REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Kierownik

28.03.2018 09:07

Wjazd na czerwonym to jest bandytyzm drogowy i tyle. I jakie późne żółte? To chyba tylko tłumaczenie idiotów dla idiotów.

# as1999

28.03.2018 12:48

System sterowania ruchem w zależności od natężenia ruchu? Dobry żart. Czasem przed godz. szóstą rano system przepuszcza na zielonym tylko kilka samochodów, wówczas korek sięga do Legionowa.

# Phantomlord

28.03.2018 13:19

A o 6:30 w Jabłonnie jest korek do Biedronki

REKLAMA

# myślnadrodze

28.03.2018 13:25

Pułapka bo są światła i nie można walić na późnym żółtym? Proponuję pozdawać prawa jazdy. Jak ktoś ciśnie przed skrzyżowaniem i skacze na późnym to jest Sam Sobie Winien. Kodeks ruchu drogowego w tej kwestii jest jednoznaczny. Żółte - zatrzymój pojazd. I tyle w temacie.

# leon

28.03.2018 16:43

Chodzi o to że żółte jest takie krótkie i jak chwyci na początku to zjedziesz na czerwonym. Proponuję tym co teraz piszą podjechać na to rondo i zobaczyć co się dzieje.Była nawet audycja w radiu na ten temat i nic się nie zmieniło.Suer skarbonka do zdzierania kasy.Po trzy pasy ruchu w kazda strone i brak ograniczenia predkosci

# Rabid

29.03.2018 00:12

Obwodnica Jabłonny miała służyć wyaliminowaniu korków tymczasem urzędnicy uczynili z zkrzyzowania dochodowy biznes. Mieszkam koło tego bubla budowlanego i nie raz widzę jakie zamieszanie sprawia w śród kierowców. Za 16 mln można chyba wybudować estekade. Ale i tak każdy urzedas ma to w czarnej... Ludzie ocknijcie się i pokażcie im czerwoną kartkę.

REKLAMA

# Orto Graf

29.03.2018 14:58

#myślnadrodze - wyraz "zatrzymuj" piszemy przez "u" otwarte. Kto "uje" kreskuje, ten dostaje dwóje, uczono kiedyś w szkole. Zatem #myślnadrodze, do szkoły (podstawowej) wróć!!!

# Victor

29.03.2018 15:22

Jadę tam, pilnuję świateł, pilnuję przepisó i zawsze się boję tych swiateł. Kilka razy prawie mnie "upolowały" Skoro nie sekundniki to powinna być wydłużona faza żółta. Optimum to co widziałem za granicą: zanim zielone przejdzie w żółte to te zielone 3 razy mruga. I nie ma efektu zaskoczenia jak teraz jest. Tanie i proste

# Victor

29.03.2018 15:27

Jadę tam, pilnuję świateł, pilnuję przepisó i zawsze się boję tych swiateł. Kilka razy prawie mnie "upolowały" Skoro nie sekundniki to powinna być wydłużona faza żółta. Optimum to co widziałem za granicą: zanim zielone przejdzie w żółte to te zielone 3 razy mruga. I nie ma efektu zaskoczenia jak teraz jest. Tanie i prosteJadę tam, pilnuję świateł, pilnuję przepisó i zawsze się boję tych swiateł. Kilka razy prawie mnie "upolowały" Skoro nie sekundniki to powinna być wydłużona faza żółta. Optimum to co widziałem za granicą: zanim zielone przejdzie w żółte to te zielone 3 razy mruga. I nie ma efektu zaskoczenia jak teraz jest. Tanie i proste

REKLAMA

# Wczesne żółte

30.03.2018 13:45

Czego to ludzie nie wymyślą, żeby tylko usprawiedliwić swoją nieporadność w kierowaniu samochodem...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe