REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# kkkk

13.06.2017 15:50

Już teraz to miejsce straszy korkami, kierowcy stają na środku ronda Daszyńskiego, nie udaje im się zjechać i blokują autobusy (zdarza mi się jechać miedzy rondami kolo 15 minut - 1 kilometr). Tak jest codziennie, cała ulica stoi. Próby zwężenia skończą się protestami. Wola, Bemowo, Żoliboż - wszyscy prują temtędy do centrum lub Mordoru. Po prostu trzeba zniechęcać do jazdy autem, bo inaczej nic nie pomoże, choćby zrobili po 8 pasów.

# erka

14.06.2017 14:54

PO CO TU PISAĆ SKORO I TAK NIKT TEGO NIE CZYTA? Wybudują nowe wieżowce, jak słupy, wieże Babel z jakimiś mini placykami dla tubylców i korpoludków powklejanych w szkło gdy wieje a zapalić się chce. Gdzie tu miasto, gdzie tu ulica z domami, z normalna pierzeją domów zbudowanych w jakichś ludzkich wymiarach? Nie ma. Będą Towery, będzie jakieś mega - targowisko srebrne, bez okien, które dorówna Arkadii i Złotym Tarasom i tabun tirów i dostawczaków co rano, by zwieźć towar! To nie będzie ulica do życia, do przejażczki na rowerze. To będzie nowa wersja Mordoru , trochę lepiej skomunikowana (jak się dobuduje brakujące, wschodnie wyjścia z metra) z resztą miasta.

# ciekawa

27.09.2017 09:45

A ja mam genialną propozycję. Czy developerzy, którzy budują tyle na Woli nie mogą się zebrać i odnowić ratusz. Tyle lat nie było remontu. Elewacja jest bardzo brudna. Przecież jest wizytówką dzielnicy. Wszyscy mieszkańcy na Woli muszą urząd odwiedzić - dowody osobiste, prawa jazdy, dowody rejestracyjne.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024