REKLAMA
Jeden z najlepszych piłkarzy świata nie zapomina o rodzinnym mieście. Przy Haberbuscha i Schielego otworzy restaurację.
Kto nie był od kilku lat na nekropolii przy Okopowej, może jej teraz nie rozpoznać.
W niedzielę rano na popularnym bazarze pojawili się policjanci, celnicy, weterynarze i pracownicy sanepidu.
O działaniach ekologicznych warszawskich urzędów można pisać w nieskończoność, ale zazwyczaj ich skuteczność jest niewspółmierna do liczby zdobytych polubień na Facebooku.
W parku przy Górczewskiej można spotkać wiele gatunków zwierząt, ale tego osobnika zdecydowanie nie powinno tam być.
Dla wycieczek z Izraela i USA to obowiązkowy punkt programu zwiedzania Warszawy. Jeszcze w tym roku pamiątka po losie warszawskich Żydów przejdzie remont.
Parking tylko dla samochodów z identyfikatorem - do końca miesiąca taka zasada zostanie wprowadzona na pięciu kolejnych podwórkach.
Ławki do karmienia i przewijania dzieci podbiły serca mieszkańców Woli. Udogodnienia dla mam i maluchów pojawią się w czterech kolejnych lokalizacjach w naszej dzielnicy.
Działające od 2016 roku Muzeum Zimnej Wojny czeka w tym miesiącu likwidacja.
Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku na Młynowie, Czystem i Powązkach staną parkometry. Mieszkańcy mają czas na zabranie głosu do 10 listopada.
Zazwyczaj nasi przedstawiciele pytają o dziury w chodnikach i inwestycje. Tym razem chodzi o zegar, który źle chodzi.
7 października 1959 roku pojawiły się pierwsze doniesienia o "Matce Bożej na wieży kościelnej". Potem wybuchł prawdziwy kryzys.
- Konsekwencją przyjętych ustaleń odtworzenia Górczewskiej jest pozostawienie dotychczasowej liczby pasów - czytamy w piśmie Roberta Soszyńskiego, zastępcy prezydenta Trzaskowskiego.
Nadzoru budowlanego nie stać na zburzenie słynnego budynku na rogu Okopowej i Powązkowskiej.
Odkrycie na budowie metra pozostałości wymarłego gatunku słonia można było wykorzystać do promocji wiedzy o prehistorii. Urzędnicy zdecydowali inaczej.
Radna Woli chce przekonać mieszkańców do odstawienia samochodów i poruszania się pieszo po dzielnicy.
Kultowa postać warszawskiego radia i teatru została upamiętniona na Nowolipkach.
Według relacji straży miejskiej kierowca powiedział, że "jemu wolno". Skończyło się na zarzutach naruszenia nietykalności funkcjonariusza.
Projekt wolskiego odcinka ulicy staje się coraz bardziej radykalny. W ramach zwężania wycięto już nawet... drogę rowerową.
Przeprowadzone w Muzeum Ziemi badania nie pozostawiły złudzeń. Znalezione przy Wolskiej szczątki zwierzęcia nie należą do mamuta.
LINKI SPONSOROWANE