REKLAMA
REKLAMA

06.03.2018 19:13 #Robert
Jak zwykle w takich sytuacjach nie podają nazwy operatora supermarketu. Na pewno nie Biedronka, Netto, Lidl... Obstawiam DEALZ lub Promo Market
06.03.2018 20:52 #Marika
WOW! Jestem pod wrażeniem! Kolejna, grzechu warta "galeria". Zgodnie z hasłem "Legionowo Porusza" - groteską :/
07.03.2018 18:04 #J.P.S.
Na Piaskach (i w ogóle w Legionowie) jest jeszcze trochę miejsc, w które można wcisnąć jakiś nikomu niepotrzebny 'bunkier', zwłaszcza jeśli wcześniej w tym celu wytnie się parę drzew. Do dzieła, Wodzu Romanie, twój lud w ciebie wierzy. Duce ha sempre raggione!
07.03.2018 18:14 #Robert
Najbardziej skorzysta "Carska", zapewne dzienne obroty będą trzy cztery razy wyższe...Po zakupach na obiadek, piwko, lody
07.03.2018 20:48 #mucha nie siada
Legionowo Porusza - ROZMACHEM! W naszym mieście stawia się taaakie GALERIE, że ho ho! Galeria Północna, Złote Tarasy, czy jakaś tam Arkadia się nie umywa! No i po co nam kino??? Jak kino - patrząc na poczynania naszych władz - obserwujemy na co dzień ;-)
REKLAMA
08.03.2018 09:17 #jaco
Miałem okazję przejeżdżać ulicami Bukowca i nie zauważyłem ruchu na budowie Galerii Bukowiec? Czy coś się stało?
22.03.2018 10:54 #eva
a niedaleko za wiaduktem leży sobie odłogiem wielki plac - nowe wysypisko śmieci w Legionowie, zapraszamy.
podobno ktoś się cieszy, że plac nie generuje długów.a może by tak odkupić ten teren i zrobić coś dla mieszkańców tej części Legionowa np park, boiska, lodowisko/ do Areny z tej części miasta jest dość daleko/.zapomniałam, że park legionowski to okoliczne lasy!
23.03.2018 13:50 Daro
#eva napisał(a) 22.03.2018 10:54

a niedaleko za wiaduktem leży sobie odłogiem wielki plac - nowe wysypisko śmieci w Legionowie, zapraszamy.
podobno ktoś się cieszy, że plac nie generuje długów.a może by tak odkupić ten teren i zrobić coś dla mieszkańców tej części Legionowa np park, boiska, lodowisko/ do Areny z tej części miasta jest dość daleko/.zapomniałam, że park legionowski to okoliczne lasy!
Podejrzewam że gdy tylko przycichnie sprawa budowy w tym miejscu galerii handlowej teren bardzo szybko znajdzie nowego właściciela
Tyle miejsca na postawienie nowych bloków nie może się przecież zmarnować ????

42/1293 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 Grupa Citihaus pomoże zabezpieczyć państwa nieruchomość. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę citihaus.pl a także u agenta prowadzącego tel 508 536 545.

Kupię mieszkanie
 Dwupokojowe 511-642-709

Turystyka
 Wypoczynek za granica w okolicach Wezuwiusza w prywatnym mieszkaniu skladajacym sie z: w pelni wyposazonej kuchni z salonem, dwòch sypialni, lazienki, dwòch balkonòw, max ilosc poslan 6 , miejsce spokojne i ekskluzywne stanowni doskonala baze do urzadzania jednodniowych wycieczek do slynntych wykopalisk Pompejòw i Herculanum, Paestum, a takze na wybrzeze Amalfi. Parkowanie pod domem darmo,wniez nowootwarta plaza z parkietem. Dom nowy, antysejsmiczny. Ceny pozywienia w miescie bardzo dobre, parkowanie oraz miejska plaza darmo. Przewodnik na zadanie, jak ròwniez osoba, ktòra moze pobyt ten zorganizowac, ceny za sam pobyt od 20 euro za osobe i noc,albertosponza@yahoo.it

Działkę budowlaną sprzedam
 Sprzedam dzialke 961 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi i malym domkiem calorocznym w Wygledach miedzy Babicami a Lesznem. Cicha, spokojna okolica.Cena do negocjacji

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.