REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# ech

02.06.2014 23:44

gdzieś o tym już czytałem... tydzień albo dwa tygodnie temu... na kilku innych portalach...

# Bródzianin

04.06.2014 11:07

To jeszt szkoła na BRÓDNIE a nie na TARGÓWKU.
Wielka sprawa. Wskażcie szkołę, gdzie 100% uczniów jest w 100% grzeczna. Zawsze się znajdzie kilku łobuzów. Chodziłem do szkoły ze zdjęcia i zawsze był jakiś "hools". Nikt nie chodził do psychologa, itd. Normalna rzecz.

# blisko pada jabłko od jabłoni

04.06.2014 11:24

Jacy rodzice takie ich dzieci.

REKLAMA

# Jarek

10.06.2014 07:40

Podam na swoim przykładzie w latach 80 również zaczepiałem jednego kolegę z klasy, pewnego razu jak wracałem do domu podszedł jego starszy brat i dostałem pięśćią w brzuch i było po problemie. Od tego czasu kolegę już nieruszałem. Brutalne ale skuteczne.

# OLA

30.06.2014 09:05

Przy uderzeniu mojego dziecka, rodzice tego dziecka spotkaliby się ze mną w sądzie z powództwa cywilnego i tyle.

# ddfdfdf

10.07.2014 15:53

BUAHAHA! to jest dramat???? u mnie w domu ojciec bił mnie i kopał i maltretował różnymi narzędziamii był alkoholikiem i to jest dopiero dramat!! wstydźcie si nadużywać słów durnie!!!!

REKLAMA

# Jania

12.11.2014 00:04

A gzie ten mały ma sie wyżyc? Wybiegać, stracic energię? Nie ma podworek, boisk, placow zabaw. Niech wam rozwalą domy, moze w koncu ktos cos zrozumie, biedne niewyzyte dzieci, nie widzial pewnie nigdy podworka - bo mu samochodami zastawili

# ...

08.06.2017 13:33

Na Mokotowie rodzice zebrali 200 podpisów pod petycją o usunięcie takiego ucznia bo ani rodzice tego ucznia ani szkoła nie chciała rozwiązać problemu. Dramat.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy