REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Szkolenie otwarte z pierwszej pomocy u dzieci

 domrozwojumaluch

17.09.2014 13:23

Chciałam serdecznie Państwa zaprosić na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej u dzieci i dorosłych. Serdecznie polecam wzięcie udziału w tym szkoleniu, ponieważ wiem, zarówno jako osoba pracująca z dziećmi, ale również jako mama jaki lęk powoduje w nas myśl, że nasze dziecko się zakrztusi, oparzy lub przestanie oddychać a my będziemy bezradni. Sama brałam już udział w tym szkoleniu (tak jak i cały personel DRM) i wiem że po nim poczułam się pewniejsza i spokojniejsza.
Kilka informacji logistycznych:
KIEDY: 04 października 2014 roku
O KTÓREJ: 09:00 - 15:00
GDZIE: Dom Rozwoju Malucha Promyczek przy ul. Białołęckiej 259
KOSZT: 70 zł od osoby, w przypadku większej ilości osób z jednej rodziny 50 zł od osoby
ZAPISY: W DRM do 26 września 2014 rok (również mailowo: kontakt@domrozwojumalucha.pl)
Szkolenie przeprowadza firma Noel-Med. Zgodnie z wytycznymi Polskiej Rady Resustytacji.
Szkolenie potwierdzone certyfikatem
W szkoleniu udział mogą wziąć osoby nie związane z DRM ;)
Przy okazji będzie można zwiedzić Dom Rozwoju Malucha Promyczek
Osobiście polecam i zapraszam,
Ania Korzeniewska

# Kadejalda

25.07.2019 10:40

A ja zastanawiam się nad tym, by wybrać się do http://drivingacademy.pl/ . Podobno tam również mają szkolenia z pierwszej pomocy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024