REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zaniedbane Wiśniewo, Henryków ... :(

# Gonzo

22.10.2003 11:19

Kochani, czy mam rację?
Może powalczmy o te rejony naszej Białołęki. Nie dajmy więcej Smokowi układać kostek bauma w swoich lasach. Czy wiecie, że w Wiśniewie i Henrykowie brak jest kanalizacji, szczątkowo jest gaz i woda ? A Tarchomin blokowy ma wszystko. Czy to jest sprawiedliwe. Kto za to odpowiada ? Po tej stronie Modlińskiej nie ma ani przedszkola ani żłóbka ! Psy dupami szczekają a radiowozy to się tu chyba wogóle nie zapuszczają.

# Gonzo

22.10.2003 13:07

sprostowanie do tych radiowozów:
pojawiają się tylko wtedy, jak kogoś okradną

# reks

22.10.2003 13:31

tarchomin to duma a wisniewo zascianek pies z kulawa noga tam sie nie pojawi bo nic sobie nie zje

REKLAMA

# re

22.10.2003 13:32

ciezcie sie ze mieszkacie w wilach czy domkach jednorodzinnych bo ja mieszkam w blokowisku i mam nadmiar ludzi ktorych nie lubie

# ruman

22.10.2003 13:33

wisniewo co wy chcecie macie domki a my mieszkamy w blokowiskach to chyba my cierpimy a nie wy wy macie spokoj,lasek cisze

# Gonzo

22.10.2003 13:36

"... spokój, lasek, ciszę" ... i sramy do wiaderka i butle z gazem nosimy do WILLI i po wodę do studni wyskakujemy i do przystanku w kaloszach chodzimy ..., fajnie nie?

REKLAMA

# Gonzo

22.10.2003 13:56

Do reksa:
a czy wiesz, że kiedyś po tej twojej dumie nawet na rowerze z BARDZO SZEROKIMI OPONAMI NIE DAŁO SIĘ PRZEJECHAĆ ? Wszędzie były tylko pola :)
Jeszcze jedno, znasz strukturę mieszkańców tej twojej dumy i skąd pochodzą ?
I jeszcze jedno, od czasu jak u was były pola, to po mojej stronie Modlińskiej prawie nic się nie zmieniło :(

# reks

22.10.2003 13:59

wiem byla to wies
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA