REKLAMA

Żoliborz

kalendarz imprez »

 

Mikołajki integracyjne i koncerty świąteczne w żoliborskiej podstawówce

  4 grudnia 2023

alt='Mikołajki integracyjne i koncerty świąteczne w żoliborskiej podstawówce'
źródło: Facebook/Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie

Mikołajkowa Integracja Świąteczna to wydarzenie, które odbędzie się 12 grudnia w Szkole Podstawowej nr 92 przy ul. Przasnyskiej 18A. W programie imprezy jest wiele atrakcji.

REKLAMA

W dużej sali gimnastycznej o 17:00 rozpocznie się pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu uczniów klas młodszych. Potem kolędowanie z chórem szkolnym Mały Wiwat, licytacje prac dzieci i loteria fantowa, z której dochód zostanie przeznaczony na Szlachetną Paczkę. W stołówce z kolei przygotowane zostaną warsztaty plastyczne, nauka lepienia ukraińskich pierogów, foto budka, w której można będzie zrobić sobie pamiątkowe świąteczne zdjęcie. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.
Odbędzie się również kiermasz prac uczniów. Przez cały czas w sali nr 6 działać będzie kawiarenka ze świątecznymi wypiekami przygotowanymi przez rodziców.

Koncert świąteczno-noworoczny chóru Wiwat na Żoliborzu

Podstawówka zaprasza też na koncert świąteczno-noworoczny. Działający przy żoliborskiej szkole Żeński Chór Wiwat obchodzi w tym roku 35-lecie swojej działalności. Jubileusz zakończy uroczysty koncert, który odbędzie się 5 stycznia 2024 r. o godzinie 18:00 w Społecznym Domu Kultury WSM przy ul Słowackiego 19a. Wydarzenie będzie jednocześnie koncertem świąteczno-noworocznym dla mieszkańców Żoliborza i zaproszonych gości. Organizatorem koncertu jest Żeński Chór Wiwat oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Wiwat, współorganizatorami: Szkoła Podstawowa nr 92 oraz Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Społeczny Dom Kultury WSM.

MB

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024