REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# KsKsKs

19.11.2018 05:28

W niedzielę to się idzie do kościoła a nie na zakupy! Zamiast kupować kolejne pierdoły lepiej byście dali na tacę, na rozwój swojej parafii.

# Monika09

19.11.2018 20:52

Przy okazji prezentów świątecznych, polecam poszukać w galeriach handlowych marki zegarków Jordan Kerr, są bardzo trwałe, jeden model dostałam i od tego czasu sobie regularnie dokupuję :)

# Córka ratownika

20.11.2018 12:20

I na co Ci tyle zegarków? Przecież do sprawdzenia czasu wystarczy jeden?

REKLAMA

# Ciężkie czasy

20.11.2018 21:15

Widocznie szybko się psują i trzeba kupować nowe. Taka antyreklama Jordana Kerra w wykonaniu Moniki. A ja swojego pozłacanego Wostoka będącego prezentem komunijnym nosiłem dwadzieścia pięć lat...

# antypeda

12.01.2019 17:15

#KsKsKs napisał(a) 19.11.2018 05:28
W niedzielę to się idzie do kościoła a nie na zakupy! Zamiast kupować kolejne pierdoły lepiej byście dali na tacę, na rozwój swojej parafii.

przekaz wypowiedzi świadczy o tym iż jesteś z małej mieściny gdzie klecha wami rządził. chcesz to idz daj na tace kiecakowi i co innego też mu możesz dać ja pedofili unikam

# gggg

13.01.2019 17:13

#KsKsKs napisał(a) 19.11.2018 05:28
W niedzielę to się idzie do kościoła a nie na zakupy! Zamiast kupować kolejne pierdoły lepiej byście dali na tacę, na rozwój swojej parafii.

Jak na razie nie ma jeszcze takiego prawa, chociaż niewykluczone, że ktoś wpadnie na taki pomysł. Do kościoła w niedzielę uczęszcza niespełna 50% tych, co się deklarują jako katolicy. Poza tym wystarczy popatrzeć, że nawet teraz, jak nie jest za ciepło spora grupa spędza czas raczej przed kościołem, albo w jego okolicach.
Może jednak zostawmy ludziom wybór, jak chcą spędzać swój wolny czas. A kościół dostaje już tyle kasy z naszych podatków, że wystarczy. Trzymajmy się starej zasady "Grzeczne dziewczynki (kobiety, chłopcy, mężczyźni) idą do nieba a niegrzeczni - tam gdzie chcą :P:)

REKLAMA

# Goja

15.01.2019 17:51

#KsKsKs napisał(a) 19.11.2018 05:28
W niedzielę to się idzie do kościoła a nie na zakupy! Zamiast kupować kolejne pierdoły lepiej byście dali na tacę, na rozwój swojej parafii.
to idz do.kosciola,dawaj Rydzykowi!odwal sie od ludzi ktorzy w ferworze pracy nie zawsze znajda czas na zakupy w innym dniu tygodnia ...

# Jan

19.02.2019 21:16

Gross na Lazurowej jest nieczynny w niedziele... Przecież to jest supermarket.

# akantu

19.02.2019 23:09

#Jan napisał(a) 19.02.2019 21:16
Gross na Lazurowej jest nieczynny w niedziele... Przecież to jest supermarket.

#Jan napisał(a) 19.02.2019 21:16
Gross na Lazurowej jest nieczynny w niedziele... Przecież to jest supermarket.
chyba super bieda

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA