REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

czy ktoś poleci przedszkole na tarchominie?

 911

20.01.2003 12:29

szukam już przedszkola dla swojej córki i mam nadzieję że w wyborze podeprę się waszymi opiniami, jeśli wiecie również jakie są mniej więcej ceny to też bedę wdzięczny za ich zdradzenie, czy prywatne czy państwowe? to jest mi w zasadzie obojętne, przynajmniej na razie, czekam na wasze opinie - dzięki

 WoT

21.01.2003 12:21

Mogę polecić przedszkole przy Mehoffera 2, prowadzone przez siostry Służebniczki NMP. Dla dzieci od 4 lat. Ceny państwowe.
plusy: dają dobre wychowanie, spokojna 'zielona' lokalizacja, duży plac zabaw
minusy: czas pracy 7.00 - 16.00, niezbyt duże sale, trudno się dostać

# kika

21.01.2003 20:26

Nie polecam przedszkola na Porajów 3. Mój przyjaciel ma tam córkę i nie może znieść wiecznie niezadowolonej dyrektorki, śmierdzących sal i leniwych przedszkolanek.

REKLAMA

# Duśka

25.01.2003 12:59

Oba moje dzieciaczki chodziły do przedszkola na Pancera 8 - jest super. Dskonale przygotowują do szkoły. Ale dostać się trudno, bo na Tarchominie jest przepełnienie w każdym przedszkolu. Ale trzeba wierzyć w cuda. Duśka
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe