REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Gdzie dostanę zawory ?

# mileka

30.11.2017 22:16

Witam!
Od paru miesięcy jestem posiadaczem crossa Suzuki rm125 1992r. Chciałem się zapytać czy zna ktoś skąd można tanio kupić do niego zawory wydechowe, ponieważ w salonie suzuki pytałem się o cenę to za dwa takie zawory wyniosłoby mnie to około 2400zł. Słyszałem też, że suzuki organizuje takie akcje jak upust 30% od zakupu części czyli tam około 1680zł. Ale to nadal dużo kasy :(
Zna ktoś może jakąś firmę/osobę, która mogła by np. sprowadzić te zawory taniej z zagranicy lub cuś?

# RadekK

30.11.2017 22:19

Spróbuj tutaj, mają dobrej jakości zawory http://www.zawory.com.pl/ kulowe, pneumatyczne i wiele innych. Nie wiem jak z ceną, bo w sumie nie zamawiałem jeszcze niczego z tego sklepu nie było takiej potrzeby. Mój starszy brak wiem że kupował coś do auta. Nawet odbierałem paczkę.

# Reklama syfiasta a

30.11.2017 23:18

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

REKLAMA

# Messi

27.03.2019 19:45

Skontaktuj sie z Efektywna Automatyzacja, doradza Ci. Sprowadza dla Ciebie produkty najlepszych producentow. Ja polecam!

# Miko

06.04.2019 12:24

#Messi napisał(a) 27.03.2019 19:45
Skontaktuj sie z Efektywna Automatyzacja, doradza Ci. Sprowadza dla Ciebie produkty najlepszych producentow. Ja polecam!

tez polecam! MAja swietne jakosciowo produkty, no i kwestia tego ze bezposrednio od producentow.

# Michu23

10.04.2019 09:39

EA maja w skawinie zdaje sie magazyny i sklep ale nie jestem pewien, natomiast warto sie skontaktowac z nimi bo maja mega wypas zaopatrzenie.

REKLAMA

# Felek

13.04.2019 10:11

Miko napisał:
Skontaktuj sie z Efektywna Automatyzacja, doradza Ci. Sprowadza dla Ciebie produkty najlepszych producentow. Ja polecam!
Sprowadzali mi zawory bezposrednio od producenta, swietni sa i maja niezle ceny!

# Mati

15.04.2019 15:14

Jak zamawiac to tylko od producentow.Ja w EA w krakowie zamawialem, realizacja piorunem!

# gertred3ex3

17.04.2019 10:42

a ja nie polecam,

REKLAMA

# Wiosna

24.05.2019 20:43

Dzięki Wiośnie dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# dariamaj

24.02.2022 12:50

Zawory bezpieczeństwa nadają się do zabezpieczania układu przed konsekwencjami wzrostu ciśnienia powyżej pożądanej wartości. Zawory proponowane przez http://www.arko.com.pl zabezpieczają gazy lub ciecze w procesach przemysłowych.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe