Radni i urzędnicy piją kranówkę
30 września 2015
Rada Białołęki poszła śladem Rady Warszawy. W studzeniu politycznych emocji pomaga teraz woda z kranu.
Mieszkańcy chcą więcej rond na Zielonej Białołęce
Część kierowców ze wschodniej Białołęki uważa, że na wielu skrzyżowaniach powinny pojawić się ronda, które upłynniłyby ruch i zapewniły większe bezpieczeństwo. O które lokalizacje chodzi i czy takie inwestycje mają szansę na realizację w najbliższym czasie?
w Muzeum Warszawy, Muzeum Warszawskiej Woli, Bemowskim Centrum Kultury i w Pałacu Kultury i Nauki podczas sesji rady miasta. Na Białołęce reklamuje się w ten sposób tylko jedna restauracja z sushi... i Urząd Dzielnicy. Dziesiątki plastikowych butelek właśnie poznikały z sesji rady dzielnicy.
(dg)
.






































