REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Jancio

30.05.2013 08:52

Bielany i ich radni. Ciągle te same twarze ,niektórzy z funkcji radnego zrobili sobie zajęcie zarobkowe - zawód. Siedzą na tych stołkach po kilkanaście lat i nic nie robią dla naszej dzielnicy .Trzeba wpuścić młodych przewietrzyć dać im szanse. Teraz Bielany to zielona sypialnia i tylko sypialnia .Po wszystkie atrakcje trzeba jechać np na Bemowo .Wszystkiego brak : kin ,kręgielni ,skate parków ,centrum handlowego. Pływalnie jakie pobudowano to obiekty tylko wyczynowe brak zjeżdżalni a można było pomyśleć o dzieciach. Jedyna rzecz o jakiej wiem to że przybyła to Mediateka ale to też zawdzięczamy uporowi młodych polityków. Dlatego w głosowaniu samorządowym oddam głos na każdego młodego człowieka.

# sandacz

01.06.2013 11:01

Potrafią być aktywni i agresywni jeśli chodzi o obronę "swoich". Przerabiałem.

# Siedzący w temacie

02.06.2013 18:25

Interpelacji jest stosunkowo niewiele, gdyż Bielany są jedną z najlepiej zarządzanych dzielnic Warszawy. Ot, i cała tajemnica.

REKLAMA

# Jancio

03.06.2013 17:31

A i zapomniałem nawet internetu bezpłatnego na terenie dzielnicy nie potrafią te ciamajdy zorganizować .

# Modem 66

03.06.2013 18:37

#Jancio napisał(a) 03.06.2013 17:31
A i zapomniałem nawet internetu bezpłatnego na terenie dzielnicy nie potrafią te ciamajdy zorganizować .

Łatwo krytykować, zupełnie nie znając realiów. Brak wolnej częstotliwości to jedyny powód. Dotarło?

# Jancio

03.06.2013 20:44

Na Bemowie mają już kilkanaście lat darmowy internet i jakoś można było. Tylko mi nie pisz żebym się tam przeprowadził bo tu są moje korzenie.

REKLAMA

# RADNY

05.06.2013 11:47

PODANE DANE SĄ NIEPRAWDZIWE
PROCES ALEBO SPROSTOWANIE

# Modem 66

05.06.2013 19:11

#Jancio napisał(a) 03.06.2013 20:44
Na Bemowie mają już kilkanaście lat darmowy internet i jakoś można było. Tylko mi nie pisz żebym się tam przeprowadził bo tu są moje korzenie.

Widać, że kompletnie nie znasz realiów. 1. Projekt BemowoNET działa od kilku, a nie kilkunastu lat. 2. Należy zainwestować we własny sprzęt, żeby z niego korzystać. 3. To był układ barterowy pomiędzy ówczesnymi władzami dzielnicy Bemowo, a wojskiem (lotnisko Babice, j.w. WAT, etc.), które oddało "kawałek" częstotliwości. Podrąż temat, a przekonasz się, że nie ma nic za darmo. Ps. Proszę, nie sugeruj mi co mam lub nie mam czynić, to jest już nie na temat. Skoro jesteś Bielańczykiem, bądź nim nadal.

# eRDe

06.06.2013 16:45

#Siedzący w temacie napisał(a) 02.06.2013 18:25
Interpelacji jest stosunkowo niewiele, gdyż Bielany są jedną z najlepiej zarządzanych dzielnic Warszawy. Ot, i cała tajemnica.

Żartujesz oczywiście?
Akurat mam dużo do czynienia z bielańskimi włodarzami i o dobre zarządzanie dzielnicą trudno ich posądzać, chociaż faktycznie są dzielnice zarządzane gorzej. Tylko czy to jest pocieszenie?

REKLAMA

# Też Bielańczyk

06.06.2013 17:53

Należy rozróżnić pojęcia: Rada Dzielnicy oraz Zarząd Dzielnicy (Burmistrz i z-cy). Co zrobiono? Nie musisz już latać po 14! wydziałach rozsianych na Bielanach, gdyż od kilku lat jest ratusz. Dorzucam: "Mediateka", "Orliki", remonty szkół i przedszkoli, naprawdę porządną komunikację: autobusy, tramwaje i metro (4 stacje!) etc, etc. To nie jest tak jak sugerujesz, że "oni" nie chcą... Wręcz przeciwnie, tylko tak jest skonstruowana ustawa o samorządzie terytorialnym i status m.st. Warszawy, że.., dzielnice nie mają autonomii finansowej. I tu jest pies pogrzebany. Każdą decyzję musi "klepnąć" miasto czyli Plac Bankowy czyli HGW. Inaczej, dawno by była druga "nitka" Wólczyńskiej czy oddane na czas drugie pasmo Kasprowicza. Takie są fakty. Pozdrawiam miłego adwersarza.

# Bielańczyk

06.06.2013 17:54

Należy rozróżnić pojęcia: Rada Dzielnicy oraz Zarząd Dzielnicy (Burmistrz i z-cy). Co zrobiono? Nie musisz już latać po 14! wydziałach rozsianych na Bielanach, gdyż od kilku lat jest ratusz. Dorzucam: "Mediateka", "Orliki", remonty szkół i przedszkoli, naprawdę porządną komunikację: autobusy, tramwaje i metro (4 stacje!) etc, etc. To nie jest tak jak sugerujesz, że "oni" nie chcą... Wręcz przeciwnie, tylko tak jest skonstruowana ustawa o samorządzie terytorialnym i status m.st. Warszawy, że.., dzielnice nie mają autonomii finansowej. I tu jest pies pogrzebany. Każdą decyzję musi "klepnąć" miasto czyli Plac Bankowy czyli HGW. Inaczej, dawno by była druga "nitka" Wólczyńskiej czy oddane na czas drugie pasmo Kasprowicza. Takie są fakty. Pozdrawiam miłego adwersarza.

# chrupek

15.02.2018 22:04

Nie wszystko złoto co się świeci.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe