REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# TomaszR

09.02.2016 22:17

Pora się zebrać i pogonić to całe towarzystwo.
Samorządowcy, he he. Parcie macie na władzę, że szkoda patrzeć.
Wyszło, że jesteście za "dobra zmianą". Zapamiętamy to przy wyborach.

# Tomeło

09.02.2016 22:40

Skompromitowany burmistrz Piotr Jaworski odchodzi! Totalny upadek układu deweloperskiego z Białołęki!

# Olek

09.02.2016 22:44

Niepozorny i spokojny Korowaj rozwalił taktycznie Jaworskiego, totalny pogrom...

REKLAMA

# propaganda PO

09.02.2016 22:47

Tekst BARDZo stronniczy napisany przez Jaworskiego z PO! Jak cały ten pseudo portali PO tustolicaPO, mam nadzieję, że zbankrutuje niebawem!

# prawda

09.02.2016 22:49

Co tam wojewoda, co tam ekspertyzy, co tam prawo, Jaworski. Trzeba wywieść go faktycznie na taczce jak za komuny!!! Służę wsparciem!!!

# Dobra zmiana

09.02.2016 23:23

No to Razem dla Białołęki z Mackiewiczem, Olszewską i Cieszkowskim pokazało prawdziwe oblicze. Zapamiętamy współpracę z PiS-em. Zwiali z IMB, podobnie jak Korowaj z PO tylko żeby zrobić dobrą zmianę z PiS-em. Prawdziwi samorządowcy. Radni, którzy kilka miesięcy po wyborach uciekli z ugrupowań z których zostali wybrani oszukali wyborców. Trzeba to jasno powiedziedzieć. Jak takim ludziom można zaufać, że chcą z PiS-em zrobić coś dobrego dla Białołęki.

REKLAMA

# Daro77

09.02.2016 23:26

mogę pożyczyć taczki ;)

# Daro77

09.02.2016 23:31

tu się nie zgodzę co do P. Korowaja. Nie uciekł a odszedł z po jak utwierdził się co ta partia sobą reprezentuje, oszukuje, kradnie itp. a normalną rzeczą jest jak ktoś jest uczciwy, że nie chce brać w tym udziału i odchodzi. Sam by nic nie zrobił niestety. Nie znacie P. Korowaja prywatnie, nie znacie jego idei, Jego przekonań więc proszę nie wypisywać bzdur na Jego temat. Przez ten okres od kiedy jest radnym zrobił więcej niż nie jeden przez kilkanaście lat i to w dodatku uczciwie.

# Dobra zmiana

09.02.2016 23:47

Przecież Korowaj zwiał z PO bo nie dostał miejsca na listach wyborczych do Sejmu. Wszyscy to wiedzą. Podobnie jak wiedzą, że na tym forum od kilku lat ma kilka oddanych osób piszących pod róznymi nickami smutki i głupotki na temat jego wspaniałej osoby. Jak w listopadzie 2014 r. został pod raz drugi radnym z list PO i dzięki PO to wszytsko było OK. To co się dzieje obecnie w tej radzie to jedno szambo, które ma mało wspólnego z samorządem.

REKLAMA

# Poooo

09.02.2016 23:52

A może jutro zabraknie szabel. Może np. nie będzie jednego radnego PiS.Z Gospodarność też z jednego.IMB i Po i co wtedy HiHi

# wstyd

10.02.2016 06:04

PIS z Kaczynskim ,Maciarewiczem systematycznie niszcza rujnują Polske/ to haslo wyborcze PIS - Polska w ruinie/ a teraz poprzez sprzedawczyków zaczynają rujnować Bialoleke. Tacy ludzie pokroju Korowaja dla mnie nie nadaja się nawet na papier toaletowy .Zastanawiam się kto by glosowl do Sejmu na Korowaja pewnie Korowaj i Korowajowa jeżeli taka istnieje.

# Lew II

10.02.2016 08:19

Na stronie dzielnicy nie ma info o dzisiejszej sesji, pewnie radni PO zbojkotują i wcale się nie pojawia.
Kolejna rzecz: znalazł się klucz do sali? :)
kabaret! ;)
Na komisjach nic nie robią poza słownymi przepychankami, sesji nie zwołują - ale wynagrodzenia sobie nie odmówią. Polityka!

REKLAMA

# pmt

10.02.2016 08:26

Hasło "dobra zmiana" powinno brzmieć "dobra, zmiana!"

# lutek

10.02.2016 08:48

no to Jaworski zobaczy jak to fajnie i poczuje to co zrobił swojej dyrektor kultury Wróblewskiej ,poczuje jak się czuja wyrzuceni

# nico-67

10.02.2016 08:56

Ewidentnie artykuł pisany przez samego Burmistrza Piotra Jaworskiego. Cała redakcja Echo Białołęckie to sługusy Burmistrza w sumie niema co się dziwić środki finansowe dostają od skompromitowanego Burmistrza to laurkę muszą mu wystawiać Żenada .
Jestem ciekawy czy dzisiejsza sesja się odbędzie, czy Jaworski jej nie zablokuje ?
Może zrobimy zakłady ;)

REKLAMA

# Spectator

10.02.2016 08:58

Dziwne, ze nikt jeszcze nie zauwazyl z jaka data zostala wydana cytowana opinia prawna:-)

# Lew II

10.02.2016 10:09

zauważono to już w innym wątku, gdzie podano link do tej opinii
#Spectator napisał(a) 10.02.2016 08:58
Dziwne, ze nikt jeszcze nie zauwazyl z jaka data zostala wydana cytowana opinia prawna:-)

# Grubybolo

10.02.2016 10:10

I proszę zabrać ze sobą " Nicniedasięzrobić", patrona łanowych osiedli bez dróg, komunikacji, infrastruktury.

REKLAMA

# na wesoło

10.02.2016 10:23

Data to zwykła omyłka (oszybka) pisarska.
Do tego bym się nie przyczepiał.
O wiele ważniejsze jest to, że NSA już raz wypowiedział się jasno i precyzyjnie w tej sprawie, po drugie zwołanie sesji leży w rękach Pani Majchrzak, a jak widać przewodnicząca nie myśli o jej zwołaniu.
Po trzecie sprawa wierności listom partyjnym jest jak widać bardzo płynna.
Po czwarte dążenie do władzy (tzw. parcie) leży chyba w naturze ludzkiej.
Po piąte mam taką nadzieję (chociaż jest ona matką głupich, ale kocha swoje dzieci i ponoć umiera ostatnia), że w ciągu najbliższych 3 lat zostanie zwołana chociaż jedna sesja.
Po szóste cała ta "zabawa" to kpina, żenada i wstyd.

# Zoo

10.02.2016 11:09

Do na wesoło
Tzw. Parcie leży W naturze zwierzęcej chyba...
A opisana sytuacja jest dramatyczna dla każdej ze stron chyba że przyjmiemy że zwierzątka nie myślą to wtedy już to troszkę inaczej wygląda..

# dobra,zmiana

10.02.2016 11:16

Witam,
Dziś to chyba jest jakies spotkanie grupy osób w urzędzie, bo przecież Pan Klimiuk nie ma prawa zwoływać sesji, to robi Pani Majchrzak (statut dzielnicy o tym mówi). Miejmy nadzieję, że Pan Klimiuk za podszywanie się pod Przewodniczacego jeszcze poniesie konsekwencje prawne. A zgrozo, on jest podobno z wykształcenia prawnikiem. Boże chroń nas przed takimi specjalistami!
A ciekawe czemu Pan Adamkiewicz zrezygnował ? Czyżby obawiał się, że zrezygnuje z radnego a i tak nie będzie burmistrzem i PIS go wykoleguje ???!!!

REKLAMA

# dzeki2002

10.02.2016 11:29

Genialny statut dzielnicy, który nie określa częstotliwości zwołania rady. Więc skoro od pół roku nie mogą się zebrać to po co nam taka rada. Podstawowe obowiązki gminy nie są realizowane, Białołęka królową dróg polnych, capiąca szambem, bez wizji przyszłości, planów, inwestycji, rozwoju, misji publicznej i wizji. Mieszkańcy Wsi Białołęka dziękują najwspanialszym.

# Zajonc

10.02.2016 12:48

Zły wilk odchodzi? A może nadal ostrzy kły? Dość już tej żenującej historii. Niech w końcu wejdzie nowa ekipa i zrobi porządek.Dawno im się to miejsce należy

# Lesław

10.02.2016 13:23

Że też luster nie macie w domach państwo lokalni radni, żeby taką opcję polityczną poprzeć.
Pokazaliście prawdziwą twarz. Napisaliście już do swoich mediów jaką mają rozpowszechniać propagandę?

REKLAMA

# xvy

10.02.2016 15:40

ludzie lubia sprzedawczyków bo pewnie sami sa sprzedajni a wiec popierają opcje swoja

# Smoczek

10.02.2016 16:07

Marzec 2016, Urząd Dzielnicy Białołęka.
Dzwoni telefon:
- Czy mogę rozmawiać z burmistrzem Piotrem Jaworskim?
- Ale Piotr Jaworski nie jest już burmistrzem.
- Aha, to dziękuję.
...
Nastepnego dnia. Dzwoni telefon:
- Czy mogę rozmawiać z burmistrzem Piotrem Jaworskim?
- Ale Piotr Jaworski nie jest już burmistrzem.
- Aha, to dziękuję.
...
Kolejnego dnia. Dzwoni telefon:
- Czy mogę rozmawiać z burmistrzem Piotrem Jaworskim?
- Ale Piotr Jaworski nie jest już burmistrzem.
- Aha, to dziękuję.
...
Sytuacja powtarza się kilka razy. Wreszcie tydzień później.
- Czy mogę rozmawiać z burmistrzem Piotrem Jaworskim?
- ALE PIOTR JAWORSKI NIE JEST JUŻ BURMISTRZEM!
- Wiem, ale tak miło usłyszeć.
:)))

# PosełMarcinK:-D

10.02.2016 17:43

No to tak jak z posłem korowajem... Buahaha

# PosełMarcinK:-D

10.02.2016 17:49

A sorry on p.osłem został... :-D

# TerazJa

10.02.2016 18:19

Stosunkiem głosów 13:0 burmistrz Jaworski został odwołany.

# aha

10.02.2016 19:39

Czy ci wszyscy prorodzinni politycy nie powinni być teraz ze swoimi dziećmi na feriach?

# Papuga

10.02.2016 20:08

Ah jakie ferie kariera...
Kasa...
Stanowiska...
Władza...
A obecnie bawią się w grę kto chciałby być burmistrzem... :-)
Problem w tym że robią to bezprawnie :-)
Paragrafy panie Klimiuk..
Paragrafy a nie tylko wdrapywanie się na stołki..
Instynkty mocno zezwierzęcone..

# Kot

10.02.2016 21:03

Bezprawnie, w chwili obecnej działają wyłącznie Piotr J. i Anna M. blokując swoje stanowiska i łamiąc demokrację.
Rozumiem jednak, że Ty jako ich wierny druh i "utrwalacz systemu" będziesz ich bronił ostatkiem sił.
Nie zapomnij tylko zmienić nicka po raz kolejny, chociaż i tak każdy wie że o Ty :-)

# Papuga

10.02.2016 21:34

Każdy z twoich ników wie o tym? :-)

# Papuga

10.02.2016 21:40

A głowy popiołem posypane?
Czy zamiast mszy ważniejsza kariera?
Ale w Toruniu rozgrzeszą na pewno..
A prawo?
Wystarczy numer do ministra sprawiedliwości... :-)
Oj teatrzyk dalej trwa..

# Kot

10.02.2016 21:56

Taka luźna sugestia, albo zacznij brać proszki albo bierz połowę swojej dawki, bo już chyba tylko Ty rozumiesz swój bełkot :(

# Papuga

11.02.2016 00:39

Tragedia kocie...
Jak masz problem ze zrozumieniem powyższego..
Hmm..
Chyba nie jestem w stanie ci pomóc..

# max

11.02.2016 20:44

#prawda napisał(a) 09.02.2016 22:49
Co tam wojewoda, co tam ekspertyzy, co tam prawo, Jaworski. Trzeba wywieść go faktycznie na taczce jak za komuny!!! Służę wsparciem!!!

Wywieźli Cię kiedyś?

# Stefania K

13.02.2016 07:22

a kim jest pan Mackiewicz , co robi , czy jest związany z Bialoleka czy został przywieziony w teczce czy jest słoikiem a wiec reprezentantem 98 procent mieszkancow Bialoleki - może ktoś cos podpowie

# Lew II

15.02.2016 08:05

słoik? i jakie to ma znaczenie kto skąd pochodzi Stefanio? czyżby z poza Warszawy to gorsi?
do Twojej wiadomości - poniżej miejsce pochodzenia radnych, szersze informacje jakby Cię interesowały to odsyłam do BIPu:
P. Jaworski - Kielce
W. Roszak - Jarocin
E. Gajewska - Siedlce
W. Klimiuk - Puławy
M. Korowaj - Mrągowo
I. Łącka - Białystok
A. Majchrzak - Działdowo
M. Olszewska - Puławy
J. Rabiczko - Białystok
M. Roguska - Parczew
E. Świtalska - Żary
W. Tumasz - Olsztyn
P. Tyburc - Warszawa
A. Borowska Warszawa
M. Adamkiewicz - Warszawa
P. Basiński - Warszawa
P. Gozdek - Warszawa
Z. Madziar - Warszawa
P. Oracz - Warszawa
F. Pelc - Warszawa
#Stefania K napisał(a) 13.02.2016 07:22
a kim jest pan Mackiewicz , co robi , czy jest związany z Bialoleka czy został przywieziony w teczce czy jest słoikiem a wiec reprezentantem 98 procent mieszkancow Bialoleki - może ktoś cos podpowie

# wyborca

15.02.2016 08:54

Widzę silną reprezentację warmińsko-mazurską w naszej Radzie. Nic dziwnego, że się np. Tumasz z Korowajem dogadali.

# zuny

15.02.2016 09:07

#Stefania K napisał(a) 13.02.2016 07:22
a kim jest pan Mackiewicz , co robi , czy jest związany z Bialoleka czy został przywieziony w teczce czy jest słoikiem a wiec reprezentantem 98 procent mieszkancow Bialoleki - może ktoś cos podpowie
jestem ciekawy, gdzie mieszka p. Stefania. I chciałbym, żeby się przeszła po swoim bloku / kamienicy i spytała, kto skąd jest.

# xyzz

15.02.2016 10:34

zuny alez ty jesteś bardzo madry - burmistrz jest jeden i człowiek powinien cokolwiek o nim wiedzieć np. czy skonczyl z wyróżnieniem szkole podstawowa, a Stefania mnie wogole nie obchodzi bo takich jak ona i ty na Bialolece jest ok 100 tys

# zuny_z_pradziada_warszawiak

15.02.2016 11:31

#xyzz napisał(a) 15.02.2016 10:34
zuny alez ty jesteś bardzo madry - burmistrz jest jeden i człowiek powinien cokolwiek o nim wiedzieć np. czy skonczyl z wyróżnieniem szkole podstawowa, a Stefania mnie wogole nie obchodzi bo takich jak ona i ty na Bialolece jest ok 100 tys

i rzeczywiście miejsce urodzenia jest w tym wszystkim najistotniejsze? Dla Stefanii ma to znaczenie. Dla mnie nie. I pytałem Stefanię z ciekawości, bo skoro tak nienawidzi słoików, to niech się przejdzie po swoim bloku i niech się dowie, kto jest skąd i niech swoją złość odpowiednio skanalizuje.

# Rony

15.02.2016 11:46

z pradziada warszawiak - smiac mi się chce i mieszka z pradziada na Bialolece - smiac mi się chce - to z tego wynika, ze Bialoleka to najbardziej warszawska dzielnica - smiac mi się chce. Ja od 18 pokoleń jestem warszawiakiem i tez mi się chce smiac

# Lew II

15.02.2016 14:27

tak w ogóle też i wykształcenie można zweryfikować:
P. Jaworski
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UW oraz doktorant na tym Wydziale
P. Basiński
Ukończył Politechnikę Warszawską (Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych) oraz Szkołę Główną Handlową (Finanse i Bankowość). Zawodowo zajmuje się branżą informatyczną (Business Intelligence).
A. Borowska
Ukończyła Szkołę Liderów Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, stając się wyspecjalizowaną liderką zmiany i innowatorką społeczną
P. Cieszkowski
Absolwent Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Turystyki.
Ewa Gajewska
Absolwentka Zarządzania i Marketingu Politechniki Lubelskiej
P. Gozdek
Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Szkoły Głównej Handlowej,
W. Klimiuk
Adwokat, doktor prawa. Dydaktyk na Uniwersytecie Warszawskim oraz na Akademii Obrony Narodowej.
M. Korowaj
Aktualnie student stacjonarnych studiów doktoranckich z zakresu teologii, dialogu i edukacji porównawczej w Warszawie, otrzymał tytuł Doktora Honoris Causa Białołęckiego Uniwersytetu Dzieci

# Lew II

15.02.2016 14:28

I. Łącka
Z wykształcenia inżynier ochrony środowiska
Anna Majchrzak
Ukończyła studia doktoranckie w Akademii Obrony Narodowej.
Anna Myślińska
Z wykształcenia pielęgniarka, a także socjoterapeuta i politolog.
M. Olszewska
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego kierunek matematyka i Uniwersytetu Warszawskiego kierunek informatyka
P. Oracz
Uniwersytet Warszawski, Instytut Stosowanych Nauk Społecznych, magister socjologii, specjalności: polityka społeczna - specjalista ds. zatrudnienia oraz negocjacje, mediacje, rozwiązywanie konfliktów.
Szkoła Główna Handlowa, Podyplomowe Studium Zarządzania Projektami (Project Management)
Collegium Civitas, Podyplomowe Studium Zarządzania Organizacjami Pozarządowymi
Doktorat Honoris Causa Białołęckiego Uniwersytetu Dzieci
Absolwent prestiżowej XI Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego stworzonej przez Prof. Z. Pełczyńskiego
F. Pelc
Magister dziennikarstwa i licencjat fotografii prasowej na Uniwersytecie Warszawskim
J. Rabiczko
Doktor nauk chemicznych,
Zofia Suska
Absolwentka studiów magisterskich Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw oraz studiów podyplomowych Zamówienia Publiczne
E. Świtalska
Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale pedagogiki. Ukończyła studia podyplomowe Master of Business Administration, kurs SPE Menedżer Kultury, kursy pełnomocników ds. NGO i współpracy z III sektorem.
W. Roszak
Studiował informatykę i zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej.
Z. Madziar
Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukończył studia podyplomowe w zakresie administracji samorządowej Akademii Leona Koźmińskiego.
I P. Madziar też dla JWC pracuje, a tylko szum z tego powodu był przy P. Roszaku :)

# student informatyki

15.02.2016 14:40

A Madziar nie POmaga czasem u innego dewelopera? (ATAL)

# Lew II

15.02.2016 14:44

Wg tych informacji to jednak JWC - http://www.portalsamorzadowy.pl /ocen-radnych/osoba/ zbigniew-madziar,3613.html

# student informatyki

15.02.2016 15:04

Odpaliłem swoje Atari i znalazłem jego nową Oazę

# student informatyki

15.02.2016 15:05

http://www.oazawilanow.pl/pl/kontakt/biuro_sprzedazy_mieszkan/

# Lew II

15.02.2016 15:16

nowa fucha: doradca ds. inwestycji - z tej nowej oazy to trochę daleko na Białołękę ;)

# Stefania K

16.02.2016 08:26

Lew II - dziekuje za info, mamy w Radzie wykształconych radnych jak również pochodzących z roznych stron Polski gdyż faktycznie jest taki jest przekroj mieszkancow Bialoleki i bardzo dobrze
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024