REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie dostanę zawory ?

30.11.2017 22:16 #mileka
Witam!

Od paru miesięcy jestem posiadaczem crossa Suzuki rm125 1992r. Chciałem się zapytać czy zna ktoś skąd można tanio kupić do niego zawory wydechowe, ponieważ w salonie suzuki pytałem się o cenę to za dwa takie zawory wyniosłoby mnie to około 2400zł. Słyszałem też, że suzuki organizuje takie akcje jak upust 30% od zakupu części czyli tam około 1680zł. Ale to nadal dużo kasy :(

Zna ktoś może jakąś firmę/osobę, która mogła by np. sprowadzić te zawory taniej z zagranicy lub cuś?
30.11.2017 22:19 #RadekK
Spróbuj tutaj, mają dobrej jakości zawory http://www.zawory.com.pl/ kulowe, pneumatyczne i wiele innych. Nie wiem jak z ceną, bo w sumie nie zamawiałem jeszcze niczego z tego sklepu nie było takiej potrzeby. Mój starszy brak wiem że kupował coś do auta. Nawet odbierałem paczkę.
30.11.2017 23:18 #Reklama syfiasta a
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
27.03.2019 19:45 #Messi
Skontaktuj sie z Efektywna Automatyzacja, doradza Ci. Sprowadza dla Ciebie produkty najlepszych producentow. Ja polecam!
06.04.2019 12:24 #Miko
#Messi napisał(a) 27.03.2019 19:45

Skontaktuj sie z Efektywna Automatyzacja, doradza Ci. Sprowadza dla Ciebie produkty najlepszych producentow. Ja polecam!
tez polecam! MAja swietne jakosciowo produkty, no i kwestia tego ze bezposrednio od producentow.
REKLAMA
10.04.2019 09:39 #Michu23
EA maja w skawinie zdaje sie magazyny i sklep ale nie jestem pewien, natomiast warto sie skontaktowac z nimi bo maja mega wypas zaopatrzenie.
13.04.2019 10:11 #Felek
Miko napisał:

Sprowadzali mi zawory bezposrednio od producenta, swietni sa i maja niezle ceny!
15.04.2019 15:14 #Mati
Jak zamawiac to tylko od producentow.Ja w EA w krakowie zamawialem, realizacja piorunem!
17.04.2019 10:42 #gertred3ex3
a ja nie polecam,
24.05.2019 20:43 #Wiosna
Dzięki Wiośnie dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

75/1785 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Piec do pizzy może być zamontowany w salonie lub kuchni. Dzięki izolacji może stać na blacie kuchennym lub być wbudowany w ciąg mebli. W najmniejszym można upiec jedną pizzę, w największym nawet 8 naraz. Po 15- 20 minutach od rozpalenia można go użytkować. Jedną pizzę piecze 1,5 minuty. Od murowanego pieca chlebowego spala aż o 2/3 mniej opału. Idealny do pizzy i do pieczenia chleba, do przygotowywania całych obiadów, kolacji, przystawek i słodyczy. Rewelacyjnie gotuje i piecze dzięki potrójnemu oddziaływaniu wytworzonej w nim energii na potrawy w postaci promieniowania, przenikania i konwekcji. Opalanie drewnem nadaje potrawom niepowtarzalny aromat. Dzięki przystawkom, można w nim grillować. Za potrawami z pieca do pizzy przepadają wszystkie dzieci. Do każdego pieca można zakupić akcesoria do obsługi. W ofercie są też gazowe piece do pizzy, mniej uciążliwe dla sąsiadów. Więcej: 68 3273341, 606756498 i na www.salonsobkowiak.pl

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Finanse
 Oferta pozyczek komercyjnych i osobistych na 2%. Skontaktuj sie z nami juz dzis, aby uzyskac wiecej informacji. Skontaktuj sie z nami przez e-mail: totalfinancelimited@gmail.com strona internetowa: www.totalfinanceltd.com

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery brązy książki pocztówki odznaczenia medale szable bagnety orzełki ryngrafy tel. 504-017-418

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA