REKLAMA
REKLAMA

rehabilitacja

19.07.2014 18:33 #KarolinaJ
Może mi ktoś polecić jakiegoś dobrego fizjoterapeutę? Jestem po operacji kolana i potrzebuję kogoś, kto pomoże mi wrócić do pełnej sprawności. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie namiary.
23.07.2014 12:42 mar_lena31
Witam, ja rok temu miałam altroskopie kolana. Rehabilitowałam się państwowo, ale rehabilitacja była za rzadko, bo ciężko się było dostać,poza tym poprawa była niewielka. Ale znalazłam w internecie Fizjoklinikę i tam trafiłam do Pani Doroty i powiem szczerze, że po kilku wizytach czułam się już znacznie lepiej i sprawność wróciła. Jak na Warszawskie stawki nie są drodzy i panuje tam fajna rodzinna atmosfeta. POLECAM!!!
27.08.2014 19:11 #KarolinaJ
Dziękuję mar_lena31 ! Pani Dorota naprawdę zna się na rzeczy:)
02.09.2014 15:15 #anko_27
Taak, ja też trafiłam do Pani Doroty po artroskopii kolana i bardzo się z tego powodu cieszę. Bardzo szybko wróciłam do pełnej sprawności fizycznej. Pani Dorota to doskonała fizjoterapeutka i super kobieta. Za każdym razem wita pacjenta z uśmniechem na twarzy co tworzy miła i rodzinną atmosfere podczas terapi :) Polecam Fizjoklinike!
29.09.2014 12:03 #michal
Jeszcze jedno dobre miejsce w Wawie - forus.co Bardzo dobrze przygotowane miejsce pod dzieci, a przede wszystkim skuteczna rehabilitacja. W naszym przypadku efekty były na prawdę super, bo może jeszcze nie wszystko wygląda idealnie, ale postęp jest ogromny. Córka jest po poważnym wypadku - powoli wraca na nogi.
23.04.2015 11:02 #kserus
Ile musi kosztować solidny http://forus.co/? Tak aby jego praca dawała efekty? Bo na NFZ daliśmy już sobie spokój... Nie te terminy, nie to wyposażenie. Kojarzycie coś?
08.06.2015 11:22 zuzia.gola
Akurat nie znam jakiegoś dobrego, ale jak by była potrzeba sprzętu jakiegoś medycznego do ćwiczeń lub produktu medycznego do zaopatrzenia to wszystko takie znajdziesz na: sklep juventas Z tego co zauważyłam to wszystko tam jest.
03.08.2015 16:08 #rennie
w kwestii sprzętu do rehabilitacji to ja mogę polecić sprawdzoną firmę: Enpol
27.10.2015 16:09 #Mallea
W Centrum Medyczne Marki jest bardzo fajna pracownia rehabilitacji. Tu masz szybki kontakt: (22) 674 15 53
13.05.2016 18:10 klara28
a czy ktoś słyszał na temat rehabilitacji dzieci metodą Bobah?
16.05.2016 19:35 #Anka_M
najlepiej jakbyś szukała kogoś prywatnie bo wtedy jednak dużo szybciej wraca sprawność no i lepiej sie starają tacy rehabilitanci. ja po złamaniu kostki bardzo długo wracałam do zdrowia, pomagał mi dr Więcek - świetny ortopeda z Krakowa. aż nei chce myśleć co by było gdyby nie on i gdybym trafiła na jakiegoś innego "specjalistę". odpowiednie podejście pomogło i teraz bez problemu chodzę
19.05.2016 12:21 mariaKuc
Korzystałam z usług kilku fizykoterapeutów z Centrum Medycznego CMP, byłam bardzo zadowolona z zabiegów, z resztą nadal jestem bo efekty fizykoterapii są dla mnie namacalne. To są bardzo mili, pozytywnie nastawieni do pacjenta ludzie. Pani Martyna, z którą widziałam się najczęściej to prawdziwa pasjonatka pracy z ludźmi. Opowiadała mi, że kurs fizjoterapia dal jej dużą wiedzę merytoryczną, ale też praktyczną, doświadczenie zaś zdobywa się z czasem. Polecam!
25.05.2016 15:10 #majak12
Bardzo dobre opinie słyszałam na temat warszawskiego gabinetu rehabilitacyjnego Kręgosłupek. Syn mojej znajomej korzysta tam z zajęć terapeutycznych i lekarz ostatnio potwierdził efekty rehabilitacji. Może tam spróbuj, bo to renomowany ośrodek, który pomógł już wielu dzieciakom!
06.12.2016 12:46 MisiaKasia
Dobrzy specjaliści są w http://rehapro.com.pl Serdecznie ich polecam, bo bardzo mi kiedyś pomogli a miałam poważny problem ze stawami
18.12.2016 21:49 wisenka6
Polecam usługi Medicar Home Care w zakresie rehabilitacji. Fizjoterapeuci dojeżdżają do pacjenta do domu w dogodnych dla niego godzinach, mnie przynajmniej dużo lepiej ćwiczyło się w domu, nie mówiąc już o braku konieczności dojazdu (po urazach dla każdego stanowi to trudność w mniejszym bądź większym stopniu). Kontakt do nich dostałam od szefowej, opiekunka od nich zajmuje się jej mamą i dodatkowo odwiedza ją rehabilitant.
30.12.2016 20:32 #Krzyt
Natomiast j amogę podać adres gdzie rehabilitują i opiekują się osobami straszymi. Moja babcia tam była, bardzo zadowolona zresztą, uzyskała dużo pomocy http://www.duomed.com.pl/ ogólnie jest świadczona opieka świadczona dla osób starszych i niepełnosprawnych przez całą dobę
17.01.2017 23:34 #malaga6
W tym miejscu http://novaclinic.pl warto sprawdzić ofertę. Mają bowiem ciekawe i przede wszystkim innowacyjne rozwiązania. Na stronie znajduje się również wiele poradników, w których jest spora dawka wiedzy. Znajduje się tam wiele cennych informacji.
19.01.2017 14:55 Jaska
Dobry gabinet rehabilitacji to połowa klucza do sukcesu osiągnięcia pełnej sprawności. Sama coś o tym wiem. Gdybym nie trafiła na dobrych specjalistów to nie wiem co by ze mną było.
19.01.2017 21:27 #adamkrzynski
Ja znam swietnych fachowcow w Murzasichle w hotelu Kopieniec (www.kopieniec.pl). Brzmi nietypowo, ale maja chyba jedno z lepszych zapleczy tego typu jakie widzialem i fizjoterapeutow tez maja dobrych (jezeli dobrze pamietam to jeden pan byl fizjoterapeuta kadry skoczkow za czasow Malysza). Bylem tam,bo sam mam spore problemy ze zdrowiem i mysle, ze warto sie zapoznac z ich oferta i tam wybrac. Dodatkowym plusem jest fakt ze jest tam pieknie i mozna swietnie wypoczac :)
20.01.2017 10:39 #Lena22
W takiej sytuacji rehabilitacja jest bardzo ważna.
24.02.2017 11:24 monika85
Dołączę do tej rozmowy, bo też szukam sprawdzonego ośrodka, bądź rehabilitanta. Od kilku lat mam problemy z kręgosłupem, dlatego postanowiłam, że najwyższa pora coś z tym zrobić. Jak na razie próbuję szukać pomocy w internecie. Natknęłam się między innymi na informacje o Centrum Medyczno Rehabilitacyjnym R Medica http://rmedica.pl/. Z tego co czytałam to centrum znajduje się na ul. Nowoursynowskiej w Warszawie, może ktoś z Was korzystał z ich usług? Jeśli tak, proszę o kontakt.
wpis modyfikowany 1 raz, 24.02.2017 11:25 
27.02.2017 14:30 #joaśka
ja szczerze powiedziawszy poszłam troche na własną rękę i po urazie uda (zerwany mięsień) oraz połamana kość udowa.. i wylądowałam w Paradizzo na konsultacji z fizjoterapeutą i jestem już po 6 masażach i jestem bardzo zadowolona. Mięśnie zaczynają funkcjonować takjak powinny i na dodatek wielkość moich ud sie wyrowanała (po gipsie ta noga była o połowe niejsza od drugiej) wiec może to też jest jakiś sposób dla Ciebie
28.02.2017 18:53 #koczek
no to miałaś szczęście @Joaśka, ja źle trafiłam na masażystę, ale w tamtym salonie tez nie było konsultacji takich, więc to może tu leży największy problem.. chociaż uważam, że masażysta też powinien widzieć co robi ;) Może zmienię salon na ten o którym mówisz, poczytam jeszcze o nich w sieci
12.04.2017 22:12 #karol445
Zostawiam Ci kontakt telefoniczny do mojego masażysty w Warszawie 503 915 768. Pytaj o Dominika Dragana. Pierwszy raz skontaktowałem się z tym masażystą przed startem w półmaratonie. Wcześniej niestety trochę sobie naciągnąłem nogi i nie wiedziałem, czy w ogóle wyruszę w trasę. Skonsultowałem się z panem Dominikiem, przyjechał, zdiagnozował mnie i zapewnił, że po masażu wrócę do formy i na pewno uda mi się ukończyć trasę. No i faktycznie ze względu na zamówienie masażu nogi przestały mnie boleć akurat na dzień przed półmaratonem. Do tej pory wspieram się masażami, głównie w zakresie odnowy biologicznej.
01.06.2017 21:36 #monika_ws
Świetnych specjalistów można znaleźć w Krakowie, przy ul. Piwnej 22 (w gabinecie należącym do grupy G&R). Sama korzystałam z ich usług w podobnych okolicznościach, spisali się naprawdę dobrze.
06.06.2017 15:07 #Nela88
Ważna jest także szybka rehabilitacja niemowląt. Takie małe dziecko bardzo szybko rośnie więc im szybciej odkryjemy, że coś jest nie tak, tym większa szansa, że uda nam się uratować sytuację.
09.06.2017 11:36 #aghata
Na NFZ niestety trochę trzeba na rehabilitację poczekać a sam proces od momentu skierowania na badania do pierwszego zabiegu to praktycznie pół roku. Trudno było mi wytrzymać z takim bólem i zapisałam się na zabiegi magnetoterapii w Natural Medical, bardzo mi one pomogły, już po kilku pierwszych zabiegach przestałam odczuwać ból i mogłam normalnie chodzić, a wcześniej odpoczywałam co kilkadziesiąt metrów
12.07.2017 15:28 #Balczynski
Na NFZ to słaba ta rehabilitacja jest ;/ Lepiej iść już prywatnie, jak można. W https://www.terapiaimpuls.pl/ wiem, że ludzie sobie chwalą. Myślę, że i do domu byliby w stanie podjechać i tam rehabilitować.
13.07.2017 07:04 goliat
Warto też doczytać trochę na temat kontuzji. Bardzo ważne jest aby dobrać odpowiednie leczenie oraz ćwiczenia. Wiele fajnych informacji na ten temat znalazłem na blogu Rehabilitacja88. Cennej wiedzy nigdy za wiele i można sobie pomóc.
23.07.2017 13:53 OnaOna
Po założeniu endoprotezy stawu biodrowego miałam rehabilitację w domu z medikar home care. Rehabilitant przyjeżdżał do mnie w ustalonych wcześniej godzinach a ja nie musiałam się o nic martwić ponieważ za każdym razem kiedy przyjeżdżał pozostawiał mi konkretne wskazówki jak zadbać o siebie oraz jak samej mam ćwiczyć aby jak najprędzej wrócić do zdrowia.
07.08.2017 20:09 #ewelina33
Jeśli chodzi o rehabilitację to na pewno w okolicach Warszawy moge polecić Wam to doskonałe miejsce.
Jesli chodzi o mnie to są według mnie najlepsi http://www.naszaklinika.com.pl/oferta
05.09.2017 15:25 Lucjana
Ja polecam wyjechać z http://wojnar.pl/turnusy-rehabilitacyjne na turnus rehabilitacyjny do Zakopanego. Prowadzi tam się wypoczynek połączony z aktywną rehabilitacją. Nie tylko jest to dobre na wyleczenie jakiś urazów, ale pozwala też odpocząć od zgiełku Warszawy. Ćwiczenia są dobierane indywidualnie, ale na turnusie są obecne inne osoby, z którymi można bardzo miło spędzić czas wolny. Ma się tam też czas wolny dla siebie. Wtedy można wyjść w góry czy na miasto i chłonąć tą atmosferę Zakopanego
05.09.2017 15:28 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,
11.09.2017 18:54 #KatarzynaNiesior
Do mojego taty rehabilitant przyjeżdża codziennie do domu z Medikar Home Care. Tata nie ma możliwości sam dojeżdżać (jest po wypadku i leży w łóżku). Pan przyjeżdża zawsze punktualnie i ćwiczy z tatą. Są postępy, więc jestem naprawdę zadowolona.
11.09.2017 19:33 #olaf443
Ciekawe opcje daliście dotyczące rehabilitacji, osobiście kiedyś korzystałem z nich !
neurolog bydgoszcz
12.09.2017 08:46 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... .. . .

157/2523 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości zamienię
 Czteropokojowe własn. 72m2, Korotyńskiego przy parku, na mniejsze lub sprzedam 600tys, 501 29 50 19

Komputery
 A A Tani Serwis Komputerowy Dojazd 0 zł 504-617-837

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Tel. 505-406-361 e-mail: albert.plich@wp.pl

Nieruchomości
 Kupię działkę rekreacyjną Kontakt 517502274

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie