Śmietnik dla burmistrza?
28 września 2007
Na Tarchominie brakuje koszy na śmieci - ten problem Czytelnicy zgłaszają nam permanentnie. Kiedyś co prawda były (przed wszystkimi klatkami bloków), ale albo padły ofiarą naszej złotej białołęckiej młodzieży albo po prostu... zaginęły.
Nowy teren rekreacyjny - plaża nad Wisłą ruszy na wakacje!
W końcu są konkrety: 1 lipca rusza plaża na Nowodworach.
Czyżby specjal-nie po to, by burmistrz mógł tam wrzucić zebrane z Białołęki nalepki wyborcze? Prawie rok po głosowaniu, a one nadal straszą! Wprawdzie są już nieco wyblakłe, ale wciąż widać, jak się nazywa gospodarz dzielnicy.
Jp
.





































