REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

masaż sportowy

21.12.2016 11:42 #hanka1
kochani, czy na targówku znajdę jakiś dobry salon masażu z masażem sportowym? czy muszę szuakć gdzieś dalej?
21.12.2016 12:19 #barbarka
to wszystkie zalezy od tego czy chodzi ci o masaz specjalistyczny czy taki ktory tylko z nazwy jest sportowym, bo taki to oferuje 9/10 salonow masazu
22.12.2016 13:34 #hanka1
sportowy sportowy, nie tak zwany "sportowy" + konsultacje z fizjoterapeutą
27.12.2016 16:38 #malyna
no to z tego co widze to jest kilka takich salonów w warszawie, musisz testować ktory najlepszy.. sprawdz na stronie paradizzo czy to, jest to czego szukasz, ja do nich chodzę od jakiegoś czasu na lomi lomi i mi mignelo w ofercie, ze maja masaz sportowy.. odnosnie sportowego to sie nie wypowiem, ale lomi lomi najlepsze w warszawie
27.12.2016 16:40 #hanka1
a ciekawe jak sie to cenowo kształtuje taka konsultacja
REKLAMA
27.12.2016 16:44 #malyna
raczej jest w cenie, z resztą cennik masz na stronie ich
30.12.2016 14:59 #hanka1
sprawdziłam, zapisałam się, dziękuję bardzo za pomoc :) okazuje się, że konsultacja wygląda bardzo poważnie i profesjonalnie... mega!
03.01.2017 14:13 #agrest2
pisz dalej sama ze sobą
15.02.2017 13:51 #paulinałukasiewicz
uwielbiam komentarze ktore nie wnosza nic do dyskusji, sa takie wazne :) i jak? bylas na tym sportowym, bo jestem po urazie kolana i szukam wlasnie jakiejs rehabilitacji po sanatorium poszpitalnym, ktore wykonczylo mnie bardziej niz bym to miala robic na wlasna reke i maz wlasnie mi mowil, ze takie masaze dla sportowcow to mogloby byc rozwiazanie
17.02.2017 13:10 #kosteczka
to i ja podbijam temacik, miałam skręconą kostkę przez to lodowisko które było praktykowe przez jakiś czas na warszawskich chodniczkach i tez szukam, wiec jakbyś hanka1 mogła to daj znać jak to cenowo tam wyglada, bo czasem cennik w necie a realny koszt moga sie znaczaco roznic
16.03.2017 14:30 #hanka1
czeeesc dawno mnie tu nie bylo, ale cennik podany w necie to dokladnie taki jak w rzeczywistosci, takze masaż sportowy mieszany 169 zł / 90 minut http://paradizzo.pl/oferta/
07.02.2018 09:16 #Mikossssss
Jeśli szukacie masażysty w Warszawie, to koniecznie zobaczcie tego https:// lepszytrener.pl/damian-wisniewski/ fizjoterapia/warszawa/trener

Bardziej doświadczonej i profesjonalnej osoby nie znam :)
07.02.2018 22:42 #syf syf
a ja znam, a tego czegoś nie plecam
13.02.2018 14:58 Orfans
W dużej mierze może Ci pomóc własny roller do masażu. Tylko kogoś do pomocy zgarnąć i masz problem z głowy :)
13.02.2018 18:46 #ytorekmanovernight
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
REKLAMA

17/1237 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi motoryzacyjne
 SKUP MOTOCYKLI WARSZAWA MAZOWIECKIE INTERESUJE NAS KAŻDY MOTOCYKL SPRAWNY i NIESPRAWNY BEZWYPADKOWY I POWYPADKOWY DOJAZD DO KLIENTA WARSZAWA i OKOLICE TEL 572-124-555 e-mail 24skup@wp.pl

Sprzedam samochód
 ZAPISZ NUMER TELEFONU! 511-268-711 Właścicielu dzwoniąc do nas oszczędzasz Swój czas i pieniądze, nie musisz jeździć na giełdy i zamieszczać ogłoszeń w portalach i gazetach Poszukuję Właścicieli i Firm posiadających MERCEDESY : Mercedes 190, 124 Mercedes SPRINTER każdy model 208, 210, 212, 213, 216, 308, 310, 312, 313, 316, 408, 410, 412, 413, 416 Mercedes KACZKA każdy model 207, 208, 210, 307, 308, 310, 407, 408, 410 W razie pytań związanych z tą ofertą zapraszam Wszystkich Zainteresowanych do kontaktu telefonicznego, mejlowego lub SMS. Auta w każdym stanie prawnym, wizualnym, technicznym itd Zapewniamy komplet dokumentów do wyrejestrowania pojazdu UMOWA KUPNA-SPRZEDAŻY, GOTÓWKA OD RĘKI Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h tel. 511-268-711

Dam pracę
 Operator Linii Produkcyjnej-Operator Wózka Widłowego Góra Kalwaria ul. Adamowicza 1 Obowiązki: - przygotowanie opakowań i surowców do produkcji - dozowanie surowców - obsługa urządzeń linii produkcyjnej - obsługa wózków jezdniowych Od kandydat,ów oczekujemy: - umiejętności pracy w zespole - komunikatywności - gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym - posiadania uprawnień do obsługi wózków jezdniowych + uprawnienia dotyczące samodzielnej wymiany butli gazowej - doświadczenie w obsłudze wózka widłowego mile widziane Oferujemy: - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - zatrudnienie od zaraz do końca Października - możliwość stałego zatrudnienia dla najlepszych - wynagrodzenie godzinowe 17,50 brutto/h - stałą opiekę koordynatora - pracę po 8 h dziennie od pon do pt - premię do 10% wynagrodzenia miesięcznego - terminowe wynagrodzenie Zapraszamy do przesłania Aplikacji W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie kluzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ..."

Gastronomia
 ***PYSZNE BRUNCHE Z ATRAKCJAMI DLA DZIECI W KLUBIE SOSNOWYM*** Niedzielne brunche stały się już wizytówką naszej Restauracji - co tydzień Szef Kuchni zaskakuje gości nowymi pomysłami na interpretacje tradycyjnych dań, jak również proponuje spotkanie ze smakami znanymi Państwu z domowej kuchni. Połączenie nowoczesności z tradycją sprawia, że jest to bardzo lubiana formuła dla spotkań rodzinnych i towarzyskich. Pyszne potrawy, szeroki wybór zimnych przystawek, soczyste owoce, pyszne ciasta domowe oraz specjalny bufet dla najmłodszych - czekają na Państwa w Restauracji Klub Sosnowy w każdą niedzielę w godzinach 12:00-17:00. Dla pociech wszystkich gości naszej restauracji organizujemy moc bezpłatnych atrakcji dla dzieci. W specjalnej sali - przygotowujemy plac zabaw: dmuchaniec do skakania, basen z piłeczkami i zabawki, pod okiem przemiłych animatorek. Cena 109 zł/os dorosła, 55 dzieci (6-12 lat), 0-6 lat GRATIS tel.: + 48 22 379 31 00 oraz + 48 502 707 711, e-mail: recepcja@klubsosnowy.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.