REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# mieszk_aniec

13.12.2013 23:41

brawo IMB, brawo kupcy! tylko pamiętajmy, że są to na razie tylko obietnice burmistrza...

# Alicja

13.12.2013 23:46

Inicjatywa Mieszkańców Białołęki po prostu bardzo dobrze zorganizowała całą akcję, włączyła w to setki mieszkańców i w pewien sposób wymusiła to na władzach.

# xxx

13.12.2013 23:47

takich lokalnych oddolnych inicjatyw powinno być jak najwięcej

REKLAMA

# bzdura

14.12.2013 06:04

Wszystkie autobusy jadące w kierunku Nowodworów powinny zatrzymywać się przy Bazarku Poraje- Powinien być również przystanek tramwajowy a więc proszę zmiwnić trasę tramwajową.

# tak

14.12.2013 06:05

Wszystkie autobusy jadące w kierunku Nowodworów powinny zatrzymywać się przy Bazarku Poraje- Powinien być również przystanek tramwajowy a więc proszę zmiwnić trasę tramwajową.

# mieszkanka

14.12.2013 10:29

Panie Burmistrzu trzymam za słowo. Mam nadzieję że nie są to tylko przedwyborcze obietnice

REKLAMA

# Tuitam

14.12.2013 10:47

Bazarek powinien byc sprywatyzowany a kupcy sami powinni wszystko finansowac. Finansowanie z budzetu prywatnych intetesow kupcow to przegiecie i nieuczciwa konkurencja np. Wobec bazarku na cmielowskiej i okolicznych sklepow. Burmistrz nie powinoen angazowac sie w populistyczne akcje imb

# łowca

14.12.2013 15:20

Zburzyć zaorać i postawić jakiś blok na tym miejscu. ja i tak jeżdże na bródno bo taniej i większy wybór

# Tomek

14.12.2013 16:18

Trzeba być sprytnym, aby nie dać się oszukać na tym bazarku. Mnie już dwa razy sprzedawcy owoców chcieli naciąć. Moim zdaniem powinni zamknąć te budy z nieuczciwymi sprzedawcami

REKLAMA

# 123

15.12.2013 16:40

Silne te stowarzyszenie IMB. Widac ze duzo moze zdzialac, moze i mi pomoze?

# Kupiec

15.12.2013 16:58

Brawo Inicjatywa Mieszkanców Białołęki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# buaha ha ha

15.12.2013 19:08

Admin ma niezly ubaw widzac jak wszystkie pochwaly tej niezwyklej sily imb sa z jednego ip

REKLAMA

# Ubaw

15.12.2013 20:57

Skompromitowało się zupełnie IMB. Sokołowski po cichu dogadał się burmistrzem i nie chce mieć nic wspólnego z IMB. W urzędzie Basiński ma teraz przechlapane. Wcześniej obiecywano mu cuda. Przedstawiciele IMB nawet nie zostali zaproszeni na spotkanie na którym ustalono zasady remontu targowiska w przyszłym roku. Idą wybory i takich takich akcyjek można się spodziewać więcej

# Matka z Gdańska

16.12.2013 01:09

A mi się wydaje że IMB to grupa nie zadowolonych mieszkańców do których zresztą też należę, Wbili klin w siedlisko żmij i słusznie bo trzech burmistrzów w ciągu jednej kadencji to gruba przesada z czego 1 otrzymał 60 000 odprawy.

# Andy

16.12.2013 12:01

Zachęcamy do współpracy :)
http://www.bialoleka.inicjatywa.waw.pl
IMB

REKLAMA

# Drogo!!!

16.12.2013 12:50

A kiedy szanowni kupcy zrobia nam obnizke cen. To nadal jeden z drozszych bazarkow w Warszawie!!!

# demarque

16.12.2013 14:39

"Z drugiej strony usłyszałem wstępnie, że być może uda się zwiększyć liczbę autobusów, które zatrzymywałyby się przy targowisku"
Ciekawe...komu ZTM zabierze linie bo nie sądzę by specjalnie dla bazarku utworzyli coś nowego...tej sprawy trzeba mocno pilnować, bo Tarchomin jak rzadko który rejon Warszawy został zdziesiątkowany w dziedzinie komunikacji miejskiej

# Roman

23.06.2014 12:36

Ciekawe informacje - tutaj macie dodatkowe http://swiadectwo.waw.pl/

REKLAMA

# niania

23.06.2014 13:44

mieszkam na Nowodworach i na bazar jeżdżę na Wawrzyszew - o wiele taniej, większy wybór -

# matt

23.09.2014 15:19

jedyne co tam urzęduje to szczury.. i wieczorem i w ciągu dnia

# Alka

23.09.2014 15:32

Ten bazarek jest potrzebny. Alternatywa dla lidlów i biedronek. Robię tam zakupy regularnie. Można tu zakupić jabłka malinówki i pyszny ser koryciński. Nawet jest budka eko :) Jeden cham co prawda sprzedał mi zgniłą włoszczyznę, ale zawsze znajdzie się jakas śliwka robaczywka ;) Moim marzeniem jest aby ten bazarek nieco odżył i był chociaż trochę podobny do tego spod Hali Mirowskiej. Niestety jest za mały, to i konkurencji między handlowcami nie ma ;) Przydałaby się w końcu porządna modernizacja tego miejsca.

REKLAMA

# gotfael

27.10.2014 10:53

Jak IMB wykorzystało kupców do zbicia kapitału politycznego. Załatwiło kupcom obietnice burmistrza. Od dawna wiadomo, że jedyny radny IMB żyje jak pącze w maśle korzystając z koalicji z PO. Na bazarku aż do teraz praktycznie nic się nie działo, ale idą wybory, więc rozpoczęły się "jakieś prace", które niebawe trzeba będzie przerwać, bo przyjdzie zima. Budżet na ten rok będzie można zamknąć, a po wyborach, kto by się tam kupcami. I oby do następnych wyborów!
Szkoda, że IMB po społu z burmistrzem nie wpadli na to, co zrobić, żeby bazarek zaczęło odwiedzać więcej klientów i jak pobudzić rozwój Starego Tarchomina?
Jestem ciekaw tylko, ile kupcy bulą miastu za możliwość handlowania w tej ruderze?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024