REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# pan normalny

11.12.2017 07:43

To jest dramat. Z tego miejsca pozdrawiam mieszkańców osiedla Zielony Staw i swoich sąsiadów z adresu Pełczyńskiego 17.
Jesteście chamami, którym trzeba lepić mandaty albo sprawy karne za przywłaszczanie wózków, jeśli prośby nie pomagają. Zostawiacie je wszędzie: na klatkach, na terenie wew. osiedli i parkingów, na chodnikach i trawnikach, w krzakach. Burdel i bałagan. Syf, kiła i mogiła. I nie chodzi o tylko o wózki, dziwnym trafem na tym osiedlu syf to kosze na śmiecie (opróżniane za rzadko, fakt, ale jeśli ktoś tam całe worki wrzuca to nic dziwnego), szkło i butelki po piątku i sobocie (w weekend miejskich i policji nocą nie ma).
Ludzie, wyszliście ledwo z zagrody swojej to się ogarnijcie.

# wwl ssie

11.12.2017 09:17

witaj wśród słoi..................... popatrz tylko na rejestracje aut na osiedlu, same WWL, TK, EOP i cała reszta tego syfu śmierdzących TDI. Prawdziwa Warszawa umiera, słoje zniszczą wszystko, zadepczą, zaleją, zasrają

# Popo

12.12.2017 15:33

Cały ten syf to sprawka przyjezdnego bydła.

REKLAMA

# Przyjezdna

13.12.2017 00:52

Jestem przyjezdna i nie jestem bydłem.
Bydłem to są Ci którzy nas tak wyzywają !
Wstydziłabym się wózka nie odstawić. To wychowanie.

 eff

14.12.2017 08:37

Podaje bardzo prosty sposob na sasiadow wyrzucajacych worki ze smieciami do malych koszy na smieci wokol bloku niestety troche brudny sposob.. wystarczy przejrzec smieci zawsze znajdzie sie jakas wyrzucona ulotka czy koperta a na niej adres delikwenta, wtedy bierzemy te smieci i wystawiamy mu na wycieraczke. Wiecej tego nie zrobi zaufaj mi:))

# zefir

16.12.2017 09:46

Problem narasta.

REKLAMA

# Ls2

21.12.2017 12:58

Kultura przyjezdnych została na wsi.

# pasikonik

21.12.2017 13:19

czego oczekujesz od słoi ???
proszę cię, no czego /!!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA