REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Spotkanie forumowicz – przypomnienie

# Alf

24.01.2003 11:10

To już jutro, 25.01.2003 o godz. 18h00.
Spotykamy się w pizzerii przy skrzyżowaniu Mehoferra/Świderska, właściciel obiecał 2 stoliki.
Pozdrowienia i do zobaczenia

# Piotrek z Odkrytej

24.01.2003 13:52

Muszę się wytłumaczyć; o tej godzinie mam jeszcze zajęcia na uczelni, a w niedzielę kolejny egzamin, więc niestety nie będę. Może następnym razem.

# kinio

24.01.2003 18:07

Ogromnie mi przykro, ale zmogła mnie fatalna grypa. Jakiś wyjątkowo zjadliwy wirus w ciągu zaledwie dwóch dni unieruchomił całą naszą cztroosobową rodzinę. Takiej historii jeszcze dotąd nie mieliśmy. Tak więc, niestety, szanse na moją obecność w dniu jutrzejszym są raczej zerowe. Liczę na kolejną okazję i życzę wszystkim udanego spotkania

REKLAMA

# jawor

25.01.2003 00:31

Oj kiepsko to widzę !

 m0n1ka

25.01.2003 11:54

Kinio,
Trzymajcie się ciepło, uważajcie na siebie, bo z wirusami nie ma żartów. Życzę szybkiego porotu do zdrowia.

# Alf

25.01.2003 12:06

Moi drodzy, Alfa też trochę dopadła ziemska aura, ale jako organizator na pewno przyjdzie. Wystarczy, że zjawi się kilka osób i wówczas zorientujejmy sie, czy jest sens organizować kolejne spotkania. Myślę jednak, że warto, inaczej ta nasza Białołęka będzie symbolizować wyłącznie podmiejską sypialnię;
unikniemy syndromu boulot-metro-dodo - w wolnym tłumaczeniu robota/autobus/kimanko :-)

REKLAMA

# kinio

25.01.2003 14:34

M0n1ko dzięki!
Jest już nieco lepiej, ale o wychodzeniu z domu nie ma co myśleć do połowy przyszłego tygodnia. A swoją drogą mając kontakt z przedszkolem o zachorowanie całkiem nietrudno.
Wszystkiego najlepszego!

# pola

25.01.2003 16:11

No i masz babo placek.Wirus mnie dopadł- tak zwana grypa żołądkowa.Ufff...Cała noc do tyłu i wizyta na dyżurze nocnym na Placu Hallera.Nikomu z Was nie życzę...Smutno mi z tego powodu, ale mam nadzieję, że już niebawem następne spotkania.. życzę Wam miłego spotkania, miłych wrażeń i dajcie znak jak było chorej poli...Pozdrawiam kinia i jego całą chorą rodzinkę....

# kinio

25.01.2003 16:55

Coś widzę, że nasze szeregi rosną w siłę! Grypa żołądkowa to też wyjątkowe paskudztwo, ale chyba po gwałtownym przebiegu przechodzi nieco szybciej, niż ta klasyczna, która nas dopadła. Jedyną chyba pozytywną stroną tych przejść jest utrata kilku kilogramów bez żadnego wysiłku. Mam nadzieję Polu, że po jakichś dwóch dniach zapomnisz o całym incydencie. Teraz łatwo jest coś załapać i m.in. dlatego sugerowałem (dawno temu) aby termin spotkania ustalić w okolicach maja. Alf jednak uznał że warto kuć żelazo póki gorące i chwała mu za to.

REKLAMA

# pola

25.01.2003 17:20

Dokładnie jest tak jak piszesz! Ostry napad w nocy,a teraz już trochę lepiej, mam nadzieję, że już po wszystkim.mam też nadzieję, zę chociaż o nas pomyślą na spotkaniu- bo ja onich i owszem!! Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.HMM..przynajmniej nie jestem osamotniona w chorobie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy