REKLAMA

Żoliborz

oświata »

 

Żoliborscy licealiści rozegrali to szachowo. Kto był najlepszy?

  6 grudnia 2023

alt='Żoliborscy licealiści rozegrali to szachowo. Kto był najlepszy?'
źródło: Facebook/Biblioteka I LO im. Limanowskiego Warszawa

Pod koniec listopada w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Limanowskiego odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy. Uczestniczyły w nim drużyny trzech żoliborskich liceów. Które okazało się najlepsze?

REKLAMA

Celem turnieju rozegranego 28 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Limanowskiego była popularyzacja gry w szachy i integracja środowiska żoliborskiej młodzieży. W turnieju sędziował Adam Długokęcki - świetny szachista i znawca tej gry. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.
W szachowej rywalizacji brały udział drużyny z trzech żoliborskich liceów: LXIV LO przy Elbląskiej 51, XVI LO przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 5 oraz organizatora szachowej imprezy - I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Felińskiego 15.

Szachy na Żoliborzu

W atmosferze zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa zwycięstwo wywalczyła drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Hanna Strzeszewska, Rafał Wichary, Szymon Budnicki i Bartłomiej Rafiński. Drugie miejsce przypadło zawodnikom z LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, trzecie XVI LO im. Stefanii Sempołowskiej.

Walka była zacięta, a było o co walczyć - każda drużyna otrzymała pamiątkową statuetkę i dyplom, natomiast wszyscy zawodnicy dostali medale oraz karty prezentowe do Empiku o wartości 100 zł, które ufundował burmistrz Żoliborza. Turniej stał się okazją do ciekawych rozmów i zawarcia nowych znajomości. Jak twierdzą organizatorzy, podczas imprezy panowała wyjątkowa atmosfera i przekonują, że już planują kolejne.

MB

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024