REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Gdzie na last minute? Podpowiadamy!

Gdzie na last minute? Podpowiadamy!

Wakacje last minute, czyli "na ostatnią chwilę" już od wielu lat cieszą się dużą popularnością, głównie ze względu na korzystne ceny takich wyjazdów. Możliwość rezerwacji wczasów na kilka dni przed planowanym wylotem, to doskonała propozycja również dla osób, które lubią podejmować spontaniczne decyzje. Gdzie jednak warto wybrać się na wakacje last minute? Podpowiadamy.

Wakacje last minute w Bułgarii

Bułgaria od lat plasuje się w czołówce najchętniej wybieranych przez turystów z Polski kierunków wakacyjnych. Osoby, które lubią rezerwować wakacje z niewielkim wyprzedzeniem, mogą skorzystać z wyjazdu do tego kraju w wersji last minute. Wśród najczęściej odwiedzanych miejscowości można wymienić Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. Oba te miasta oferują piaszczyste plaże i ciepłą, czystą wodę. To pierwsze ze względu na liczne trasy spacerowe, więcej z zieleni i spokojny klimat doskonale sprawdzi się, jeżeli podróżujemy z dziećmi. W przypadku kiedy szukamy wakacji last minute, aby poczuć klimat życia nocnego, lepszym wyborem będzie Słoneczny Brzeg, gdzie znajdziemy liczne bary, dyskoteki i kluby, a miasto to tętni życiem o każdej porze dnia i nocy.

Wakacje last minute w Turcji

Jeżeli szukamy oferty wyjazdu last minute od czerwca do września, powinniśmy zwrócić uwagę na to, jakie propozycje na przykład na stronie https://www.traveligo.pl/ dostępne są w Turcji. W tym okresie temperatury tutaj są iście wakacyjne i oscylują w zakresie 26-32 stopni Celsjusza. W sierpniu temperatura wody osiąga tu nawet 27 kresek. Są to więc idealne warunki, aby odpoczywać na plaży i zażywać kąpieli w ciepłej wodzie. Wśród najpopularniejszych tureckich kurortów, można wymienić: Antalyę, Alanyę czy Kemer. Kraj ten zachwyca nie tylko piaszczystymi plażami i przepięknymi widokami, ale również ciekawą architekturą. Można tu zobaczyć starożytne miasta takie jak Olympos. Tutejsze targowiska obfitują w niezwykłe przedmioty, które warto przywieźć z wakacji, takie jak aromatyczne przyprawy, doskonałą kawę czy ręcznie zdobioną ceramikę.

Wakacje last minute w Egipcie

Jeżeli szukamy ofert wakacji last minute nie tylko w sezonie wakacyjnym, ale również poza nim, wówczas warto rozważyć wyjazd do Egiptu. W kraju tym panuje doskonała temperatura niemal przez cały rok. Dlatego latem na oferty last minute dostępne na przykład na: https://www.traveligo.pl/last-minute/egipt stawiają osoby, które lubią wysokie temperatury i chcą opalać się na plaży. Wiosną i jesienią również panują tu dogodne warunki do odpoczynku, ale i uprawiania sportów wodnych, a także zwiedzania. Nawet zimą temperatury nie spadają tu poniżej 18-20 stopni, dlatego wówczas ten kierunek wybierają osoby, które lepiej czują się w takich warunkach


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA