REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

atrakcje dla dzieci w Warszawie

05.08.2015 13:10 VOLume
Cześć wszystkim. Mam pytanie odnośnie ciekawych miejsce dla dzieci w Warszawie (szkraby mają 2 i 3 latka) Jakieś miejsca z piłeczkami odpadają. I w sumie mam drugą sprawę... czy ktoś z was był z pociechami w Teatrze Małego Widza ( http://www.teatrmalegowidza.pl/ ) ? Dzieciaki w tym wieku ogarniają takie rzeczy czy nie bardzo?
27.09.2015 22:08 #Ala322
Dlaczego miejsca z kuleczkami odpadają? W Legionowe jest wspaniała Sala Zabaw Wesołe Kulki. Organizowałam tam urodzinki dla córeczki, było rewelacyjnie. Polecam Ci bardzo serdecznie! :)
26.10.2015 21:26 #mika
Można też bawić się z dzieckiem w domu i nie wydawać pieniędzy. Nie każdego bowiem stać na takie atrakcje. Polecam zakup bum bum rurek. Jednorazowy wydatek, który będzie owocował przez wiele lat.
30.10.2015 16:56 Rafaello
Osobiście szczerze polecam teatr małego widza. Bardzo ciekawe miejsce, prowadzone przez ludzi którzy naprawdę kochają dzieci (przynajmniej takie sprawiają wrażenie). Chodzimy z synem i mężem sporadycznie, ale zawsze przeglądamy repertuar teatru i jak coś nas zainteresuje, to nie czekamy z zakupem biletów.
http://www.teatrmalegowidza.pl/
wpis modyfikowany 1 raz, 30.10.2015 16:57 
04.01.2016 12:11 #sennica
Ja akurat wybieram się z synkiem do Warszawy. Nie znam niestety żadnych atrakcji dziecięcych, a akurat wypadają jego urodziny. Siostra dopiero co się tam przeprowadziła i też nie jest mi w stanie doradzić, ale znalazłam fajną podpowiedź na atrakcjedzieciece.pl Wpisałam lokalizację i wyskoczyły fajne propozycje. Bardzo przydatna stronka.
05.01.2016 13:36 #Rybińska
faktycznie na atrakcjedzieciece.pl można znaleźć wiele ciekawych miejsc by spędzić czas z dzieckiem. często korzystam i zawsze jesteśmy zadowoleni.
07.01.2016 11:33 #andżelika
Ostatnio właśnie szukałam jakichś atrakcji, bo zamierzam zabrać gdzieś rodzinkę na weekend. Mam urodziny i jest to moim zdaniem fajna opcja ich spędzenia. Weszłam z ciekawości na stronkę, którą wyżej polecacie i muszę przyznać, że pomocna. Dzięki.
27.01.2016 19:08 AkademiaKids
Bezpłatny warsztat Akademii Kariery Kids już 30.01 w WaW.
www.careerdesign.pl
Jak odkrywać w pasję i rozwijać zdolności dziecka? Bezpłatny warsztat szkoleniowy Akademii Kariery Kids już 30 stycznia odbędzie się w Warszawie.
Szczegóły i zapisy tutaj: www.careerdesign.pl
Jak odkrywać w pasję i rozwijać zdolności dziecka? Bezpłatny warsztat szkoleniowy Akademii Kariery Kids już 30 stycznia odbędzie się w Warszawie.
Szczegóły i zapisy na: careerdesign.pl
19.02.2016 22:42 #weronika3
Bardzo pomocny w takim zakresie jest ten portal http://dzieci.kiwiportal.pl/warszawa . Dzięki niemu można znaleźć wszystkie wydarzenia, które odbywają się Warszawie. Mi osobiście bardzo ułatwia on życie, bo wcześniej wiem gdzie warto pójść z maluchem np. w weekend. Nie wyobrażam sobie, że przeszukiwać strony i godzinami próbować ustalić co gdzie się dzieje. Tutaj jest wszystko podane na tacy.
24.02.2016 10:28 #karina32
Bardzo fajne warsztaty organizowane są tutaj http://www.dat.edu.pl/. Chyba nie ma dziecka, które nie lubi robotów i eksperymentów. Uważam, że spodobają się dzieciakom.
14.03.2016 19:10 #ola
ja sprawdzam zawsze na wwww.kidoz.pl , stronę poleciła mi koleżanka i przyznaję że dla mnie rewelacja. Strona jest przejrzysta więc dla mnie to czysta oszczędność czasu
24.03.2016 12:25 #monia83
A byliście w Bingo Bongo? Mają tam tego typu kulki dla dzieci http://bingobongo.pl/kulki-dla-dzieci/, ze zjeżdżalnią i innymi atrakcjami. Jest plac zabaw i sala zabaw. Z pewnością żadne dziecko nie będzie się nudziło.
02.04.2016 07:57 #ola
zrobiłam błąd, przepraszam, strona na której sprawdzam co robić z maluchami to www.kidoz.pl
29.04.2016 14:02 #Krystian
A był z Was ktoś z dziećmi w Escape Roomie ? Coraz popularniejsze są miejsca tego typu. Wiem że w Wawie na Inżynierskiej jest taki pokój zagadek. Czytałam opinie i wszyscy zachwalają. Myślicie że dla 7 i 9 letniego dziecka może to być frajda ? Dadzą rade oczywiscie z dorosłym wydostać się np. z Wehikułu Czasu ?
01.06.2016 10:25 margaretka
Może Inca Play http://www.incaplay.pl ? Mają sporo atrakcji dla dzieci. Takie maluchy w wieku 2 i 3 lat powinny być zachwycone.
02.06.2016 12:02 kasialenar
W takich sprawach to zawsze korzystam z wyszukiwarki wydarzeń i atrakcji - w tym również dla dzieci - w całym kraju: http://Pozytywka.com
Portal sam wyszukuje miejsca oraz atrakcje w wybranym mieście.
02.06.2016 12:03 kasialenar
W takich sprawach to zawsze korzystam z wyszukiwarki wydarzeń i atrakcji - w tym również dla dzieci - w całym kraju: Pozytywka
Portal sam wyszukuje miejsca oraz atrakcje w wybranym mieście.
15.06.2016 15:03 #aneta4
Plac budowy Konstruktor w Międzylesiu to super miejsce dla dzieci ! Byłam ostatnio z dzieciakami pierwszy raz i nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawet moja 4-letnia córka znalazła coś dla siebie, a i ja się nie nudziłam czytając zapomniane już komiksy z dawnych lat. Polecam!
23.06.2016 15:10 #majka789
Ostatnio moja córka była na zajęciach logopedycznych w kawiarni Qlka Cafe i bardzo sobie ją chwaliło. Córka wróciła pełna energii i do teraz chwali się tym czego nauczyła się na warsztatach. Ja natomiast spędziłam czas w pomieszczeniu obok na kawie.
24.06.2016 17:25 #alina83
Tutaj http://myfun.pl/# jest tak naprawdę wszystko w jednym miejscu. Można tam znaleźć atrakcje w Warszawie nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Oferta jest bardzo różnorodna. Są tam wydarzenia, za które trzeba zapłacić oraz DARMOWE!
04.07.2016 12:45 krzysztofjarzyna
Ja od siebie polecam dla dzieci wszelkiego rodzaju atrakcje dmuchane, place zabaw a także zabawy grupowe. O zapewnianiu dzieciom atrakcji powstało wiele artykułów, polecam poczytać. Artykuł o zabawach dla dzieci
08.07.2016 09:09 AdamSufiks
Atrakcje - wyjechać poza stolicę do lasu czystego ;)
14.07.2016 04:18 #Marcel
Zdecydowanie polecam plac zabaw konstruktor, bardzo ciekawe zajęcia dla dzieci konstruktor.edu.pl
15.09.2016 11:47 #wodzirej1
w centrum przy ulicy Marywilskiej 44 można znaleźć salę zabaw dla dzieci. Nazywa się "Figlarnia" i proszę mi wierzyć jak już się z dzieckiem pójdzie to wyciągnąć je stamtąd prawdziwy koszmar hehe :)
Zabawa gwarantowana!
25.09.2016 19:41 #Donka92
ja zostawiam tam z mężem a sama ide na zakupy takie cos powinno być wszędzie! plus za to dla marywilskiej
12.11.2016 17:05 Morela
Warto odwiedzać miejsca dla dzieci w Warsza...pędzą czas, a także poszerzą swoją wiedzę. Moim punktem docelowym jest Centrum Nauki Kopernik i Park linowy Bielany.
18.01.2017 13:27 nataliarw
Sporo ciekawych pomysłow na urodzinowe atrakcje dla dzieci znajdziecie tutaj: Urodzinowe atrakcje w Warszawie
W szczególności podoba mi się pomysł z pobytem w stadninie koni :) Myślę, że do zrealizowania na wiosnę!
17.02.2017 12:29 Szamanka
Ja też właśnie zastanawiam się gdzie pojechać na weekend. Upatrzyłam sobie taki fajny park rozrywki Farma Iluzji, ale zobaczyłam, że dopiero wiosną go otwierają, a teraz przerwa zimowa. Gdzie można aktualnie wybrać się z dziecmi? Jakie atrakcje są teraz dostępne?
17.02.2017 13:51 #sdera
spam, spam
22.03.2017 10:02 #magdalena123
My z Alą ostatnio często odwiedzamy plac zabaw w centrum zdrowia dziecka. Ala ma wykonywane tam badania, a w momencie gdy czekamy na swoją kolej, to chętnie tam się bawi. Dobrze, że firma Spil stworzyła ten plac zabaw w Warszawie

8/743 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie