REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# krytyk konstruktywny

24.02.2019 19:55

Polecam wszystkim developerom i władcom wizytę w Kairze, a najlepiej pobyt kilkuletni, wtedy może zmądrzeją.
Otóż w Kairze nie ma kawałka parku ogólnodostępnego, jedynym terenem zielonym jest teren klubu wojskowego.
I Warszawa szparko zmierza w tym samym kierunku. Szykujemy naszym prawnukom, a może już wnukom życie bez zieleni w imię napchania kabzy chciwym jednostkom.
Odległość 4 m. między blokami wysokości 30 m. to jest czyste nieporozumienie planistyczne i urbanistyczne, a takie cuda są zatwierdzane do realizacji, bo są zgodne z prawem.

# romek455

25.02.2019 09:12

To jakiś dramat, już będzie wszystko lepsze niż blokowiska nad samą Wisłą, do tego tak gigantycznie wysokie.

# nieLeming

25.02.2019 09:44

najwyższy czas żeby "Wasz" prezydent i burmistrz podziałali i się wykazali. Gdzie jest plan zagospodarowania?

REKLAMA

# Kamilllllll

25.02.2019 12:15

No to teraz z w miare spokojnego miesjca z marginalna patologia trzeba bedzie sie pogodzin z naplywem roszczeniowych mieszkancow socjalnych (ladnie nazywanych mieszkanie+". Daleko na Wrzeciono nie ma, tak wystarczy pojechac by zobaczyc jaki element mieszka w mieszkaniach socjalnych/komunalnych. Po raz kolejny smieja sie w twarz ludziom, ktorym chcialo sie uczyc i pracowac i kupili czy to za zarobione czy na kredyt mieszkania, a roszczeniowa patola dostanie wszystko pod nos.

# Arek spod Marek

25.02.2019 14:15

Czy wiecie że działacze partii Nowoczesna z Białołęki proponowali rok temu "aby w pierwszej kolejności do programu "Osiedla Warszawy" włączyć tereny po składowisku odpadów z EC Żerań "?? Teraz biedaczki płacza że beda bloki.. ktore sami proponowali

# kasa

25.02.2019 14:19

Witam,
ten teren ze względów zanieczyszczenia wieloletnim spuszczaniem szlamu z pobliskiej ciepłowni Żerań powinien być wyłączony z jakiejkolwiek zabudowy mieszkaniowej.
Jak wiadomo odpady pyłów, popioły raczej radioaktywne i szkodliwe dla środowiska w tym ludzi. A te z okresu PRł-u bez dodatkowych zabezpieczeń szczególnie.
Przez kilkadziesiąt lat były mieszane z wodą i puszczane na ten teren nad Wisłą, były olbrzymie hałdy popiołów i jeziora mętnej szarej wody. Krajobraz iście księżycowy.
Wody gruntowe ewidentnie zanieczyszczone, woda zawsze w studni śmierdząca i wyglądała z oczkami tęczowymi jak zanieczyszczona ropą czy benzynę..
Piszę gdyż bywałem tam często na działkach w latach 90.
Uczciwość wobec przyszłych mieszkańców i nabywców nakazuje uświadomić chętnych na tą lokalizację o "specyfice" tego terenu.
A jak ktoś chce chodzić do Parku to niech chodzi ale nic w porównaniu ze stałym zamieszkiwaniem (przebywaniem).

Proszę nie usuwać tego komentarza.

REKLAMA

# Tarchominiak

25.02.2019 17:20

To może Trzaskowski z Rabiejem koło swoich mieszkań wybudują socjalne mieszkania? Tu chcą sprowadzić 2000 rodzin na mieszkania socjalne - ja dziękuję. Byłem na Marywilskiej w poradni z dzieckiem, obok jest blok komunalny, na te 2 razy co byłem za pierwszym razem jakiś żul spał pod tym blokiem, za drugim razem w sklepie obok menele pobiły się. Ja dziękuję za takich sąsiadów.

# mieszkam

27.02.2019 09:25

Żeby budować osiedla potrzebna jest infrastruktura, szkoły a tego już brakuje. Szkoła przy Myśliborskiej ma 2 lata opóźnienia. Do metra Marymont połączeń jest zdecydowanie za mało. Już powstają kolejne osiedla i Żerań wkrótce/ już tego nie jest w stanie obsłużyć. Z tego co pamiętam przedstawiciele rodziców z SP118 wspominali na Radzie dzielnicy, że w szkole na 150 dzieci uczy się chyba ponad 400... Tego typu statystyki nie dziwią dzieci od zerówki chodzą w systemie zmianowym.

# ART

27.02.2019 10:55

#Tarchominiak napisał(a) 25.02.2019 17:20
To może Trzaskowski z Rabiejem koło swoich mieszkań wybudują socjalne mieszkania? Tu chcą sprowadzić 2000 rodzin na mieszkania socjalne - ja dziękuję. Byłem na Marywilskiej w poradni z dzieckiem, obok jest blok komunalny, na te 2 razy co byłem za pierwszym razem jakiś żul spał pod tym blokiem, za drugim razem w sklepie obok menele pobiły się. Ja dziękuję za takich sąsiadów.

#mieszkam napisał(a) 27.02.2019 09:25
Żeby budować osiedla potrzebna jest infrastruktura, szkoły a tego już brakuje. Szkoła przy Myśliborskiej ma 2 lata opóźnienia. Do metra Marymont połączeń jest zdecydowanie za mało. Już powstają kolejne osiedla i Żerań wkrótce/ już tego nie jest w stanie obsłużyć. Z tego co pamiętam przedstawiciele rodziców z SP118 wspominali na Radzie dzielnicy, że w szkole na 150 dzieci uczy się chyba ponad 400... Tego typu statystyki nie dziwią dzieci od zerówki chodzą w systemie zmianowym.

#Arek spod Marek napisał(a) 25.02.2019 14:15
Czy wiecie że działacze partii Nowoczesna z Białołęki proponowali rok temu "aby w pierwszej kolejności do programu "Osiedla Warszawy" włączyć tereny po składowisku odpadów z EC Żerań "?? Teraz biedaczki płacza że beda bloki.. ktore sami proponowali

Teraz proste pytanie A na kogo głosowałeś ? To teraz masz co chciałeś... a "Odę do Radości" to Ci radni Białołęki odśpiewają za darmo z Trzaskowskim trzymającym się z Rabiejem za ręce...

REKLAMA

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:17

Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe