REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# KrANia

18.10.2014 21:15

Fajnie że sie pojawiły w końcu tam progi, ale przydałyby sie patrole bo kierowcy nie przestrzegają ograniczenia prędkości i pędzą omijając progi środkiem :( czekamy na nowotrocka może tak jak kiedyś dzięki temu nazwa tego osiedla będzie chociaż troszkę odzwierciedlać jego nazwę, bo teraz przez to natężenie ruchu to niestety jest strasznie.

# 19102014

19.10.2014 17:53

"Z perspektywy dwóch tygodni uważam, że zamontowanie progów było jak najbardziej uzasadnione. Ruch na ulicach się uspokoił. Kierowcy przyzwyczaili się już do nowej sytuacji"
Nie za bardzo się uspokoił bo są wariaci nadal jeżdżący szybko mimo obecności tych progów lub starający się (w wielu przypadkach skutecznie) omijać te progi weyjeżdżając ze swojego pasa ruchu stwarzając tym samym niebezpieczne sytuacje dla jadących z przeciwka.
Dlatego dla takich kierowców w celu większego uspokojenia należy dodatkowo zamontować conajmniej jeden próg usytuowany z którejkolwiek strony istniejącej pary progów na środku jezdni, wprost na linii oddzielającej oba pasy ruchu.

# Wyborca/kierowca

21.10.2014 09:22

Myślę, że wszyscy kierowcy jadący codziennie ul Gilarską powinni za to Panu Kunowskiemu podziękować przy urnach wyborczych
Ja na pewno tak uczynię
Pozdrawiam

REKLAMA

# martam

25.10.2014 17:54

Jako matka i mieszkanka tamtych okolic bardzo doceniam te progi, kierowcy kochani zwolnijcie, to są ulice osiedlowe, nie omijajcie progów środkiem, chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Pan Jędrek ma mój głos w wyborach.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy