REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

02.06.2014 23:44 #ech
gdzieś o tym już czytałem... tydzień albo dwa tygodnie temu... na kilku innych portalach...
04.06.2014 11:07 #Bródzianin
To jeszt szkoła na BRÓDNIE a nie na TARGÓWKU.
Wielka sprawa. Wskażcie szkołę, gdzie 100% uczniów jest w 100% grzeczna. Zawsze się znajdzie kilku łobuzów. Chodziłem do szkoły ze zdjęcia i zawsze był jakiś "hools". Nikt nie chodził do psychologa, itd. Normalna rzecz.
Jacy rodzice takie ich dzieci.
10.06.2014 07:40 #Jarek
Podam na swoim przykładzie w latach 80 również zaczepiałem jednego kolegę z klasy, pewnego razu jak wracałem do domu podszedł jego starszy brat i dostałem pięśćią w brzuch i było po problemie. Od tego czasu kolegę już nieruszałem. Brutalne ale skuteczne.
30.06.2014 09:05 #OLA
Przy uderzeniu mojego dziecka, rodzice tego dziecka spotkaliby się ze mną w sądzie z powództwa cywilnego i tyle.
10.07.2014 15:53 #ddfdfdf
BUAHAHA! to jest dramat???? u mnie w domu ojciec bił mnie i kopał i maltretował różnymi narzędziamii był alkoholikiem i to jest dopiero dramat!! wstydźcie si nadużywać słów durnie!!!!
12.11.2014 00:04 #Jania
A gzie ten mały ma sie wyżyc? Wybiegać, stracic energię? Nie ma podworek, boisk, placow zabaw. Niech wam rozwalą domy, moze w koncu ktos cos zrozumie, biedne niewyzyte dzieci, nie widzial pewnie nigdy podworka - bo mu samochodami zastawili
08.06.2017 13:33 #...
Na Mokotowie rodzice zebrali 200 podpisów pod petycją o usunięcie takiego ucznia bo ani rodzice tego ucznia ani szkoła nie chciała rozwiązać problemu. Dramat.

103/1210 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Turez Hotele
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Turystyka
 Dwudniowe (30 godzin) szkolenie z technik przetrwania dla każdego. Niezależnie czy survival znasz z telewizji, czy może mieszkasz w lesie na naszym szkoleniu znajdziesz coś dla siebie i miło spędzisz czas na łonie natury. Gwarantujemy 100% dobrej zabawy, oraz ogrom wiedzy w temacie przetrwania w klimacie umiarkowanym. LifeTrip.pl Twoja Warszawska Szkoła Przetrwania

Sprzedam samochód
 Skoda Octavia II Sedan Ambiente 1,6 75 KW Manual Przedni 1Z Pierwszy włl os prywatna. Polski salon Kolor Grafit OC do 28_V_2018 Przegląd do 22_VI_2018 Brak napraw po wypadkach/kolizjach drogowych. LPG Landi Renzo - w 2016 wymieniony Rid. LI02 AM ANTIVIB. W 2016 wymieniony: 1) rozrząd 2) pompa wody 3) odboje amortyzatorów tył 4) sprężyny przedniego zawieszenia. Wersja Ambiente m.in 1 przedni podłokietnik z chłodzonym schowkiem i nawiewem na tylną kanapę 2 podłokietnik tylnej kanapy z przejściem do bagażnika 3 zdalne sterowanie centralnego zamka (składany kluczyk x 2) 4 Climatic półautomatyczna z funkcją chłodzenia schowków 5 przednie reflektory przeciwmgielne 6 czujnik parkowania - tył sygnał dźwięk i optyczny na wyświetlaczu radia 7 listwy boczne 8 autoalarm 9 immobilizer 10 el szyby i podgrzewane lusterka nie palone Dodatkowo kpl opon na stalowych felgach zima / lato Tel. kom. 882 481 045

Dam pracę
 Polecam świetny program dochodowy na wiele lat w szczególności osobom zainteresowanym stałym i wieloletnim dochodem. ·Działasz bez wkładu własnego ·Zarabiasz wysokie prowizje ·Zdobywasz dochód pasywny Praca jest dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Wysokość uzyskiwanych zarobków zależy od dwóch rzeczy: wysokości prowizji, kreatywności i zaangażowania. Z programem zarabianie staje się łatwe i przyjemne, a dodatkowe wysokie prowizje oraz bonusy motywują do dalszej pracy. Kontakt: familodlaciebie@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.