REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

wypoczynek

 

Pomysł na weekend w Warszawie: rodzinny piknik w ogrodzie na dachu

  13 maja 2022

Pomysł na weekend w Warszawie: rodzinny piknik w ogrodzie na dachu
źródło: Galeria Północna

Animacje i konkursy, warsztaty ekologiczne, wieczorna potańcówka - tak zapowiada się piknik, który odbędzie się w piątek i sobotę 13-14 maja na dachu Galerii Północnej.

REKLAMA

Piątkowo-sobotni rodzinny piknik będzie największym wydarzeniem, jakie zaplanowano na maj w Galerii Północnej. Impreza odbędzie się w całości w ogrodzie na dachu.

REKLAMA

Piknik w Galerii Północnej

Sporą atrakcją będą warsztaty pirograficzne, czyli z wypalania rysunków. Uczestnicy otrzymają wybrany wzór i będą mogli samodzielnie, pod okiem instruktora, wykonać zakładki do książek (obowiązują zapisy).

Konkurencją dla pirografii będzie makrama, czyli technika wiązania sznurków, za pomocą której można wykonywać ozdoby, torebki, kwietniki, biżuterię i dekoracje.

Podczas pikniku będzie również można poczuć się jak ogrodnik. Uczestnicy wspólnie zasadzą rośliny w donicach, drewnianych beczkach i skrzynkach po owocach, które pozostaną na tarasie na dłużej, a także zbudują bomby nasienne - kulki gliny zawierające ziemię i nasiona do rzucenia w dowolnym miejscu.

Ogród na dachu Galerii Północnej odwiedzi także ochotnicza straż pożarna, która zaprezentuje dzieciom sprzęt strażacki i przeprowadzi warsztaty z pierwszej pomocy. Sala Zabaw Fikołki zaprasza na wodne tatuaże, malowanie buziek i zwierzaki skręcane z balonów, a teatrzyk kukiełkowy - na spektakl dla dzieci. Nie zabraknie oczywiście zabaw i konkursów z nagrodami, koncertów muzyki filmowej, a wieczorem potańcówki.

REKLAMA

Program - piątek 13 maja


16:00 -19:00 Zabawy z animatorem dla dzieci: wielkie bańki XXL, animacje taneczne, animacje z chustą oraz konkursy z nagrodami, animacje z Salą Zabaw Fikołki: malowanie buziek, skręcanie balonów oraz tatuaże wodne, tworzenie breloków techniką makram, warsztaty tworzenia bomb nasiennych, warsztaty pirograficzne, strefa social garden - wspólne sadzenie roślin, które upiększą ogród GP, spotkanie z OSP Białołęka - stoisko edukacyjne
16:30-18:30 Występ iluzjonisty
16:00-21:00 Swap sąsiedzki - przynieś niechcianą już książkę lub doniczkową roślinę, by nadać jej drugie życie. Wspaniała akcja w duchu zero waste.
17:00-17:30 Teatrzyk dla dzieci
18:15-18:45 Koncert muzyki filmowej
19:00-21:00 Potańcówka z DJ-em

REKLAMA

Program - sobota 14 maja


12:00-19:00 Zabawy z animatorem dla dzieci: wielkie bańki XXL, animacje taneczne, animacje z chustą oraz konkursy z nagrodami, animacje z Fikołkami: malowanie buziek, skręcanie balonów oraz tatuaże wodne, tworzenie breloków techniką makram, warsztaty tworzenia bomb nasiennych, warsztaty pirograficzne, strefa social garden - wspólne sadzenie roślin, które upiększą ogród GP, spotkanie z OSP Białołęka - stoisko edukacyjne
12:00-18:00 Psia edukacja - stoisko edukacyjne, spotkanie z psami terapeutami
12:00-21:00 Swap sąsiedzki
12:30-13:00 Koncert muzyki filmowej cz. 1
13:00-17:00 Występ iluzjonisty wśród uczestników pikniku
13:00-14:00 Teatrzyk dla dzieci
15:00-15:30 Koncert muzyki filmowej cz. 2
17:15-17:45 Koncert muzyki filmowej cz. 3
18:30-19:30 Muzyczny spektakl improwizowany, głównie dla dorosłych, w wykonaniu profesjonalnej grupy teatralnej
19:30-21:00 Potańcówka z DJ-em.

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie? Zapisz się do naszego newslettera.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA