REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

atrakcje dla dzieci w Warszawie

05.08.2015 13:10 VOLume
Cześć wszystkim. Mam pytanie odnośnie ciekawych miejsce dla dzieci w Warszawie (szkraby mają 2 i 3 latka) Jakieś miejsca z piłeczkami odpadają. I w sumie mam drugą sprawę... czy ktoś z was był z pociechami w Teatrze Małego Widza ( http://www.teatrmalegowidza.pl/ ) ? Dzieciaki w tym wieku ogarniają takie rzeczy czy nie bardzo?
27.09.2015 22:08 #Ala322
Dlaczego miejsca z kuleczkami odpadają? W Legionowe jest wspaniała Sala Zabaw Wesołe Kulki. Organizowałam tam urodzinki dla córeczki, było rewelacyjnie. Polecam Ci bardzo serdecznie! :)
26.10.2015 21:26 #mika
Można też bawić się z dzieckiem w domu i nie wydawać pieniędzy. Nie każdego bowiem stać na takie atrakcje. Polecam zakup bum bum rurek. Jednorazowy wydatek, który będzie owocował przez wiele lat.
30.10.2015 16:56 Rafaello
Osobiście szczerze polecam teatr małego widza. Bardzo ciekawe miejsce, prowadzone przez ludzi którzy naprawdę kochają dzieci (przynajmniej takie sprawiają wrażenie). Chodzimy z synem i mężem sporadycznie, ale zawsze przeglądamy repertuar teatru i jak coś nas zainteresuje, to nie czekamy z zakupem biletów.
http://www.teatrmalegowidza.pl/
wpis modyfikowany 1 raz, 30.10.2015 16:57 
04.01.2016 12:11 #sennica
Ja akurat wybieram się z synkiem do Warszawy. Nie znam niestety żadnych atrakcji dziecięcych, a akurat wypadają jego urodziny. Siostra dopiero co się tam przeprowadziła i też nie jest mi w stanie doradzić, ale znalazłam fajną podpowiedź na atrakcjedzieciece.pl Wpisałam lokalizację i wyskoczyły fajne propozycje. Bardzo przydatna stronka.
05.01.2016 13:36 #Rybińska
faktycznie na atrakcjedzieciece.pl można znaleźć wiele ciekawych miejsc by spędzić czas z dzieckiem. często korzystam i zawsze jesteśmy zadowoleni.
07.01.2016 11:33 #andżelika
Ostatnio właśnie szukałam jakichś atrakcji, bo zamierzam zabrać gdzieś rodzinkę na weekend. Mam urodziny i jest to moim zdaniem fajna opcja ich spędzenia. Weszłam z ciekawości na stronkę, którą wyżej polecacie i muszę przyznać, że pomocna. Dzięki.
27.01.2016 19:08 AkademiaKids
Bezpłatny warsztat Akademii Kariery Kids już 30.01 w WaW.
www.careerdesign.pl
Jak odkrywać w pasję i rozwijać zdolności dziecka? Bezpłatny warsztat szkoleniowy Akademii Kariery Kids już 30 stycznia odbędzie się w Warszawie.
Szczegóły i zapisy tutaj: www.careerdesign.pl
Jak odkrywać w pasję i rozwijać zdolności dziecka? Bezpłatny warsztat szkoleniowy Akademii Kariery Kids już 30 stycznia odbędzie się w Warszawie.
Szczegóły i zapisy na: careerdesign.pl
19.02.2016 22:42 #weronika3
Bardzo pomocny w takim zakresie jest ten portal http://dzieci.kiwiportal.pl/warszawa . Dzięki niemu można znaleźć wszystkie wydarzenia, które odbywają się Warszawie. Mi osobiście bardzo ułatwia on życie, bo wcześniej wiem gdzie warto pójść z maluchem np. w weekend. Nie wyobrażam sobie, że przeszukiwać strony i godzinami próbować ustalić co gdzie się dzieje. Tutaj jest wszystko podane na tacy.
24.02.2016 10:28 #karina32
Bardzo fajne warsztaty organizowane są tutaj http://www.dat.edu.pl/. Chyba nie ma dziecka, które nie lubi robotów i eksperymentów. Uważam, że spodobają się dzieciakom.
14.03.2016 19:10 #ola
ja sprawdzam zawsze na wwww.kidoz.pl , stronę poleciła mi koleżanka i przyznaję że dla mnie rewelacja. Strona jest przejrzysta więc dla mnie to czysta oszczędność czasu
24.03.2016 12:25 #monia83
A byliście w Bingo Bongo? Mają tam tego typu kulki dla dzieci http://bingobongo.pl/kulki-dla-dzieci/, ze zjeżdżalnią i innymi atrakcjami. Jest plac zabaw i sala zabaw. Z pewnością żadne dziecko nie będzie się nudziło.
02.04.2016 07:57 #ola
zrobiłam błąd, przepraszam, strona na której sprawdzam co robić z maluchami to www.kidoz.pl
29.04.2016 14:02 #Krystian
A był z Was ktoś z dziećmi w Escape Roomie ? Coraz popularniejsze są miejsca tego typu. Wiem że w Wawie na Inżynierskiej jest taki pokój zagadek. Czytałam opinie i wszyscy zachwalają. Myślicie że dla 7 i 9 letniego dziecka może to być frajda ? Dadzą rade oczywiscie z dorosłym wydostać się np. z Wehikułu Czasu ?
01.06.2016 10:25 margaretka
Może Inca Play http://www.incaplay.pl ? Mają sporo atrakcji dla dzieci. Takie maluchy w wieku 2 i 3 lat powinny być zachwycone.
02.06.2016 12:02 kasialenar
W takich sprawach to zawsze korzystam z wyszukiwarki wydarzeń i atrakcji - w tym również dla dzieci - w całym kraju: http://Pozytywka.com
Portal sam wyszukuje miejsca oraz atrakcje w wybranym mieście.
02.06.2016 12:03 kasialenar
W takich sprawach to zawsze korzystam z wyszukiwarki wydarzeń i atrakcji - w tym również dla dzieci - w całym kraju: Pozytywka
Portal sam wyszukuje miejsca oraz atrakcje w wybranym mieście.
15.06.2016 15:03 #aneta4
Plac budowy Konstruktor w Międzylesiu to super miejsce dla dzieci ! Byłam ostatnio z dzieciakami pierwszy raz i nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawet moja 4-letnia córka znalazła coś dla siebie, a i ja się nie nudziłam czytając zapomniane już komiksy z dawnych lat. Polecam!
23.06.2016 15:10 #majka789
Ostatnio moja córka była na zajęciach logopedycznych w kawiarni Qlka Cafe i bardzo sobie ją chwaliło. Córka wróciła pełna energii i do teraz chwali się tym czego nauczyła się na warsztatach. Ja natomiast spędziłam czas w pomieszczeniu obok na kawie.
24.06.2016 17:25 #alina83
Tutaj http://myfun.pl/# jest tak naprawdę wszystko w jednym miejscu. Można tam znaleźć atrakcje w Warszawie nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Oferta jest bardzo różnorodna. Są tam wydarzenia, za które trzeba zapłacić oraz DARMOWE!
04.07.2016 12:45 krzysztofjarzyna
Ja od siebie polecam dla dzieci wszelkiego rodzaju atrakcje dmuchane, place zabaw a także zabawy grupowe. O zapewnianiu dzieciom atrakcji powstało wiele artykułów, polecam poczytać. Artykuł o zabawach dla dzieci
08.07.2016 09:09 AdamSufiks
Atrakcje - wyjechać poza stolicę do lasu czystego ;)
14.07.2016 04:18 #Marcel
Zdecydowanie polecam plac zabaw konstruktor, bardzo ciekawe zajęcia dla dzieci konstruktor.edu.pl
15.09.2016 11:47 #wodzirej1
w centrum przy ulicy Marywilskiej 44 można znaleźć salę zabaw dla dzieci. Nazywa się "Figlarnia" i proszę mi wierzyć jak już się z dzieckiem pójdzie to wyciągnąć je stamtąd prawdziwy koszmar hehe :)
Zabawa gwarantowana!
25.09.2016 19:41 #Donka92
ja zostawiam tam z mężem a sama ide na zakupy takie cos powinno być wszędzie! plus za to dla marywilskiej
12.11.2016 17:05 Morela
Warto odwiedzać miejsca dla dzieci w Warsza...pędzą czas, a także poszerzą swoją wiedzę. Moim punktem docelowym jest Centrum Nauki Kopernik i Park linowy Bielany.
18.01.2017 13:27 nataliarw
Sporo ciekawych pomysłow na urodzinowe atrakcje dla dzieci znajdziecie tutaj: Urodzinowe atrakcje w Warszawie
W szczególności podoba mi się pomysł z pobytem w stadninie koni :) Myślę, że do zrealizowania na wiosnę!
17.02.2017 12:29 Szamanka
Ja też właśnie zastanawiam się gdzie pojechać na weekend. Upatrzyłam sobie taki fajny park rozrywki Farma Iluzji, ale zobaczyłam, że dopiero wiosną go otwierają, a teraz przerwa zimowa. Gdzie można aktualnie wybrać się z dziecmi? Jakie atrakcje są teraz dostępne?
17.02.2017 13:51 #sdera
spam, spam
22.03.2017 10:02 #magdalena123
My z Alą ostatnio często odwiedzamy plac zabaw w centrum zdrowia dziecka. Ala ma wykonywane tam badania, a w momencie gdy czekamy na swoją kolej, to chętnie tam się bawi. Dobrze, że firma Spil stworzyła ten plac zabaw w Warszawie
05.04.2017 14:42 #Monia90
Jeśli chodzi o fajne miejsca w Polsce i Warszawie, to bardzo polecam tego bloga: http://skomplikowane.pl/na-trasie/
Małżeństwo opisuje atrakcje dla dzieci i dla dorosłych.
02.05.2017 14:47 #adelina
Mi zdarza się czasami skorzystać z sali zabaw dla dzieci. Raczej sporadycznie, ale jeżeli chodzi o salę zabaw dla dzieci pod kątem urodzin to dla mnie to jest najlepsze rozwiązanie. Nigdy nie udało mi się zorganizować tak dobrze urodzin jak w takiej sali. Jest tam cała masa atrakcji, a jednocześnie odpowiednia opieka.
24.05.2017 11:52 ptaszyca123
A szukasz miejsca na jednorazowy wypad czy ogólnie jakiejś nowej rozrywki dla dzieci? Bo fajną opcją jest judo, w Akademii Walki na Kinowej jest grupa dziecięca z fajnym instruktorem :)
24.05.2017 11:54 #Dżudi
Ptaszyca, Akademia Walki owszem i bardzo fajna, ale to raczej, jak dzieci podrosną :) Tam zdaje się od 10 roku życia zapisy.
13.06.2017 09:00 #elenka
Na dzień dziecka byliśmy z dziećmi w Akademii na Różanej, zorganizowano tam kącik dziecięcy. Potem zjedliśmy pyszny obiad i cała rodzina była bardzo zadowolona z tej wspólnej wyprawy:)
20.06.2017 12:55 jagodablaszczyk
Polecam Szkołę Gotowania dla Dzieci - przyjemne z pożytecznym ;)
20.06.2017 14:21 #konik
gówwwwnoprrrrrrrrawda, polecam szkołę programowania obiektowego dla dzieci, to jest dopiero full wypas
24.06.2017 18:19 #Joaskaa
A ja Wam polecę bardzo dobre lody na ul. Zawiszy w tej cukierni Sweet Home. Byliśmy z dzieciakami już tam kilka razy i mają naprawdę przepyszne lody :) Szczególnie polecam te o smaku pistacjowym :)
26.06.2017 10:06 #cedar83
A może Hula Kula? Tutaj https://www.hulakula.com.pl/ można więcej dowiedzieć się o atrakcjach w tym miejscu. Jest spory wybór atrakcji stricte dla dzieci - place zabaw, strefa malucha, bowling. W taki miejscu można fajnie spędzić czas z całą rodziną.
09.07.2017 18:13 #Kassia
no Sweet Home ma pare lokalizacji bo Zawiszy to jest kawał drogi ode mnie! ale jak dla mnie lody to maja jedne ze smaczniejszych w mieście!
10.07.2017 15:09 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
24.07.2017 12:45 #Sylwia82
polecam poranki muzyczne w warszawskiej opeerze kameralnej w alei solidarności
24.07.2017 13:01 #Sylwia82
plac zabaw w parku żeromskieog tez jest super
24.07.2017 20:06 #Elakk
warszawska opera ma fajny program dla dzieci, potwierdzam, byliśmy tam 2 razy. ale na razie na stronie nie ma info o repertuarze. ciekawe kiedy wstawią bo chetnie zabiore tam moją młodą znowu. ze swojej strony polecam też organizowane wieczory planszówek, w róznych lokalach są organizowane, wystarczy pogooglować
25.07.2017 18:57 #zosienka
ELA, Ja w wok byłam z córką na Bastience. była zachwycona. polecam jeśli jeszcze na tym nie byłyście
28.07.2017 11:28 #loona
W ogóle Wawa to miasto, które dużo oferuje dzieciakom. nie tylko jest wiele ciekawych miejsc, w tym plax zabaw w Warszawie, ale też sal zabaw, parków etc
28.07.2017 11:28 #loona
W ogóle Wawa to miasto, które dużo oferuje dzieciakom. nie tylko jest wiele ciekawych miejsc, w tym plac zabaw w Warszawie, ale też sal zabaw, parków etc
01.08.2017 12:43 #elkii
Mam dobre doświadczenia z parkiem Mikrokosmos, z okolic Łodzi. Kilkadziesiąt owadów w makro skali, do tego fajnie ukrytych w parku botanicznym. Dzieciaki mają sporo rozrywki przy szukaniu nowych okazów. Znam ten park, bo w szkole u syna rada rodziców podejmuje decyzję, gdzie wysłać dzieci na różne wycieczki edukacyjne. Mikrokosmos wypada bardzo dobrze w tej kategorii.
21.08.2017 14:56 kubos
Jeśli szukacie ciekawych, a do tego rozwijających atrakcji to sprawdźcie tutaj:
http://www.kubos.pl
Na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie. Wydaje mi się, że to ciekawa opcja.
21.08.2017 15:47 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
30.08.2017 21:25 #JuliaMazurek
My lubimy chodzić do Sweet Home na ul. KEN. Lubimy kupować słodkości, a teraz też lody ;) Z okazji końca wakacji w poniedziałek wybieramy się na podwójną porcje :D
04.10.2017 15:34 #Ansekabanse
Zapraszamy
http://ansekabanse.pl/
Warszawa - Wola
Klubokawiarnia Sala zabaw dla dzieci
Urodziny, Chrzciny, komunie itp.
Zajęcia ogólnorozwojowe
www.ansekabanse.pl
facebook.com/ansekabansecafe
05.10.2017 10:05 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... ,.,

