REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Medycyna estetyczna

# Marcelka

11.04.2019 13:02

Tak jak w temacie. Szukam jakiegoś dobrego gabinetu medycyny estetycznej w naszej okolicy lub ogólnie w Warszawie. Do tej pory przed przeprowadzką korzystałam z kliniki aestetica (http://www.aestetica.pl/medycyna-estetyczna), ale widzę, że tutaj nie mają żadnej filii, chyba, że ktoś chce mnie wyprowadzić z błędu? W każdym razie wszelkie polecenia będą mile widziane.

# fRytka

31.01.2020 17:15

Mam dobre doświadczenia z kliniką dr Radzikowskiej (Radzikowska Clinic), zaopiekowano się mną tam wspaniale, gdy przyszłam na konsultację przed zabiegiem. Myślę, że zespół bardzo dobrych lekarzy, którzy potrafią zadbać o kobiecą urodę i kobiece samopoczucie dzięki bogatej ofercie zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii itd.

# katieee

21.04.2020 21:58

Ja korzystam z usług Kliniki Sfera, http://klinikasfera.pl/. Chodzę do dra Migały, który jest doświadczonym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem. Ma wiedzę i umiejętności, efekty zabiegów są naprawdę spektakularne :)

REKLAMA

# Lonka

05.03.2021 07:59

Trafiłam kiedyś do kliniki AME na Ursynowie, mogę śmiało polecić. Ja akurat byłam na rewitalizacji skóry, konkretnie na zabiegu skinboosters. Rewelacja, skóra mocno się ujędrniła. U mnie ćwiczenia i dieta nie wystarczyły, miałam problem z tym, by skóra się ładnie napięła, dlatego cieszę się, że spotkałam w tej klinice panią doktor Olę Szczepańską. Świetne efekty zabiegu i rzetelna konsultacja, wyjątkowe podejście.

# firka

27.03.2021 18:13

Zmarszczki wygładzałam w łódzkiej klinice Dermed w Łodzi, przyjmuje tu dr Dorota Żukowska , godna polecenia

# tori

30.04.2021 16:44

Bezpieczna i kameralna klinika w Warszawie znajduje się na Białołęce - Kaczyńscy Clinic. Zachowują tu wysokie standardy higieny, bezpieczeństwa, mają nowoczesne sprzęty, doświadczenie i wiele serca dla każdego pacjenta. konsultacje są dokładne, wywiad bardzo szczegółowy, a dobór metody działania bardzo przemyślany. Jeśli rozważacie zabiegi estetyczne, to polecam, szczególnie Dr Kaczyńskiego.

REKLAMA

# Sammannta

24.06.2021 10:17

Ja lubię zabiegi medycyny estetycznej, bo dzięki temu można odświeżyć skórę i poprawić jej wygląd :) Byłam niedawno na odmładzaniu laserem frakcyjnym CO2 w salonie Afrodyta, mogę wszystkim polecić, bo warto - niweluje zmarszczki, rozszerzone pory, przebarwienia, blizny itd.

# bv667

09.03.2022 12:24

Ja jestem zadowolona z oferty beautyskin.pl. Świetna klinika w Radomiu, trafiłam z wyszukiwania w sieci, ale jestem bardzo zadowolona z tego jakie zabiegi proponują, można kompleksowo zadbać tam o wygląd skóry, pod tym kątem super.

# Mośka

22.03.2022 22:32

Zapisz się na wizytę do Sclinic na Łukowskiej. Profesjonalna klinika, nie jest za dużą więc indywidualnie traktują swoich pacjentów co jest baaardzo fajne

REKLAMA

# Anna678

03.05.2022 21:26

Ja chodzę od dłuższego czasu do dra Migały, który przyjmuje w Klinice Sfera. Robiłam u niego powiększanie ust, botoks, ale też jesienią zabiegi z dermapenem, które świetnie odżywiły moją skórę :) Generalnie polecam tę klinikę i pana doktora, naprawdę świetna opieka :)

# Kalina39

03.06.2022 10:28

Dr Migała to świetny specjalista :) Ja u niego miałam botoks i też uważam, że zapewnia świetną opiekę - on i pani Ania to duet doskonały, zawsze się czuję bardzo dobrze, gdy zafunduje sobie trochę troski o siebie :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break