REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Jak działają bitomaty?

Jak działają bitomaty?

Ostatnio w Warszawie pojawiło się sporo nowych bitomatów, warto z nich korzystać i wymieniać kryptowaluty na gotówkę (lub gotówkę na kryptowaluty). W poniższym artykule krótko przedstawiamy, jak działają nowe bitomaty, które pojawiły się na terenie stolicy.

Jak działają nowe bitomaty?

Wymiana kryptowaluty na gotówkę zaczyna się na stronie ATM Egera. To tu trzeba zadeklarować wartość wymiany i uzupełnić podstawowe dane, rozwiązanie to nie wymaga pełnej weryfikacji tożsamości. Po wypełnieniu niezbędnych danych i kwoty wymiany generowany jest unikatowy adres do portfela, na którym zostaje zaksięgowana wpłata. Czas księgowania może wahać się od 10 do 15 minut (często jest uzależniony od obciążenia sieci Bitcoina). Po za księgowaniu środków na numer telefonu, który wcześniej został podany przychodzi kod. Z tym kodem można podejść do najbliższego bitomatu i wypłacić gotówkę. W celu wypłaty środków z bitomatu, wystarczy skorzystać z opcji SkyCash oraz wprowadzić kod (który oczywiście wcześniej otrzymuje się za pomocą wiadomości SMS).

Najbliższy punkt, w którym znajduje się bitomat Warszawa można zlokalizować na stronie ATM Egera. Przygotowana jest tam mapka z wszystkimi dostępnymi bitomatami na terenie Warszawy. Wypłatę można zrealizować w dowolnym bitomacie bez konieczności wcześniejszej deklaracji, z którego urządzenia będziemy korzystali. Istotne jest to, że kod wymiany ważny jest aż 72 godziny, dlatego jest całkiem sporo czasu na realizację wypłaty. Co ciekawe, wiele bitomatów ATM Egera działa przez 24 godziny 7 dni w tygodniu (gdyż w odróżnieniu do konkurencyjnych urządzeń tego typu nie są lokalizowane wyłącznie w galeriach handlowych. Bitomaty można znaleźć nie tylko w centrach handlowych, ale również przy dworcach, na rogach ulic czy alejach. Innymi słowy wszędzie tam, gdzie zazwyczaj lokalizowane są standardowe bankomaty sieci SkyCash. Zagęszczenie bitomatów ATM Egera w Warszawie jest naprawdę imponujące (jeden bitomat na każde 1,7km kwadratowego). W związku z czym urządzenia tego typu można spoktać praktycznie w każdej dzielnicy.

Bitomat w Warszawie, dlaczego warto z niego skorzystać?

Bitomaty to urządzenia, które pozwalają na wymianę kryptowaluty na gotówkę. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą łączyć kryptowalut ze swoim osobistym kontem w banku. Wypłata gotówki trwa kilkanaście minut i pozwala zaoszczędzić czas i nerwy, które czasami pojawiają się podczas blokowania środków przy przelewach środków z giełd na konto bankowe. Wypłata gotówki nie tylko zapewnia bezpieczeństwo transakcji, ale jest także względnie anonimowa (Transakcje do 4,500 zł realizowane są jako transakcje okazjonalne). Bitomaty w Warszawie zostały zaprojektowane tak aby maksymalnie uprościć wymianę kryptowalut.

Większość bitomatów ATM Egera umożliwia sprzedaż i zakup kryptowalut za gotówkę, natomiast trzeba odnotować, że niektóre obsługują wyłącznie zakup krypto. Co ciekawe, wciąż trwają pracę nad kolejnymi lokalizacjami, w których będzie można znaleźć kolejne bitomaty. Już teraz śmiało można powiedzieć, że rewolucyjne rozwiązanie jakie oferują urządzenia sieci SkyCash sprawia, że bitomaty stały się bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA