REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


25.01.2018 17:43 #elvis
Bloków ci u nas dostatek.
25.01.2018 21:14 #Zybi
Miało być tak pięknie, kameralnie, a wyszło jak zwykle .....
Ciekaw jestem jak rozwiążą problem garaży podziemnych dla tylu mieszkańców?
Teren jest podmokły i zawiera co najmniej jeden ciek, także wykonanie garażu podziemnego w tym rejonie może być niemożliwe .
Oj ciasno się zrobi ....
26.01.2018 14:03 #liberał
Nic tylko załamać ręce nad polskim sposobem myślenia. Zabrali ludziom działkę w PRL-u pod pretekstem BUDOWY pawilonu handlowego. Przez blisko 20 lat nie potrafili go zbudować, a potem przez blisko 30 nie chcieli gruntu oddać. Po drodze władze z Platformy Obywatelskiej rządzące od 2006 roku nie potrafiły przez kilkanaście lat uchwalić planu zagosp. przestrz. po którego uchwaleniu i tak właścicielowi należałoby się odszkodowanie z kasy miasta za utratę wartości. Teraz zamiast teren odkupić i przeznaczyć na park "załamuje" się ręce bo kasy nie ma i najlepiej by było aby właściciel sam z dobrej woli machnął ręką na kilkanaście milionów i w miejscu w którym od dawca miał stać pawilon w dalszym ciągu pozostało pustkowie. No istny samarytanin. A dookoła wszyscy pobudowali sobie bloki i teraz udają zaskoczonych i oburzonych.
26.01.2018 16:40 #nodi
Co nie zmienia faktu, że walną 5 bloków.
01.02.2018 15:33 #wolf
haha przecież to tylko część prawdy......WSM chciał tam tez zbudować bloki!!!!..stąd była taka opieszałośc z zagospodarowaniem terenu!!!!..czemu o tym się nie mówi? kto chciał ukręcic lody na zarekwirowanym wcześniej na cele pro społeczne terenie? .....i bardzo dobrze ze prywatny właściciel odzyskał grunt.....
REKLAMA
01.02.2018 18:27 #Jowita
To prawda, WSM powinien postawic ten pawilon. Nie jest to wina mieszkancow. Wiem, ze na pytania grupy protestacyjnej, reprezentujacej mieszkancow Osiedla Wawrzyszew Nowy - jakie dzialania podjela Spoldzielnia w sprawie obrony laki przed zabudowa - Prezes milczy od 3 miesiecy!
01.02.2018 19:00 #Olencja
Witam wszystkich! Powiem Wam co słyszałam... Na spotkaniu pełnomocnika spadkobierców z mieszkańcami jeszcze na nieogrodzonej łące pod koniec października 2017 z ust mieszkańca Wawrzyszewa padły następujące słowa: ale przecież dostały mieszkania i odszkodowanie finansowe! A pełnomocnik na to - to je nie satysfakcjonuje a mieszkania mogą zwrócić. To tak jakby kupić w salonie auto a po 30-40 latach przyjść do salonu z pretensjami, że ich obowiązkiem jest dać nowe bo tamto się rozkraczyło i całe zardzewiało! A stare mogą sobie zabrać bo już mam go dość. Ludzie!
02.02.2018 00:25 #Piotr K
10 stycznia tego roku deweloper Marvipol podpisal przedwstepna umowe na zakup od tych 2 spadkobiercow tego terenu na sume 9 mln 200 tys zl.! (mozna to znalezc w necie) z terminem realizacji do wrzesnia 2019.
Mozna zadac sobie pytanie, czy jesli za pare lat w Warszawie wzrosna ceny gruntow czy te dwie panie ponownie nie zaczna sie burzyc i zarzadaja odszkodowania (rekompensat) poniewaz ponad 9 "baniek" nie bedzie je satysfakcjonowac. Powiedza wtedy, ze Marvipol musi oddac im blok lub dwa :)
02.02.2018 01:15 #Wściekły Kret
Jeżeli w ramach rekompensaty otrzymały mieszkania oraz pewna kwotę pieniędzy, to dlaczego wtedy zgodziły się na takie warunki, zamiast żądać więcej. To zwykłe pazerne oszustki, którym kasa się skończyła i nagle przypomniały sobie, że przed kilkudziesięcioma laty zrzekły się na rzecz skarbu państwa ziemi, w zamian za którą coś tam dostały i teraz nagle stwierdziły, że to jednak było za mało. Mam pytanie: czy te oszustki zwróciły mieszkania i pieniądze z odsetkami? Jeżeli nie, to dlaczego zwrócono im ziemie. Wygląda na to, że jacyś decyzyjni urzędnicy wzięli od tych oszustek jakaś kasę. Niech się tym zajmie CBA.
02.02.2018 01:47 #Piotr K
Masz racje, panie #Wsciekly Krecie, narazie na szczescie ciagle masz gdzie kopac tunele ale gdyby wybudowali bloki uderzysz sie glowa w dno podziemnego garazu!
02.02.2018 22:02 #Jaki
Z tego co piszą nie da się tam wybudować bloków. Może nic oprócz łąki tam się nie da a Pan nowy właściciel chce wyciągnąć kasę od przestraszonych płotem mieszkańców.

Obstrukcje zarządcy terenu trzeba zbadac.

Teren nie byłby cenny gdyby nie praca Bielańczyków, gdyby nie zbudowana, gdyby nie infrastruktura. Jeśli coś zapłacić to proponuje równowartość terenu, który dziś ma parametry zbliżone do tych jakie miała łąka blisko 50 lat temu.
03.02.2018 15:04 #Orto Graf
Piotrze K - wyraz "zażądają" piszemy przez samo "ż". Do szkoły (podstawowej) wrrróć!!!
03.02.2018 22:39 #Piotr K
Panie Orto Graf, przepraszam za błąd, fakt... A jak sie pisze słowo ÓŻONT i FSHUT :)?
04.02.2018 19:35 #Orto Graf
Małymi literami.
05.02.2018 13:16 #Brak logiki
#Orto Graf napisał(a) 03.02.2018 15:04

Piotrze K - wyraz "zażądają" piszemy przez samo "ż". Do szkoły (podstawowej) wrrróć!!!
Samo "h", to tak (w odróżnieniu od "ch"), ale samo "ż"? A znasz nie samo "ż"? Bo przecież nie jest to "rz". To już lepiej napisz, do jakiej szkoły Ty chodziles, żebyśmy wiedzieli, gdzie dzieci nie posyłac...
REKLAMA
05.02.2018 14:35 #Zbyszek
Jesteśmy głęboko zaniepokojeni i oburzeni, że na skutek ORDYNARNEJ zabudowy może być bezpowrotnie zniszczona ta enklawa przyrody. Potok Bielański zasilający staw i Stawy Brustmana, bogata fauna i flora (m.in. jesion wyniosły będący pomnikiem przyrody) pozostaną tylko na zdjęciach a w realu wszystko TRAFI SZLAG! Urzędnicy dający ostatecznie zielone światło na odzysk ziemi o tym nie pomyśleli. SKANDAL ! Najlepiej zabetonować całą Warszawę a zieleń zrobić z plastiku, do tego właśnie wszystko zmierza! Obudzą się i zrobią alarm jak już będzie za późno! Ale to dobrze bo sami będą wdychać smog i spaliny, miłego umierania im można życzyć!
05.02.2018 17:38 #Piotr K
Dziekuje za wstawiennictwo panie #Orto Graf ! Samo "ż", piekne :))
Może jest tez samo "ń, ś, ć" ale jest np. nie samo źy :)
Żarty żartami a temat BARDZO poważny...
Pan #Zbyszek dobrze napisał o urzednikach.
TRZEBA NAGLASNIAC SPRAWE WSZELKIMI SPOSOBAMI GDZIE SIE DA, zanim jeszcze nie jest za pozno!
06.02.2018 15:06 #olo322
hej matołki jak chcecie mieć pole ze strumyczkiem z ptaszkami to zróbcie ściepę i kupcie sobie ta działkę.
Właściciel odzyskał działe która wczesniej zabrano mu za 1/10 jej wartości ( te odszkodowania) na cele społeczne. Ale potem cwane gapy ze spółdzielni sami tak chcieli bloki postawić, no to właściciel postanowił odzyskać działkę bo juz na cele społeczne nie poszła by. Takie to dziwne? Każdy z was by zrobił tak samo , oddałby by np 1 mln odszkodowania żeby zyskać kolejne 8 ...nie?
06.02.2018 15:07 #olo322
hej matołki jak chcecie mieć pole ze strumyczkiem z ptaszkami to zróbcie ściepę i kupcie sobie ta działkę.
Właściciel odzyskał działkę która wcześniej zabrano mu za 1/10 jej wartości ( te odszkodowania) na cele społeczne. Ale potem cwane gapy ze spółdzielni sami tak chcieli bloki postawić, no to właściciel postanowił odzyskać działkę bo już na cele społeczne nie poszła by. Takie to dziwne? Każdy z was by zrobił tak samo , oddałby by np 1 mln odszkodowania żeby zyskać kolejne 8 ...nie?
06.02.2018 15:07 #olo322
hej matołki jak chcecie mieć pole ze strumyczkiem z ptaszkami to zróbcie ściepę i kupcie sobie ta działkę.
Właściciel odzyskał działkę która wcześniej zabrano mu za 1/10 jej wartości ( te odszkodowania) na cele społeczne. Ale potem cwane gapy ze spółdzielni sami tak chcieli bloki postawić, no to właściciel postanowił odzyskać działkę bo juz na cele społeczne nie poszła by. Takie to dziwne? Każdy z was by zrobił tak samo , oddałby by np 1 mln odszkodowania żeby zyskać kolejne 8 ...nie?
06.02.2018 15:08 #qwert67
hej matołki jak chcecie mieć pole ze strumyczkiem z ptaszkami to zróbcie ściepę i kupcie sobie ta działkę.
Właściciel odzyskał działkę która wcześniej zabrano mu za 1/10 jej wartości ( te odszkodowania) na cele społeczne. Ale potem cwane gapy ze spółdzielni sami tak chcieli bloki postawić, no to właściciel postanowił odzyskać działkę bo już na cele społeczne by nie poszła. Takie to dziwne? Każdy z was by zrobił tak samo , oddałby by np 1 mln odszkodowania żeby zyskać kolejne 8 ...nie?
06.02.2018 15:09 #qwert67
jak chcecie mieć pole ze strumyczkiem z ptaszkami to zróbcie ściepę i kupcie sobie ta działkę.
Właściciel odzyskał działkę która wcześniej zabrano mu za 1/10 jej wartości ( te odszkodowania) na cele społeczne. Ale potem cwane gapy ze spółdzielni sami tak chcieli bloki postawić, no to właściciel postanowił odzyskać działkę bo już na cele społeczne by nie poszła. Takie to dziwne? Każdy z was by zrobił tak samo , oddałby by np 1 mln odszkodowania żeby zyskać kolejne 8 ...nie?
06.02.2018 18:55 eRDe
Pewnie pięciokrotne wpisanie tego samego tekstu pod różnymi nickami zdecydowanie zwiększa siłę argumentacji:)
19.02.2018 15:00 #opal
Faktycznie jakaś wielka budowa się nam szykuje pod samym nosem. No i pomnik przyrody zagrożony.

 169/1536 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany


treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Dwupokojowe 511-642-709

Poszukuję do wynajęcia
 Witam, jestem mama czteroletniego chłopca. Szukamy pilnie pokoju do wynajęcia w możliwie niskiej cenie, Warszawa i okolice. Prosze o kontakt. Pozdrawiam

Zdrowie i Uroda
 Zapraszamy do Pracowni Psychologicznej na Bielanach na PSYCHOTECHNIKĘ. Zapraszamy: kierowców zawodowych (wszystkich kategorii), osoby prowadzące pojazd służbowo (kat. B), kierowców po zatrzymaniu prawa jazdy, kierowców robiących uprawnienia do Licencji Sportu Samochodowego Polskiego Związku Motorowego, kandydatów na instruktorów i instruktorów oraz kandydatów na egzaminatorów i egzaminatorów nauki jazdy, * kierowców pojazdów uprzywilejowanych, * motorniczych pojazdów szynowych, osoby, których praca wymaga pełnej sprawności psychoruchowej: operatorów wózków widłowych, akumulatorowych, paletowych, suwnic, operatorów maszyn drogowych i sprzętu budowlanego. osoby pracujące na wysokości pow. 3 m. Zapisy, tel. 663 603 023, 663 603 043 ul. Marymoncka 105, lok. 26, 01-813 Warszawa, Bielany, psycholog-empatia.pl

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Firma Archeion oferuje Państwu wynajem sal zlokalizowanych w ścisłym centrum Warszawy. Gwarantujemy miłą obsługę, szeroki wybór sal oraz niskie ceny. Ceny wynajmu sal rozpoczynają się już od 39 zł netto za godzinę najmu! W naszej ofercie znajdą Państwo sale różnej wielkości; rozpoczynając od małych - idealnych na spotkania biznesowe, coachingowe czy kameralne warsztaty - po sale średniej wielkości, które sprawdzą się na szkolenia, konferencje czy imprezy większego formatu. Standardowe wyposażenie sal: - ekran projekcyjny, - rzutnik multimedialny - flipchart W ramach dodatkowego wyposażenia oferujemy nagłośnienie, tablice suchościeralne czy też rzutniki pisma. W trakcie szkoleń oferujemy obsługę cateringową w formie przerwy/serwisu kawowego oraz obiadu, których to ofertę mogą Państwo dowolnie rozszerzać. Pełną ofertę mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://warszawa.wynajemsal.com ZAPRASZAMY! Email: warszawa@wynajemsal.com Telefon stacjonarny: (22) 535 34 37


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.