REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

masaż sportowy

21.12.2016 11:42 #hanka1
kochani, czy na targówku znajdę jakiś dobry salon masażu z masażem sportowym? czy muszę szuakć gdzieś dalej?
21.12.2016 12:19 #barbarka
to wszystkie zalezy od tego czy chodzi ci o masaz specjalistyczny czy taki ktory tylko z nazwy jest sportowym, bo taki to oferuje 9/10 salonow masazu
22.12.2016 13:34 #hanka1
sportowy sportowy, nie tak zwany "sportowy" + konsultacje z fizjoterapeutą
27.12.2016 16:38 #malyna
no to z tego co widze to jest kilka takich salonów w warszawie, musisz testować ktory najlepszy.. sprawdz na stronie paradizzo czy to, jest to czego szukasz, ja do nich chodzę od jakiegoś czasu na lomi lomi i mi mignelo w ofercie, ze maja masaz sportowy.. odnosnie sportowego to sie nie wypowiem, ale lomi lomi najlepsze w warszawie
27.12.2016 16:40 #hanka1
a ciekawe jak sie to cenowo kształtuje taka konsultacja
27.12.2016 16:44 #malyna
raczej jest w cenie, z resztą cennik masz na stronie ich
30.12.2016 14:59 #hanka1
sprawdziłam, zapisałam się, dziękuję bardzo za pomoc :) okazuje się, że konsultacja wygląda bardzo poważnie i profesjonalnie... mega!
03.01.2017 14:13 #agrest2
pisz dalej sama ze sobą
15.02.2017 13:51 #paulinałukasiewicz
uwielbiam komentarze ktore nie wnosza nic do dyskusji, sa takie wazne :) i jak? bylas na tym sportowym, bo jestem po urazie kolana i szukam wlasnie jakiejs rehabilitacji po sanatorium poszpitalnym, ktore wykonczylo mnie bardziej niz bym to miala robic na wlasna reke i maz wlasnie mi mowil, ze takie masaze dla sportowcow to mogloby byc rozwiazanie
17.02.2017 13:10 #kosteczka
to i ja podbijam temacik, miałam skręconą kostkę przez to lodowisko które było praktykowe przez jakiś czas na warszawskich chodniczkach i tez szukam, wiec jakbyś hanka1 mogła to daj znać jak to cenowo tam wyglada, bo czasem cennik w necie a realny koszt moga sie znaczaco roznic
16.03.2017 14:30 #hanka1
czeeesc dawno mnie tu nie bylo, ale cennik podany w necie to dokladnie taki jak w rzeczywistosci, takze masaż sportowy mieszany 169 zł / 90 minut http://paradizzo.pl/oferta/

13/1124 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie