić coś dla mieszkańców tej części Legionowa np park, boiska, lodowisko/ do Areny z tej części miasta jest dość daleko/.zapomniałam, że park legionowski to okoliczne lasy!

 Daro

23.03.2018 13:50

#eva napisał(a) 22.03.2018 10:54
a niedaleko za wiaduktem leży sobie odłogiem wielki plac - nowe wysypisko śmieci w Legionowie, zapraszamy.
podobno ktoś się cieszy, że plac nie generuje długów.a może by tak odkupić ten teren i zrobić coś dla mieszkańców tej części Legionowa np park, boiska, lodowisko/ do Areny z tej części miasta jest dość daleko/.zapomniałam, że park legionowski to okoliczne lasy!

Podejrzewam że gdy tylko przycichnie sprawa budowy w tym miejscu galerii handlowej teren bardzo szybko znajdzie nowego właściciela
Tyle miejsca na postawienie nowych bloków nie może się przecież zmarnować ????
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy