REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


25.01.2018 17:43 #elvis
Bloków ci u nas dostatek.
25.01.2018 21:14 #Zybi
Miało być tak pięknie, kameralnie, a wyszło jak zwykle .....
Ciekaw jestem jak rozwiążą problem garaży podziemnych dla tylu mieszkańców?
Teren jest podmokły i zawiera co najmniej jeden ciek, także wykonanie garażu podziemnego w tym rejonie może być niemożliwe .
Oj ciasno się zrobi ....
26.01.2018 14:03 #liberał
Nic tylko załamać ręce nad polskim sposobem myślenia. Zabrali ludziom działkę w PRL-u pod pretekstem BUDOWY pawilonu handlowego. Przez blisko 20 lat nie potrafili go zbudować, a potem przez blisko 30 nie chcieli gruntu oddać. Po drodze władze z Platformy Obywatelskiej rządzące od 2006 roku nie potrafiły przez kilkanaście lat uchwalić planu zagosp. przestrz. po którego uchwaleniu i tak właścicielowi należałoby się odszkodowanie z kasy miasta za utratę wartości. Teraz zamiast teren odkupić i przeznaczyć na park "załamuje" się ręce bo kasy nie ma i najlepiej by było aby właściciel sam z dobrej woli machnął ręką na kilkanaście milionów i w miejscu w którym od dawca miał stać pawilon w dalszym ciągu pozostało pustkowie. No istny samarytanin. A dookoła wszyscy pobudowali sobie bloki i teraz udają zaskoczonych i oburzonych.
26.01.2018 16:40 #nodi
Co nie zmienia faktu, że walną 5 bloków.
01.02.2018 15:33 #wolf
haha przecież to tylko część prawdy......WSM chciał tam tez zbudować bloki!!!!..stąd była taka opieszałośc z zagospodarowaniem terenu!!!!..czemu o tym się nie mówi? kto chciał ukręcic lody na zarekwirowanym wcześniej na cele pro społeczne terenie? .....i bardzo dobrze ze prywatny właściciel odzyskał grunt.....
REKLAMA
01.02.2018 18:27 #Jowita
To prawda, WSM powinien postawic ten pawilon. Nie jest to wina mieszkancow. Wiem, ze na pytania grupy protestacyjnej, reprezentujacej mieszkancow Osiedla Wawrzyszew Nowy - jakie dzialania podjela Spoldzielnia w sprawie obrony laki przed zabudowa - Prezes milczy od 3 miesiecy!
01.02.2018 19:00 #Olencja
Witam wszystkich! Powiem Wam co słyszałam... Na spotkaniu pełnomocnika spadkobierców z mieszkańcami jeszcze na nieogrodzonej łące pod koniec października 2017 z ust mieszkańca Wawrzyszewa padły następujące słowa: ale przecież dostały mieszkania i odszkodowanie finansowe! A pełnomocnik na to - to je nie satysfakcjonuje a mieszkania mogą zwrócić. To tak jakby kupić w salonie auto a po 30-40 latach przyjść do salonu z pretensjami, że ich obowiązkiem jest dać nowe bo tamto się rozkraczyło i całe zardzewiało! A stare mogą sobie zabrać bo już mam go dość. Ludzie!
02.02.2018 00:25 #Piotr K
10 stycznia tego roku deweloper Marvipol podpisal przedwstepna umowe na zakup od tych 2 spadkobiercow tego terenu na sume 9 mln 200 tys zl.! (mozna to znalezc w necie) z terminem realizacji do wrzesnia 2019.
Mozna zadac sobie pytanie, czy jesli za pare lat w Warszawie wzrosna ceny gruntow czy te dwie panie ponownie nie zaczna sie burzyc i zarzadaja odszkodowania (rekompensat) poniewaz ponad 9 "baniek" nie bedzie je satysfakcjonowac. Powiedza wtedy, ze Marvipol musi oddac im blok lub dwa :)
02.02.2018 01:15 #Wściekły Kret
Jeżeli w ramach rekompensaty otrzymały mieszkania oraz pewna kwotę pieniędzy, to dlaczego wtedy zgodziły się na takie warunki, zamiast żądać więcej. To zwykłe pazerne oszustki, którym kasa się skończyła i nagle przypomniały sobie, że przed kilkudziesięcioma laty zrzekły się na rzecz skarbu państwa ziemi, w zamian za którą coś tam dostały i teraz nagle stwierdziły, że to jednak było za mało. Mam pytanie: czy te oszustki zwróciły mieszkania i pieniądze z odsetkami? Jeżeli nie, to dlaczego zwrócono im ziemie. Wygląda na to, że jacyś decyzyjni urzędnicy wzięli od tych oszustek jakaś kasę. Niech się tym zajmie CBA.
02.02.2018 01:47 #Piotr K
Masz racje, panie #Wsciekly Krecie, narazie na szczescie ciagle masz gdzie kopac tunele ale gdyby wybudowali bloki uderzysz sie glowa w dno podziemnego garazu!
02.02.2018 22:02 #Jaki
Z tego co piszą nie da się tam wybudować bloków. Może nic oprócz łąki tam się nie da a Pan nowy właściciel chce wyciągnąć kasę od przestraszonych płotem mieszkańców.

Obstrukcje zarządcy terenu trzeba zbadac.

Teren nie byłby cenny gdyby nie praca Bielańczyków, gdyby nie zbudowana, gdyby nie infrastruktura. Jeśli coś zapłacić to proponuje równowartość terenu, który dziś ma parametry zbliżone do tych jakie miała łąka blisko 50 lat temu.
03.02.2018 15:04 #Orto Graf
Piotrze K - wyraz "zażądają" piszemy przez samo "ż". Do szkoły (podstawowej) wrrróć!!!
03.02.2018 22:39 #Piotr K
Panie Orto Graf, przepraszam za błąd, fakt... A jak sie pisze słowo ÓŻONT i FSHUT :)?
04.02.2018 19:35 #Orto Graf
Małymi literami.
05.02.2018 13:16 #Brak logiki
#Orto Graf napisał(a) 03.02.2018 15:04

Piotrze K - wyraz "zażądają" piszemy przez samo "ż". Do szkoły (podstawowej) wrrróć!!!
Samo "h", to tak (w odróżnieniu od "ch"), ale samo "ż"? A znasz nie samo "ż"? Bo przecież nie jest to "rz". To już lepiej napisz, do jakiej szkoły Ty chodziles, żebyśmy wiedzieli, gdzie dzieci nie posyłac...
REKLAMA
05.02.2018 14:35 #Zbyszek
Jesteśmy głęboko zaniepokojeni i oburzeni, że na skutek ORDYNARNEJ zabudowy może być bezpowrotnie zniszczona ta enklawa przyrody. Potok Bielański zasilający staw i Stawy Brustmana, bogata fauna i flora (m.in. jesion wyniosły będący pomnikiem przyrody) pozostaną tylko na zdjęciach a w realu wszystko TRAFI SZLAG! Urzędnicy dający ostatecznie zielone światło na odzysk ziemi o tym nie pomyśleli. SKANDAL ! Najlepiej zabetonować całą Warszawę a zieleń zrobić z plastiku, do tego właśnie wszystko zmierza! Obudzą się i zrobią alarm jak już będzie za późno! Ale to dobrze bo sami będą wdychać smog i spaliny, miłego umierania im można życzyć!
05.02.2018 17:38 #Piotr K
Dziekuje za wstawiennictwo panie #Orto Graf ! Samo "ż", piekne :))
Może jest tez samo "ń, ś, ć" ale jest np. nie samo źy :)
Żarty żartami a temat BARDZO poważny...
Pan #Zbyszek dobrze napisał o urzednikach.
TRZEBA NAGLASNIAC SPRAWE WSZELKIMI SPOSOBAMI GDZIE SIE DA, zanim jeszcze nie jest za pozno!
06.02.2018 15:06 #olo322
hej matołki jak chcecie mieć pole ze strumyczkiem z ptaszkami to zróbcie ściepę i kupcie sobie ta działkę.
Właściciel odzyskał działe która wczesniej zabrano mu za 1/10 jej wartości ( te odszkodowania) na cele społeczne. Ale potem cwane gapy ze spółdzielni sami tak chcieli bloki postawić, no to właściciel postanowił odzyskać działkę bo juz na cele społeczne nie poszła by. Takie to dziwne? Każdy z was by zrobił tak samo , oddałby by np 1 mln odszkodowania żeby zyskać kolejne 8 ...nie?
06.02.2018 15:07 #olo322
hej matołki jak chcecie mieć pole ze strumyczkiem z ptaszkami to zróbcie ściepę i kupcie sobie ta działkę.
Właściciel odzyskał działkę która wcześniej zabrano mu za 1/10 jej wartości ( te odszkodowania) na cele społeczne. Ale potem cwane gapy ze spółdzielni sami tak chcieli bloki postawić, no to właściciel postanowił odzyskać działkę bo już na cele społeczne nie poszła by. Takie to dziwne? Każdy z was by zrobił tak samo , oddałby by np 1 mln odszkodowania żeby zyskać kolejne 8 ...nie?
06.02.2018 15:07 #olo322
hej matołki jak chcecie mieć pole ze strumyczkiem z ptaszkami to zróbcie ściepę i kupcie sobie ta działkę.
Właściciel odzyskał działkę która wcześniej zabrano mu za 1/10 jej wartości ( te odszkodowania) na cele społeczne. Ale potem cwane gapy ze spółdzielni sami tak chcieli bloki postawić, no to właściciel postanowił odzyskać działkę bo juz na cele społeczne nie poszła by. Takie to dziwne? Każdy z was by zrobił tak samo , oddałby by np 1 mln odszkodowania żeby zyskać kolejne 8 ...nie?
06.02.2018 15:08 #qwert67
hej matołki jak chcecie mieć pole ze strumyczkiem z ptaszkami to zróbcie ściepę i kupcie sobie ta działkę.
Właściciel odzyskał działkę która wcześniej zabrano mu za 1/10 jej wartości ( te odszkodowania) na cele społeczne. Ale potem cwane gapy ze spółdzielni sami tak chcieli bloki postawić, no to właściciel postanowił odzyskać działkę bo już na cele społeczne by nie poszła. Takie to dziwne? Każdy z was by zrobił tak samo , oddałby by np 1 mln odszkodowania żeby zyskać kolejne 8 ...nie?
06.02.2018 15:09 #qwert67
jak chcecie mieć pole ze strumyczkiem z ptaszkami to zróbcie ściepę i kupcie sobie ta działkę.
Właściciel odzyskał działkę która wcześniej zabrano mu za 1/10 jej wartości ( te odszkodowania) na cele społeczne. Ale potem cwane gapy ze spółdzielni sami tak chcieli bloki postawić, no to właściciel postanowił odzyskać działkę bo już na cele społeczne by nie poszła. Takie to dziwne? Każdy z was by zrobił tak samo , oddałby by np 1 mln odszkodowania żeby zyskać kolejne 8 ...nie?
06.02.2018 18:55 eRDe
Pewnie pięciokrotne wpisanie tego samego tekstu pod różnymi nickami zdecydowanie zwiększa siłę argumentacji:)
19.02.2018 15:00 #opal
Faktycznie jakaś wielka budowa się nam szykuje pod samym nosem. No i pomnik przyrody zagrożony.

 269/1624 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Dam koszty Sprzedam faktury Koszty Dam/Odstąpię Koszty VAT - szybko, profesjonalnie i tanio. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz pit (cit), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Faktury są księgowane i wykazywane w JPK Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam VAT , kupie VAT , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty vat , dam faktury , dam koszty vat , kupie fakturę https://www.sites.google.com/view/oferujemy-koszty-faktury Tel.896-503-950 vatkoszty@mail.ru

Zdrowie i Uroda
 Masaż leczniczy - (Wizyty Domowe) Babice Nowe,Stare,Ożarów Maz. Profesjonalna terapia masażem dla kręgosłupa w Twoim domu . Wizyty domowe codziennie po wczesniejszym rezerwacji wizyty. Oferuję masaż: -leczniczy kręgosłupa -sportowy -po porodzie -specjalistyczny masaż przeciwbólowy przy rwie kulszowej,barkowej. Wieloletnie doświadczenie www.vitamasaz.pl Rezerwacja tel. 530 878 844 Dyplomowany terapeuta/masazysta

Turystyka
 Wynajem autokarów klasy lux Ibatur na narty/ wyjazdy narciarskie/snowboardowe Wynajem busów oraz autokarów turystycznych Ibatur na narty: - wyjazdy narciarskie, - dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. Więcej informacji: http://ibatur.pl/wynajem-autokarow/ tel: 795 404 404/85 7 404 404

Fauna i flora
 STRZYŻENIE PSÓW - SALON PSIEJ URODY - DOG GROOMER - 03-107 WARSZAWA UL.PRZYRZECZE 6


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA