REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Normalny park

11.07.2018 12:13

Mam prosbe do pana Basińskiego i jego kolegów z IMB bo nie zrozumieli chyba. Dajcie sobie spokój z pseudo parkiem wodnym, zrobcie tam normalny park i co najwazniejsze przestancie blokowac projekty z budzetu!! Gdyby nie wasze głupie zagrywki polityczne w przyszłym roku by mógł być już kawałek parku

# XXX

11.07.2018 12:45

Jaki Park? Na tak małej powierzchni ?:) Skwer, to tak. Przestańcie się wygłupiać z tym przesadnym nazewnictwem, bo powstaje pytanie, jakie kompleksy leczycie. Dotyczy to jednych i drugich

# Seba

12.07.2018 12:38

A czyja jest działka??? bo chyba tam przed wojenna Właścicielka była Kisiel-Kiślańska. A potem część sprzedała. I tam jest przedwojenna droga - która prowadzi prosto pod teren Kościelny - też nie jest sprawa własności wyjaśniona. Każdy się boi bo to Kościół... a warto byto wyjaśnić
ZANIM ZACZNIE SIĘ PROJEKTOWAĆ PARK sprawdzić czyja jest działka.

REKLAMA

# Mieszkańcy

12.07.2018 17:22

Mamy jako mieszkańcy Tarchomina prośbę do obu opcji politycznych szalejacych w Ratuszu. Odejdzcie. Wy się klocicie o stołki a my nie mamy gdzie wyjść na spacer z dzieckiem. Nie mamy nawet najzwyklejszego chodnika wzdłuż Swiatowida na wysokości Carrefoura. Na co idą nasze podatki?

# XXX

13.07.2018 08:01

#Mieszkańcy napisał(a) 12.07.2018 17:22
Mamy jako mieszkańcy Tarchomina prośbę do obu opcji politycznych szalejacych w Ratuszu. Odejdzcie. Wy się klocicie o stołki a my nie mamy gdzie wyjść na spacer z dzieckiem. Nie mamy nawet najzwyklejszego chodnika wzdłuż Swiatowida na wysokości Carrefoura. Na co idą nasze podatki?
A ja mam prośbę, by być sprawiedliwym. Od 12 lat rządzi tu PO. Odpowiada za wszystko co dobre i złe się wydarzyło. Nie ma co tym obarczac innych opcji.

# xxx

13.07.2018 12:45

#XXX napisał(a) 13.07.2018 08:01
A ja mam prośbę, by być sprawiedliwym. Od 12 lat rządzi tu PO. Odpowiada za wszystko co dobre i złe się wydarzyło. Nie ma co tym obarczac innych opcji.

Obecnie większość w zarządzie dzielnicy ma Inicjatywa Mieszkańców Białołęki. Pani burmistrz z PO jest przegłosowywana

REKLAMA

# Mieszka%u0144cy

13.07.2018 14:27

I znowu to samo. My tu się żalimy że musimy brnąć przez błoto z wózkiem dziecięcym a Pan o sprawiedliwości. Wy po prostu albo nie rozumiecie ludzi albo nie chcecie ich rozumieć.

# XXX

13.07.2018 14:40

#xxx napisał(a) 13.07.2018 12:45
Obecnie większość w zarządzie dzielnicy ma Inicjatywa Mieszkańców Białołęki. Pani burmistrz z PO jest przegłosowywana
To niech się poda do dymisji biedaczysko skoro ją mniejszościowy koalicjant przegłosowuje. Widać jaki pan, taki kram :). I już się nie wygłupiaj. PO rządzi w Białołęce od 12 lat i nie ma co tu mataczyć. To nie kwestia oceny tylko faktów. Dobrze, czy źle, to już inna sprawa. Ocena należy do nas.

# Grazia

14.07.2018 08:27

W ten sposób to ta dzielnica jeszcze długo będzie dziką quasi dzielnicą i najlepszym przykładem jak się nie robi miasta. Miałam przyjemność (?) chwile tam pomieszkac i tak zachodze w głowę kto to miejsce wybiera na swój dom?! Jak jeszcze stare osiedla Porajow, Niegodzicow mają trochę ładu i składu i infrastruktury to po drugiej stronie Światowida to już istna porażka.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break