REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Kierownik

28.03.2018 09:07

Wjazd na czerwonym to jest bandytyzm drogowy i tyle. I jakie późne żółte? To chyba tylko tłumaczenie idiotów dla idiotów.

# as1999

28.03.2018 12:48

System sterowania ruchem w zależności od natężenia ruchu? Dobry żart. Czasem przed godz. szóstą rano system przepuszcza na zielonym tylko kilka samochodów, wówczas korek sięga do Legionowa.

# Phantomlord

28.03.2018 13:19

A o 6:30 w Jabłonnie jest korek do Biedronki

REKLAMA

# myślnadrodze

28.03.2018 13:25

Pułapka bo są światła i nie można walić na późnym żółtym? Proponuję pozdawać prawa jazdy. Jak ktoś ciśnie przed skrzyżowaniem i skacze na późnym to jest Sam Sobie Winien. Kodeks ruchu drogowego w tej kwestii jest jednoznaczny. Żółte - zatrzymój pojazd. I tyle w temacie.

# leon

28.03.2018 16:43

Chodzi o to że żółte jest takie krótkie i jak chwyci na początku to zjedziesz na czerwonym. Proponuję tym co teraz piszą podjechać na to rondo i zobaczyć co się dzieje.Była nawet audycja w radiu na ten temat i nic się nie zmieniło.Suer skarbonka do zdzierania kasy.Po trzy pasy ruchu w kazda strone i brak ograniczenia predkosci

# Rabid

29.03.2018 00:12

Obwodnica Jabłonny miała służyć wyaliminowaniu korków tymczasem urzędnicy uczynili z zkrzyzowania dochodowy biznes. Mieszkam koło tego bubla budowlanego i nie raz widzę jakie zamieszanie sprawia w śród kierowców. Za 16 mln można chyba wybudować estekade. Ale i tak każdy urzedas ma to w czarnej... Ludzie ocknijcie się i pokażcie im czerwoną kartkę.

REKLAMA

# Orto Graf

29.03.2018 14:58

#myślnadrodze - wyraz "zatrzymuj" piszemy przez "u" otwarte. Kto "uje" kreskuje, ten dostaje dwóje, uczono kiedyś w szkole. Zatem #myślnadrodze, do szkoły (podstawowej) wróć!!!

# Victor

29.03.2018 15:22

Jadę tam, pilnuję świateł, pilnuję przepisó i zawsze się boję tych swiateł. Kilka razy prawie mnie "upolowały" Skoro nie sekundniki to powinna być wydłużona faza żółta. Optimum to co widziałem za granicą: zanim zielone przejdzie w żółte to te zielone 3 razy mruga. I nie ma efektu zaskoczenia jak teraz jest. Tanie i proste

# Victor

29.03.2018 15:27

Jadę tam, pilnuję świateł, pilnuję przepisó i zawsze się boję tych swiateł. Kilka razy prawie mnie "upolowały" Skoro nie sekundniki to powinna być wydłużona faza żółta. Optimum to co widziałem za granicą: zanim zielone przejdzie w żółte to te zielone 3 razy mruga. I nie ma efektu zaskoczenia jak teraz jest. Tanie i prosteJadę tam, pilnuję świateł, pilnuję przepisó i zawsze się boję tych swiateł. Kilka razy prawie mnie "upolowały" Skoro nie sekundniki to powinna być wydłużona faza żółta. Optimum to co widziałem za granicą: zanim zielone przejdzie w żółte to te zielone 3 razy mruga. I nie ma efektu zaskoczenia jak teraz jest. Tanie i proste

REKLAMA

# Wczesne żółte

30.03.2018 13:45

Czego to ludzie nie wymyślą, żeby tylko usprawiedliwić swoją nieporadność w kierowaniu samochodem...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024