14/818 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom sprzedam
 Oferujemy nieruchomosc gruntową (3500 m2) zabudowaną domem mieszkalnym z cegły o powierzchni około 100 m2, na który składają się kuchnia, trzy sypialnie, duży przedpokój oraz pomieszczenie na łazienkę. Budynek do generalnego remontu. Woda z sieci, do podłączenia do budynku - ujecie za domem. Możliwość zagospodarowania poddasza. Duży budynek gospodarczy, murowany około 150 m2 powierzchni. Dojazd drogą utwardzoną gminną około 1 kilometra do asfaltu. W okolicy lasy. Odległości do Drobina 7 km, do Staroźreb 8 km, do Płocka 29 km, 100 km od Warszawy. Prezentacja nieruchomosci po uprzednim umówieniu z Pośrednikiem. tel 732 737 190

Dam pracę
 Jeśli interesujesz się zarabianiem w Internecie, to właśnie odkryłam ciekawą aplikację systemową, która daje możliwość budowy PRAWDZIWEGO biznesu za pomocą laptopa i łącza internetowego. Dodatkowo otrzymujesz pakiet szkoleń oraz narzędzi do pracy... jeśli coś takiego Cię interesuje, to więcej informacji znajdziesz na tej stronie: https://dourl.pl/nA2Ag

Nieruchomości
 Sprzedam dom z działką 5400m2 w miejscowości Olszewka gm.Jednorozec cena 180tys.tel 505434720 lub 004915215255805

Kursy, szkolenia
 Pomożemy Ci zawodowo! Asystent nauczyciela przedszkola! Lubisz pracować z dziećmi ? Zapisz się na kierunek: Asystent nauczyciela przedszkola, a już po roku będziesz mógł zacząć pracę! Będziesz pomagać nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych, nauczysz się właściwej opieki nad dziećmi w różnych sytuacjach, poznasz metody organizowania dzieciom czasu wolnego i literaturę dziecięcą. Chcesz poznać więcej szczegółów? Umów się na rozmowę telefoniczną: ** www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online ** UWAGA! Rekrutacja TRWA tylko do 31.10.2017r Tryb nauczania: zaoczny Czas trwania: 1 rok Cena: 119zł /mc ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( II piętro ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00 oraz Sobota: 9:00 - 14:00

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie