REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# slawek

25.02.2015 09:41

haha nie trzeba byc kapitanem sowa by domyslec sie ze plot okradli ci co go budowali, a policja czeka az zglosi sie zlodziej zenada po uj caly monitoring?

# zaciszak

25.02.2015 12:58

Niestety to nie jedyne zdarzenie. W Markach (po sąsiedzku) ukradli mi 27 przęseł z trzema furtkami. Bramy nie ruszyli bo za ciężka.... Wszyscy również mamy wrażenie że to było na zamówienie. Teraz założyłem permanentny monitoring i oświetlenie. Mam nadzieję że to pomoże.

# ktosiek

25.02.2015 13:16

Policji bialoleckiej na kobialce wogole nie widac, pewnie za daleko maja, zreszta i tak nic nie robia lenie. Jezdza tym niebieskim fiacikiem i lapia kierowcow bo przez telefon gadaja albo pasow nie zapna zamiast za konkretnymi sprawami jezdzic.

REKLAMA

# qwerty

25.02.2015 14:18

Białołęka - I wszystko jasne

# "xXx"

25.02.2015 16:54

a ja się nie zgodzę, ponieważ policja często gęsto po sąsiedzku z drugiej strony ulicy stoi na niebieskich światłach, które odbijają się na mojej ścianie w mieszkaniu. Akurat tego dnia ich nie było, a dzień wcześniej miałam gości do 2 w nocy. to złodziej pilnuje właściciela a nie właściciel złodzieja...

# bolo

28.02.2015 18:22

Może ogrodzenie było poprostu dobrze ubezpieczone od kradzieży;)

REKLAMA

# ...

01.03.2015 19:55

Może z kimś się nie rozliczyli?

# RaV

19.03.2015 20:23

Napiszcie coś więcej, kiedy to było, dzień i godzinę, może ktoś coś widział. Ciekawe czy właściciel był w domu podczas kradzieży.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy