REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Białołęka

sport

 

Korty do remontu

  10 września 2010

W tym sezonie korty tenisowe na Picassa były nieczynne. Wymagają gruntownej modernizacji. Sytuację pogorszyła fala powodziowa i podniesione wody gruntowe.

REKLAMA

Białołęcki Ośrodek Sportu nie ukrywa, że wskazany jest remont całego obiektu a nie tylko nawierzchni. Przy Picassa, obok kortów, znajduje się też boisko do piłki siatkowej i koszykówki. Dyrekcja ośrodka sportu chciałaby również rozbudować ca-ły kompleks.

REKLAMA

Oczywiście nie ma kasy

W pierwszej kolejności BOS będzie walczył o pieniądze na projekt inwestycji. Chce wystąpić do urzędu dzielnicy o powołanie zespołu, w którego skład weszliby pra-cownicy urzędu i ośrodka sportu. - Razem wystąpilibyśmy do miasta o przyznanie funduszy na projekt - mówi Piotr Kobierecki, zastępca dyrektora BOS. Szacowany koszt projektu to 50-100 tys. zł, a pomysłów na przebudowę obiektu nie brakuje - w przeciwieństwie do pieniędzy. Oczywiście najistotniejsza jest nawierzchnia, ale - jak przyznają pracownicy ośrodka - przydałoby się pomieszczenie socjalne, z toaletami oraz miejsce na przechowywanie sprzętu sportowego. Konieczny jest drenaż i wymiana nawierzchni, nie ma też kanalizacji. - Myślimy o zadaszeniu, wte-dy obiekt mógłby być w pełni wykorzystywany - mówi Piotr Kobierecki. - Na razie to wszystko plany, a co uda się ugrać - zobaczymy jesienią, po sesji budżetowej miasta - dodaje.

To z kolei oznacza, że korty będą zamknięte do odwołania. Jak długo? Nie wia-domo. Biorąc pod uwagę cięcia budżetowe i odbieranie przez miasto pieniędzy dzielnicom - na pewno długo.

bk

 

Komentarze (1)

# ziomalwuwua

03.06.2014 13:45

Przecież to jest farsa! Cztery lata korty zamknięte! A nie wyglądają na zniszczone!
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2022

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA